Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824168
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στο Φυλης 104 εχω παει αρκετες φορες, οποτε ο χωρος μου ειναι σχετικα οικειος(αν και το τελευταιο 6μηνο ειχα εξαφανιστει).
Μπαινοντας μεσα υπηρεσια με υφος τσολια,εχετε ξαναρθει? τις κοπελες τις ξερετε?(Πετρα Ν2)
Καλη μου κυρια,δεν σας ενδιαφερει αν εχω ξαναρθει(αφου δεν το ξερετε).
Αλλα και να εχω ερθει για μια συγκεκριμενη κοπελα,μπορει να ειμαι εν δυναμει πελατης την επομενη φορα για καποια απο τα κοριτσια που θα δω.(πχ Παολα που μπηκε στα υποψιν)
Ιδιος τροπος παρουσιασης και στα επομενα 3-4 ατομα που μπηκαν μετα απομενα
Ακομψος τροπος παρουσιασης που αδικει πρωτα τα κοριτσια και μετα την επιχειρηση.
Γκρινια τελος.Σκοπος της επισκεψης ο νεος χωρος και η Κελυ.
Αφου την φωναξε η υπηρεσια συνενοηθηκαμε, κερασε μπυριτσα και μετα απο δεκαλεπτο αναμονης ανεβηκα στον δευτερο δωματιο 5
Αυτο που φαινεται απο την πρωτη ματια,γιατι εριξα ενα φευγαλεο βλεμμα στο 6και το7 οτι η κυρια εχει ριξει πολυ χρημα και εχει και γουστο.
Της ευχομαι να βγαλει ταχρηματα της στο πολα πλασιο και να περναμε και εμεις καλα.
Δωματιο 5 λοιπον,χωρος μεγαλος το ολο σκηνικο υπερπολυτελες χωρις καρακιτσαριο και φθηνεια.
Σαυτο προσθεστε και ταστανταρ του 104(σφραγισμενες πετσετες παντοφλες κλπ)
Ντουζακι και μετα απο λιγο εμφανιζεται ηΚελυ.
Κοριτσι μεομορφο προσωπο,κατω απο τα τριαντα πανω απο τα εικοσιπεντε,με καμπυλες και εναν κωλο που κολαζει.
Δεν εχει σωμα μοντελου αλλα εμενα μου αρεσει(περι ορεξεως κολοκυθοπιττα)
Λιγη συζητησουλα και βουρ στο τζακουζι.
Χαμουρεματα χαιδεματα,φιλια παντου για αρκετη ωρα,αρχιζει μια πιπα με τον μικρο να εξεχει μονο απο το νερο και εγω να χαιδευω και να δαχτυλιαζω οπου και οπως μπορω.
Τα υπολοιπα στο κρεββατι,σταση 69,περιποιηση και γλυψιμο παντου καιη καβλα στο αποκορυφωμα
πρωτη σταση ηΚελυ απο πανω,δευτερη ιεραποστολικο δηθεν να ελεγχουμε την κατασταση η οποια δυστυχως ηταν ανεξελεκτη.
Ετελειωσαμεν συντομως στο κορμι της κορασιδος,χωρις να κανουμε αυτα που θελαμε.
Μαλακιουλες αγκαλιτσες ,παω να φυγω,προταση της Κελυ να ξαναμπουμε στο τζακουζι.
Ξαναμανα χαμουρεματα, το κατω κεφαλι ελεγε παμε για δευτερο γυρο.ακουσα το πανω καιλεω τηςκοπελιας παμε να φυγουμε
Οταν η Κελυ εχει κεφια και θελει γινεται επικυνδινη γενικως.
Χρονος παραμονης 45-50λεπτα,τιμη 120ευρω
Και για ναφτασουμε στον τιτλο.
Αυτο που μου ελειψε ηταν ενα malt ουισκι(που μπορει να υπηρχε στο bar) και ενα partagas που δεν υπηρχε
Αυτα. Καλα να περναμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού