Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267087
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω!
Ενταξει αυτο το μιλφ κανει την διαφορα...δεν μου ερχεται να γραψω κατι αλλο!
Δεν κανει την διαφορα επειδη ειναι μουναρα...μουναρα δεν θα την ελεγα με τιποτα!
Εχει ενα καλο λεπτο κορμι και μια συμπαθητικη εως ομορφη φατσα που σιγουρα ομως δεν σε προιδεαζει για αυτο που θα ακολουθησει!
Απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω...
Σουπερ deepthroat πιπα με φτυσιες και τραβηγμα στα αρχιδια!
Προσοχη οχι ρουφηγμα στα αρχιδια γλυψιες κ τετοια παρελκομενα!
Τα εβαζε στο στομα της και τα τραβαγε μεχρι να ακουστει το κλατς που σημαινει οτι τα παπαρια ηταν παλι στην θεση τους!
Σε καποια στιγμη ειχα μια αγωνια η αληθεια ειναι μηπως περασε τα παπαρια μου για σφεντονα!

Τι στησιματα...τι πλαστικοτητα στις κινησεις της...μια πραγματικη μπαλαρινα της πουτσας(με την καλη εννοια)
Ειναι σιγουρα μια απο τις περιπτωσεις που θα απολαμβανα να την βλεπω να γαμιεται...ολες μα ολες οι κινησεις της και οι εκφρασεις του προσωπου της ηταν απολυτα μεσα στο ¨εργο¨!
Αντεξα με το ζορι 20 λεπτα και πολλα ηταν!
Δεν εχω κατι αλλο να πω απλα θα συμβουλευα οσους διαβαζουν αυτη την κρτικη να μην την χασουν!
Υ.Γ Για την ιστορια δουλευε παλιοτερα σε Λελας Καραγιαννη 35 κ Κων/λεως 94 ως Μαργκω αλλα κ ως Ευα σε Κων/λεως 80,92 κλπ και Βριλησου 46!
Υ.Γ1 Αν κι εχει περασει καιρος απο τοτε που πρωτοβγηκε στην πιατσα θα ηθελα να αποδωσω τα ευσημα στους Μεγιστους Zero Tolerance και Xilnik που την πρωτοεβγαλαν στην ¨επιφανεια¨!
Ειχατε δικιο....η τυπισσα παιζει μπαλα σε αλλο level!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2014
+1 απο μενα , διοτι η δηλωση "παιζει μπαλλα σε αλλο level" οταν προερχεται απο τον ΜΕΓΙΣΤΟ PIATSAS, μεταφραζεται στο μυαλο μου: "Παω με κλειστα ματια"
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1