Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824236
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκιναω λοιπον για το φυλης 104, αποφασισμενος να παρω την παολα, για την οποια εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες, αλλα και μου αρεσε στις φωτο του σαιτ. Στην υποδοχη η δεσποινα, της λεω οτι ενδιαφερομαι για την παολα και την φωναζει αμεσως. Για να πω την αληθεια δεν με ενθουσιασε απο κοντα, γι αυτο και ζητησα να δω και την πωλινα που ηταν κι αυτη εκει. Εν το μεταξυ ενας συναγωνιστης, πηρε εκεινη την στιγμη την πωλινα,
οποτε μετα απο λιγη σκεψη αποφασιζω να παρω την παολα στο φουλ προγραμμα.
Πληρωνω τους εκατο ευραιους και ανεβαινω στο γνωστο δωματιο 4.
Μετα απο λιγο ερχεται η παολα και δειχνει απο την αρχη τις προθεσεις της.
Εισαι ετοιμος μου λεει?
Πανετοιμος της λεω.
Γιατι εισαι ετοιμος?
Για ολα απανταω, ευθεως.
Θες να σου γαμισω το κωλαρακι?
Οχι μονο χαιδεμα θελω.
Μα γιατι με ρωταει, ξερω να το κανω, μη φοβασαι.
Εγω συνεχισα να αρνουμαι, οποτε κι αυτη δεν επεμεινε.
Αυτα που ακολουθησαν ηταν απιστευτα!!!
Η παολα να μου παιρνει πιπα χαιδευοντας παραλληλα την κωλοτριπιδα μου και να με ρωταει αν το ευχαριστιεμαι, συνοδεια προστυχου λεξιλογιου το οποιο με καβλωσε περισσοτερο.
Στην συνεχεια δινει ενα φτυσιμο στο κωλι μου και συνεχιζει την χειρομαλαξη.
Να σου πω της λεω, μπορεις να μου το γλυψεις?
Μπορω μου λεει αλλα ειναι 40 ευρω επιπλεον.
Θα στα δωσω της λεω, γλυψε με.
Καθολη την διαρκεια της διαδικασιας, μου ελεγε τι ωραιο κωλο εχω, οτι της αρεσει που τον γλυφει κλπ κλπ....
Μετα γυριζει ανασκελα και μου λεει, ελα γλυψε μου κι εσυ το μουνακι, εγω ομως της το αρνηθηκα ευγενικα και περιοριστηκα σε παιξιμο της κλειτοριδας της με το δαχτυλο, με την ιδια να εχει αρχισει τα βογγητα ηδονης.
Επειτα μου λεει, θα γαμισεις το μουνακι μου τωρα μωρο μου?
Θα στο γαμισω οσο θες της λεω και αρχιζω ενα σφυροκοπημα με διπλο τουρμπο και την ιδια σχεδον να ουρλιαζει και να μου λεει ποσο σκληρο πουτσο εχω και οτι ξερω να τον χρησιμοποιω και ολα αυτα συνοδεια προστυχολογων.
Μετα απο λιγο μου λεει, τωρα θα ανεβω πανω σου και θα σε γαμισω εγω.
ΟΚ της λεω και ανεβαινει επανω μου, οπου το σφυροκοπημα συνεχιστηκε με την ιδια ενταση ενω μου ειχε δωσει και τα ποδια της να τα γλυφω τα οποια ηταν φανταστικα και η ιδια να εχει κατακαβλωσει με την γλωσσα μου να γλυφει τα δαχτυλακια της.
Τωρα μωρο μου μου λεει παρε τα ποδια μου και παιξε τον πουτσο σου μεχρι να βγουν τα χυσια σου να τα δω.
Εγω βγαζω το προφυλακτικο και γλυφοντας τις ποδαρες της, εχυσα ενω αυτη με επεφυμουσε.
Αυτο ηταν, ουτε που φανταζομουν οτι θα περναγα τοσο σουπερ, ενω στην αρχη δεν μου ειχε γεμισει το ματι.
Της ζητησα να καθισει να μιλησουμε λιγο, ειπαμε κατι ψιλοπραγματα, της εδωσα μερικα φιλακια στο μαγουλο και στους ωμους, την ρωτησα αν το ευχαριστηθηκε πραγματικα, μου απαντησε ναι-κατι που φανηκε απο τις κραυγες που εβγαζε κατα την διαρκεια-και μου ειπε οτι εχει κι αυτη τρελο κολλημα με την ποδολαγνεια και της αρεσει να της το κανουν.
Κατεβηκα κατω, ηπια ενα χυμο απο το μπαρ, εκανα ενα τσιγαρο και εφυγα παραπατοντας απο την εξαντληση.
Παολα θα σε ξανατιμησω συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2014
πραγματι η Παολα ειναι παρα πολυ καλη
και εγω οταν την ειχα παρει ετσι ουρλιαζε και ελεγε διαφορα πικαντικαΜεγάλο χαμόγελο
06 Μαρτίου, 2014
Απο τα γραφομενα σου προκυπτει πως :

Πρωκτικο στην κοπελα δεν εκανες.
69 δεν εκανες
Μασαζ δεν εκανες
Sex show δεν εκανες.
Ελευεθρο στοματικο ετσι και αλλοιως δεν παρεχεται.

Τι σοι φουλ προγραμμα πηρες ? ? ? ?
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοιτα, το φουλ το επιλεγω πιο πολυ για την ανεση χρονου. Την αλλη φορα ομως θα κανω και πρωκτικο και 69 Μεγάλο χαμόγελο
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eδωσε +40 για να του γλυψει τον κολο...
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οι απαιτησεις κοστιζουν Γλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5