Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαιρετε τιμημενοι συναγωνιστες.

Εχθες το βραδακι κατα τις 8:00-8:15 ,εχοντας πολλη...ορεξη, ειπα να κανω μια βολτα σε αυτο το μαγαζακι που εχω περασει αρκετες φορες απ' εξω, και ποτε δεν ειχα μπει.

Χτυπωντας λοιπον το κουδουνι, μου ανοιγει ενα ομορφο πλασμα ντυμενο με τα εσωρουχα μονο, και σκεφτομαι..βαλε αν ηταν η τσατσα ετσι, δεν θα ηθελα να πηδηξω την κοπελα, αλλα την τσατσα !!!

Ομως αυτη εμελε να ειναι η Αγνη, η συμπεριφορα της οποιας πριν, κατα τη διαρκεια, και μετα, ηταν αψογη.

Το μελαχρινακι αυτο εχει ενα τελειο σωμα, ειναι μετριου αναστηματος, τα βυζακια της ειναι μικρα και στητα,και τα ματια της πρασινα.. Εχει δε και κατι μοναδικο για μενα, απο τη μεχρι τωρα εμπειρια μου με τον αγοραιο ερωτα (πολυ μικρη εμπειρια).!! Την πιπα !!!

Η γυναικα αυτη οταν τσιμπουκωνει, βρισκεται πραγματικα στο στοιχειο της.. Αφου τη διεκοψα γιατι παρ ΄ολιγο να χυσω..Αν εκανε και ακαποτα (αχ!!) θα ειχα τελειωσει απο το 1ο λεπτο.

Καναμε και ολιγον απο Rodeo...και τελειωσαμε με πισωκολλητο εν μεσω κραυγων αμφοτερων...

Πολυ ευχαριστη η συνευρεση μαζι της, πολλη καυλιαρα, και πολυ φιλικη σταση απεναντι στον πελατη.

Εννοειται οτι με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναπαω μαζι της.

Αυτα ως προς τη κοπελα...ας δουμε και τα αρνητικα της ολης επιχειρησης !!!

Τα μουτρα της τσατσας ξυνισμενα, το Parking αγνωστη λεξη, παλι καλα που η Αγνη εφερε τη δικη της θετικη εικονα, να υπερκερασει τη τσατσα και το Parking.

Παντως, καλο θα ηταν να βαλουν και κανα νιπτηρα...υγιεινη παν απ΄ολα γμτ !!!



Καλο βολι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2008
Όνομα κοπέλας
Αγνή
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού