Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824176
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Πριν λιγες μερες εγκαινιαστηκε στο Oriental Palace πλεον ο δευτερος οροφος.Ηταν κατι που η Αντζελα ειχε προγραμματισει απο περυσι την Ανοιξη θυμαμαι.Απο τοτε ειχα σκεφτει πως θα ηταν υπεροχη εμπειρια να περασω στο τζακουζι με το Δεσποινακι.Συνεχως βεβαια επαιρνε αναβολη αυτη η επιθυμια.Πρωτα ηταν να ανοιξει μετα το καλοκαιρι(περυσι),μετα μεσα στο φθινοπωρο,υστερα μετα τις γιορτες και τελικα ανοιξε αυτη την εβδομαδα τελος δηλαδη χειμωνα -αρχες Ανοιξης.Ετσι αποφασισα να πραγματοποιησω το ονειρο μου.Φτανω στο στουντιο γυρω στις 11μιση.Κοπελες 3:Δεποινα-Πωλινα-Βανεσα.Καθομαι στο ανανεωμενο μπαρ του μαγαζιου για ποτακι.Μετα απο κανα 10λεπτο κατεβαινει και το Δεσποινακι απο πανω.Οπως παντα ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ με το ροζ συνολακι της.Με χαιρεταει,σταυρωτα φιλακια στα μαγουλα και παει στο δωματιο πισω απο την κουρτινα.Να πω σε αυτο το σημειο πως το στουντιο ηταν στολισμενο λογω οτι την Παρασκευη ειχαν το αποκριατικο παρτυ.Κοσμος ερχοταν συνεχως στο μαγαζι.Καποια στιγμη με ρωταει το Δεσποινακι να πει να ετοιμασουν το δωματιο στο δευτερο οροφο.Φυσικα της εδωσα το ok.Αφου ειχε παει 1 η ωρα εφτασε η στιγμη να ανεβω στο δευτερο οροφο και συγκεκριμενα στο δωματιο 5.Ανεβαινωντας αντικρυσα ενα πραγματικα ΤΕΛΕΙΟ δωματιο.Μεγαλο δωματιο,ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ(κατι στο οποιο βγαζω το καπελο στην Αντζελα αφου κατα την αποψη μου ειναι το ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΟ στουντιο που εχω παει,και εχω παει σε πολλα)φοβερο μπανιο με ολες τις ανεσεις,ντουζιερα,νιπτηρας,λεκανη,μηχανημα με χαρτι,αποσμητικο,τζελ μαλλιων και σφραγισμενη πετσετουλα με αφρολουτρο.Το δωματιο επισης διεθετε μεγαλο διπλο κρεβατι με 2 κομοδινα,στο πλαι μεγαλο επιτοιχιο καθρεπτη,μια καρεκλα,ενα παγκο με 2 σκαμπο,cd player για μουσικουλα και φυσικα η μεγαλη ατραξιον του δωματιου το στρογγυλο τζακουζι.Ξεντυνομαι ,κανω το μπανακι μου και πινοντας ενα ποτακι που ειχα παρει πανω περιμενα το μωρακι.Καποια στιγμη χτυπαει το τηλεφωνο και ηταν η Δεσποινα.Με ρωτησε αν ειχα κανει μπανακι και ειχα μπει στο τζακουζι.Της ειπα οτι εκανα μπανακι αλλα την περιμενω να μπουμε μαζι στο τζακουζι.Μετα απο κανα 5λεπτο ερχεται το μωρακι μεσα στο δωματιο.Σε αυτο το σημειο να πω οτι δεν προκειται να περιγραψω τι εγινε μεσα στο δωματιο.Αυτη την ΑΞΕΧΑΣΤΗ εμπειρια με την Δεσποινα θα την κρατησω ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Αφου ειχαμε τελειωσει το Δεσποινακι με ευχαριστει για την προτιμηση μου,με φιλαει και αποχωρει απο το δωματιο.Πινω λιγο ακομα ποτακι,κανω το ντουζακι μου,ντυνομαι και κατεβαινω οπου με περιμενε ο κολλητος μου για να φυγουμε.Χαιρετω τα κοριτσια τα οποια ειχαν παραγγειλει φαγητο και ετρωγαν,χαιρετω και τον μπαρμαν ,οπως και τον σεκιουριτι και φευγουμε απο το μαγαζι με το φιλαρακι μου.Η εμπειρια αυτη ηταν πραγματικα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ.Αξιζε η αναμονη και με το παραπανω θα ελεγα.Ηταν πραγματικα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ και αξιζουν πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στη Αντζελα που εφτιαξε αυτο το φοβερο οροφο.Ελπιζω και οι υπολοιποι συναγωνιστες να περασουν το ιδιο καλα με μενα με οποια κοπελα και να επιλεξουν

υ.γ Επειδη μια ισον καμια εννοειται Δεσποινακι οτι θα υπαρξει στο αμεσο μελλον και δευτερη εμπειρια μαζι σου στο τζακουζι.Καλα να περνας κουκλα και φιλακια πολλααααααα ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
falconer
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2014
Eυχαριστουμε μωρο μου και καλωςηρθες και εδω
αργησε λιγο αλλα αξιζε τον κοπο ο νεος οροφος Κουλ
και ακομα λειπουν καποιες διακοσμητικες πινελιες αλλα και τα ψυγειακια των minibar (10 μαρτη παραλαμβανουμε)
περιμενε τους επομενους μηνες την νεα κατασκευαστικη εγκατασταση/παροχη που σχεδιαζουμε-ετοιμαζουμε
ορεξη και τετραγωνικα υπαρχουν Γλώσσα
Φ
Φυλης104
02 Μαρτίου, 2014
Για τετοιες ονειρικες εμπειριες υπευθυνη και υπολογη ειναι η ΑΝΤΖΕΛΑ!!!!!!!!!!!!
M
moras123
03 Μαρτίου, 2014
Μόνο αυτό ρε Άτζελα??Δε θα δώσεις καμιά έκπτωση στον τύπο??
Τόση ώρα του πήρε να γράψει τη διαφήμηση..
03 Μαρτίου, 2014
Με καυλωσες ρε αλητη
Ποσο παει το τζακουζι;;
C
COBRA1986
03 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μμμμμμ
οποτε οταν ξαναρθω στα τελη του μηνα θα ειναι πληρες το δωματιοΚουλ
06 Μαρτίου, 2014
Καλα ρε τυπε για πες μου γιατι εγω δε καταλαβαινω. Γιατι ξεκινησες να γραφεις κριτικη αφου δε θα μας ελεγες πως γαμιοτανε η πορνη. Τι ξενερωμα ειναι αυτο να τρωω μιση ωρα να διαβαζω πως το πινεις το ποτο σου σε 30 δοσεις και στο τελος να ριχνεις ακυρο....???? Για μπουρδελο γραφεις κριτικη και πουτανες σχολιαζεις οχι για γκομενες στο Baron...
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γραφει για την δεσποινα που δεν της αρεσουν τα φιλια αλλατα δεχτηκε απο τον τυπο κ του εδωσε. Επισης δεν μας λεει τπτ για την μαχη αλλα για τον χωρο...! Ρε αντζελα ποσα δινεις για διαφημηση? Θα σου κανω εγω καλυτερη κ οχι τοσο καρφωτη....ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε κριτικες αλλες φορες εχω δωσει περιγραφες αναλυτικες αλλες φορες οχι.Απλα δεν ηθελα να περιγραψω γιατι κυκλοφορουν πολλοι πουτανοκαψουρηδες και διαφοροι αλλοι περιεργοι.Αλλα μπορει να παρω εγω και αλλα καποιος αλλος πελατης.Γιαυτο και δεν περιεγραψα τι εγινε
06 Μαρτίου, 2014
οταν δεν περιγραφουμε το σεξ για να μην πουμε τυχον εξτρα σημαινει οτι εχουμε παρει απλο προγραμμα.Απο οσο εχω διαβασει το προγραμμα του τζακουζι περιλαμβανει ΦΟΥΛ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ απο την κοπελα,οποτε δεν υπαρχει κατι εξτρα να σου δωσει λογω γνωριμιας.

Αρα μαλλον δεν τα γραψες γιατι εισαι εσυ ο ιδιος καψουρης με την κοπελα κι οχι για να μην διαβασουν αλλοι καψουρηδες
06 Μαρτίου, 2014
Ποιες κριτικές ρε τύπε? Μπήκες με τον κλώνο που έχεις 1 κριτική κ'3 μηνύματα, όλα για το 104.
Μην μπερδεύετε τους κλώνους παιδιά,πρέπει να γίνεται σωστή δουλειά...
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2