Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 153 10
Sex Studio 351588
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τελικά θα πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι (που και που) με λογική και όχι με τις ορέξεις της στίγμης.
Τι εννοώ;
Στο site δεν υπάρχει φωτό της κοπέλας οπότε θα έπρεπε να είμαι πιο υποψιασμένος αλλά είπαμε, όποιος δεν έχει μυαλό σκορπάει 50-ρικα.
Λοιπόν συναθλητές η Ρία προφανώς και δεν είναι Ελληνίδα/ δεν χρειάζεται καν να μπω στη διαδικασία να εξηγήσω για-τι και πως.
Είναι μια αδύνατη κοπέλα, πολύ μικρή στην ηλικία, πολύ μελαχροινή ως τσιγκανοειδής με 300000 σπυράκια στην πλάτη.
Το σώμα της αν πρέπει να κρίνω αυστηρά και μόνον αυτό και μάλιστα εξ αποστάσεως θα πω δεν είναι κακό.

Κατά τα λοιπά, μια κάτω του μετρίου πίπα, κανένα άλλο προκαταρκτικό, χάδι, τρίψιμο, κτλ.

Στον δε αγώνα;

Ποιον αγώνα;

Η κοπέλα δεν αντέχει απλά τίποτα και καθόλου. Δεν μιλάμε για σφυροκόπημα αλλά ούτε καλά καλά ικανοποιητική διεύσδυση.

Αλλάξαμε δυο, τρεις στάσεις αλλά δεν μπορούσε σε καμία.

Εν τέλει έχυσα γιατί απλά είχα ξενερώσει με την όλη φάση.

Μου ζήτησε ευγενικά συγγνώμη για την όλη φάση και έφυγε άρον άρον.

Αυτά, ντύθηκα εξίσου γρήγορα για την είχα ακούσει το κουδούνι και ήθελα να σώσω συναθλητή, δυστυχώς δεν πρόλαβα.

ΟΧΙ, ΟΧΙ, ΟΧΙ άλλο δούλεμα.

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρία
Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2014
δεν πηγες ............ στο μαρκελακι που ειναι φωτια κ καυλα
01 Μαρτίου, 2014
"προφανώς και δεν είναι Ελληνίδα/ δεν χρειάζεται καν να μπω στη διαδικασία να εξηγήσω για-τι και πως"
γιατι το λεσ αυτο? απο που καταλαβες οτι δεν ειναι ελληνιδα?
01 Μαρτίου, 2014
Προς greta15 και κάθε άλλον ενδιαφορόμενο.

Μπορεί όταν μπήκε στο δωμάτιο και ξεκίνησε το γνωστό small talk τα ελληνικά της να ήταν αξιοπρέπη ή για να είμαι ειλικρινής δεν πρόδιδαν την όποια ξενική προφορά, όταν όμως όταν η κοπέλα στριμώχτηκε δηλαδή πονούσε στον αγώνα, η επιτευδέμηνη ελληνική προφορά χάθηκε καθώς πλέον λόγω και της κατάστασης αφέθηκε χρησιμοποιώντας πλέον τα ελληνικά με προφορά. Όπως είπα και προηγουμένως, δεν γνωρίζω αν είναι Αλβανίδα, Βουλγάρα ή τσιγγάνα πάντως Ελληνίδα δεν είναι. Δεν έχω κανένα θέμα με την οποιαδήποτε καταγωγή αλλά και αυτό το Ρία (Ελληνίδα) είναι επιεικώς παραπλανητικό.
01 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα το δω και θα επανέλθω αγαπητέ.

Ευχαριστώ για το tip.
03 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορεί όταν μπήκε στο δωμάτιο και ξεκίνησε το γνωστό small talk τα ελληνικά της να ήταν αξιοπρέπη ή για να είμαι ειλικρινής δεν πρόδιδαν την όποια ξενική προφορά, όταν όμως όταν η κοπέλα στριμώχτηκε δηλαδή πονούσε στον αγώνα, η επιτευδέμηνη ελληνική προφορά χάθηκε καθώς πλέον λόγω και της κατάστασης αφέθηκε χρησιμοποιώντας πλέον τα ελληνικά με προφορά. Όπως είπα και προηγουμένως, δεν γνωρίζω αν είναι Αλβανίδα, Βουλγάρα ή τσιγγάνα πάντως Ελληνίδα δεν είναι. Δεν έχω κανένα θέμα με την οποιαδήποτε καταγωγή αλλά και αυτό το Ρία (Ελληνίδα) είναι επιεικώς παραπλανητικό.
04 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1)loipon na sas enimeroso pos h pia einai 100% elinida !!!
2) me to koritsi tha sizitithi afto to sxolio sou na dw an eisia pragmatikos pelatis h den se plirosan san xalas tin eikona tis kopelas.
3) 20 xronon einai to koritsi oxi kai polli mikri
4) den iksera pos tis melaxrines tis leme kai giftises
telos panton tha sizitithi i episkepsi sou alla na sevese kai oxi na tin prosvalis me afto to tropo kai pali den einai tipota alithia se afta pou grafi me tin emfanisi pou mas periegraoses.
05 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ αγαπητή Καρολίνα,

Δεν καταλαβαίνω το λόγο για τον όποιο με τόση σιγουριά αμφισβητείς όλα αυτά που λέω, τόσο πάθος για το studio;;;

Πραγματικά είναι άξιον απορίας.

Για το αν είμαι πελάτης ή όχι δεν θα μπω καν στην διαδικασία να το σχολιάσω.

Για την δε περιγραφή μου: α) ας βάλει ο διαχειριστής της ιστοσελίδος του site του Studio μια φωτογραφία πλάτη της κοπέλας και β) ας περιμένουμε την κριτική άλλου πελάτη για να δούμε ποιος λέει αλήθεια και ποιος ψέμματα.

Προσπαθείστε να γίνετε όλοι σας αληθινοί τόσο οι πελάτες όσο και οι πάροχοι των υπηρεσιών.

Η αλήθεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Τέλος Karolinaaa ή ιδιοκτήτρια του Studio μάλλον δεν διάβασες καλά ότι έγραψα. Πάμε πάλι λοιπόν: Όπως είπα και προηγουμένως, δεν γνωρίζω αν είναι Αλβανίδα, Βουλγάρα ή τσιγγάνα πάντως Ελληνίδα δεν είναι. Δεν έχω κανένα θέμα με την οποιαδήποτε καταγωγή αλλά και αυτό το Ρία (Ελληνίδα) είναι επιεικώς παραπλανητικό.

Και ένα Υ.Γ. οι κριτικές μου είναι πάντοτε ρεαλιστικές, σε παραπέμπω δε σε προηγούμενες κριτικές μου για το μαγαζί (σου).
05 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και κάτι ακόμα.

Εϊμαι πολύ περίεργος να δω τι θα σου πει η Ρία για αυτά που λέω κι επίσης δεν έχω καμία αντίρρηση να με προσκαλέσεις και στο μαγαζί να ρωτήσουμε ενώπιον μου την κοπέλα αν όλα αυτά που λέω έγιναν ή όχι και αν έβγαλα από το μυαλό μου όλο το πρόβλημα ακμής στην πλάτη.

Επίσης ουδεμία προσβολή. Εσύ προσβάλλεις τη νοημοσύνη μας.
03 Απριλίου, 2014
Λοιπών, έχοντας συνευρεθεί με την Ρια ήδη παραπάνω από μία φορές, και έχοντας διαβάσει την κρητική του Vendouza124 και γενικότερα το θέμα που προέκυψε, θα ήθελα να προσθέσω τα εξής:

- Όσο αφορά την ηλικία της πράγματι φαίνεται πολύ μικρό το κορίτσι, εγώ προσωπικά είχα τις αμφιβολίες μου κατά πόσο είναι νόμιμο αυτό που έκανα, η ίδια μου δήλωσε ότι είναι κάποια χρόνια πάνω από τα 20, οπότε η εμμονή της Karolina1 μάλλον δεν δικαιολογείται.
- Πράγματι τα ελληνικά της είναι καλά, αλλά σε κάποια σημεία ελαφρώς «σπάνε», που ενδεχομένως να προδίδουν κάποια αλλοδαπότητα, πράγμα που κατ’εμέ δεν έχει όμως και σημασία τελικώς.
- ΔΕΝ αντέχει δυνατές διεισδύσεις, και σε περίπτωση large πέους , βάζει κόντρα μπούτια, σπάει μέση στο πλάι, πονάει κλπ., αλλά άμα την γραπώσεις καλά και συνεχίσεις απτόητος απλά το υπομένει.
- ΈΧΕΙ σπυράκια στη πλάτη της αρκετά.

Θέλοντας να κλείσω θα αναφέρω ότι εμένα η συγκεκριμένη κοπέλα μου αρέσει, μιας και βγάζει όλο το πακέτο του καυλωμένου teen που δεν ξέρει και πολλά από sex, πονάει και σκούζει – πράγμα που με καυλώνει ιδιαίτερα, οπότε κάποια στιγμή θα ξαναπάω. Άμα στο πρόγραμμα του έβαζε και γλωσσόφιλα, κωλαράκι και τελειωτικό θα μάζευε πολύ χρήμα. Το άμα είναι Ελληνίδα ή εξωγήινος ή οτιδήποτε άλλο προσωπικά στα αρχίδια μου λουλούδια και γύρω – γύρω μπζζζζ ...
04 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Loipon me endiaferi kai polli malista giati ola ta karoritsi pou sinergazonte mazi mas einai eksipiretikes kai sevonte ta xrimata tou pelatikai oute eimaste edw na koroidevoume to kosmo den einai tou epipedou tou studio mas afto.
oso gia tin akriveis ilikia tis den tha sou pw alla einai 20+ den xriazete na nioseis tipseis agori mou o nomos tis exei dosei tin adia eksaskiseos epagelmatos.
Einai ellinida 100% alla exei zisei germania,olandia, kserei kai 4 glosses logiko einai me toses ksenes glosses.
spirakia,ponous,k.t.l den exei. Twra an tin ponas esy allo thema Χαμόγελο.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10