Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136743
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή τσάρκα με τον συναγωνιστή lagonisian στον γκαζοχώρι
και στον προνοδρομο μας έφερε στο 4Γ συζητώντας με την ευγενική κυρια της υπηρεσίας εμφανίζεται η Λαουρίτα, μια κοπέλα που έχω δει παρα πολλές φορες κατά το παρελθόν, από την αρχή και το ξεκίνημα της στον όμιλο, και δεν μου έκανε το απαραίτητο κλικ για να περάσω, το αντίθετο θα έλεγα

όλα αυτά μέχρι εχθές

που δεν ξέρω τη έγινε ήταν η πρώτη φορα που την έβλεπα μετά από ένα διάστημα που είχε σταματήσει για λίγες μέρες, και ομολογώ πως εμφανίστηκε ένα χαμογελαστό πλάσμα, γεμάτο τσαχπινιά, έχει αλλάξει τα μαλλιά της το χτένισμα και τα μακρύνανε, πολύ καλο σαλοναρισμα, με έβαλε σε σκέψης για καλύτερη γνωριμία,

εδώ η προτροπή και παρέμβαση του συναγωνιστή lagonisian ήταν καθοριστική και με συνοπτικές διαδικασίες ανέβηκα τα σκαλάκια και μπούκαρα το δωμάτιο.

είσοδο την κοπέλας σύντομη αφού είχε ησυχία
εδώ να κάνω μια μικρή περιγραφή της Λαουρίτας

η Λαουρίτα ειναι μια νεαρή μελαχρινή κοπέλα γύρο στα 20-25
μετριου ύψους, μικρό στήθος, κορμί λαμπάδα με ωραίο κωλαράκι,
έξυπνο και παιχνιδιάρικο μουτράκι που δένει αρμονικά το σύνολο.

μπαίνει στο δωμάτιο πάντα με χαμόγελο στα χείλη,

και αρχίζει να χορεύει στο ρυθμό της μουσικής, με καβαλάει και σιγά σιγά αρχίζει να βγάζει ένα, ένα, τα εσώρουχα τις ενώ είχε ήδη αρχίσει να τρίβετε επάνω μου,
και να με χαϊδεύει, και γλύφει παντού, σουπέρ προκαταρτικά, και ενώ είχα γίνει Τούρμπο, ξεκινα ένα πολύ καλο στοματικό, με πολύ καλή αίσθηση, στην αρχή αργό, και αρκετά γρήγορο στην συνέχεια

αρκετά επικίνδυνο για πρόωρη εκσπερμάτιση σε συνδυασμό με τα προκαταρτικά αλλα ευτυχώς κρατήθηκα,

πρώτη στάση στο sex στο πλάι όπως ήμασταν ξαπλωμένη,
είχε πάρει ωραία θέση το κορμί της και το ευχαριστήθηκα, με πολύ καλή συμμετοχη εκ μέρους της με αληθοφανή αναστεναγμούς χωρίς υπερβολές

και τελευταία στάση ξαπλωμένη μπρούμυτα που μετά λίγη ώρα σφυροκοπώντας αυτό το ωραίο κωλαράκι ήρθε το τέλος

δυστυχώς αρκετά γρήγορα, δεν την ταλαιπώρησα όσο θα ήθελα για να έχω ολοκληρωμένη άποψη, αλλα από αυτά που μου έκανε η κοπέλα, για εμενα αξίζει μια δοκιμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Λαουρίτα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού