Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367789
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και αρκετό καιρό επανέκαμψε στα πορνικά δρώμενα της Αθήνας η Πολωνέζα κούκλα, η Τζούλια. Μια κοπέλα που είχα τιμήσει με άριστες εντυπώσεις το καλοκαίρι, αλλά μετά έφυγε για διακοπές, οπότε δεν ξαναείχα την ευκαιρία...Νωρίς το απόγευμα με το συνάδελφο mpouzoklidos βρεθήκαμε στον γνωστό πορνόδρομο, να χτυπάμε το κουδούνι του Κασσάνδρας 3. Υποδοχή από την ευγενέστατη υπηρεσία και παρουσίαση της μελαχρινής κούκλας. Για τους ελάχιστους που δε τη γνωρίζουν, είναι μελαχρινή με μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, με ωραία μάτια, μικρό στήθος, κορμί με καμπύλες και ωραία περιφέρεια...Επιλογή προγράμματος με ελεύθερο στοματικό και 69 και άνοδος στο δωμάτιο. Μετά το ρεκτιφιέ που υπέστη το στούντιο, πλέον είναι πολύ όμορφο, ζεστό και αρκετά πολυτελές. Το δωμάτιο πάνω, έχει όλα τα κομφόρ, καινούριο διπλό κρεβάτι με ωραία" πλάτη", μεγάλη ντουζιέρα/χαμάμ, ωραίος φωτισμός ο οποίος εναλλάσσεται στα χρώματα...Γρήγορο ντουζάκι για φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή...

Η Τζούλια ήρθε στο δωμάτιο μες στο χαμόγελο και πιάσαμε μια ολιγόλεπτη κουβέντα μιας και είχαμε καιρό να βρεθούμε και ενώ στην αρχή διέγνωσα ένα μικρό "μάγκωμα" εκ μέρους της, στην πορεία χαλάρωσε και με πολύ χιούμορ και πειράγματα εκατέρωθεν περάσαμε στην επόμενη φάση. Της αφαίρεσα τα εσώρουχα και ήρθε από πάνω μου, όπου δεν άργησε να με "φτιάξει" καθώς κάτι τα φιλιά μας, κάτι το στήθος της στο στόμα μου και οι ρώγες της, μαζί με τα διακριτικά βογγητά της "ζέσταναν" το κλίμα... Κατέβηκε χαμηλά, όπου μου προσέφερε μια πολύ ωραία στοματική περιποίηση ίδια και καλύτερη από ότι τη θυμόμουν...Αρκετή ώρα καραμέλωμα στα @@, με αρκετό σάλιο, και διαρκή οπτική επαφή. Στο ίδιο επίπεδο και το στοματικό της, υγρό, βαθύ και με καλό ρυθμό, ενώ δεν παρέλειπε να ξαναπεριποιείται τα @@. Με όρθιο εμένα στο κρεβάτι στη συνέχεια, συνέχισε την περιποίηση του πέους μου, ενώ είχαμε και ολιγόλεπτο mouthfucking κάτι στο οποίο δε δυσανασχέτησε...Σειρά για τη δική μου ανταπόδοση, στην αρχή με εκείνη ξαπλωμένη, να αναστενάζει αληθοφανώς και εγώ να μη χορταίνω το όμορφο και περιποιημένο αιδοίο της. Αλλαγή σε στάση 69 για παράλληλη περιποίηση...

Πέρασμα αριστοτεχνικά με το στόμα του προφυλακτικού και ξεκίνημα με cowgirl, στην αρχή γερμένη πάνω μου και στη συνέχεια στηριζόμενη στις πατούσες της για πλήρη και βαθιά διείσδυση. Καλός ρυθμός και συμμετοχή φοβερή και με ποικιλία, ενώ τα πρώτα βρωμόλογα έκαναν την εμφάνισή τους...Επόμενη στάση στη συνάντησή μας ιεραποστολικό σε αρκετές παραλλαγές,τα πόδια στους ώμους μου, στο στήθος μου, ανοιχτά τελείως, με πιο έντονους ρυθμούς, με εκείνη να παίζει με την κλειτορίδα της και να με παροτρύνει για πιο γρήγορα και πιο δυνατά...Μικρό διάλειμμα όπου ανταλλάξαμε αρκετά και ωραία φιλιά και συνέχεια στα 4...άριστο στήσιμο, μου έδωσε και την ευκαιρία να περιποιηθώ και τις 2 τρυπούλες της, κάτι που της άρεσε και η διείσδυση σε αυτή τη στάση ήταν απολαυστική, σε γρήγορους ρυθμούς και με αρκετά χαστούκια στα κωλομέρια της, κάτι που το ζήτησε άλλωστε και η ίδια....Το τέλος ένιωσα να πλησιάζει, οπότε μετά από λίγο αφήνοντας τα υγρά μου πάνω στο κωλαράκι της, προσπαθούσα να ξαναβρώ την ανάσα μου, μιας και για κάποιο λόγο, το δωμάτιο είχε τρομερή ζέστη παρόλο που δε δούλευε το αιρκοντίσιον....

Άψογη η Τζούλια, ακόμα καλύτερη από ότι τη θυμόμουν, ακόμα πιο θερμή και δεκτική, τρομερά υπομονετική και με πλήρη άγνοια για το χρόνο. Είναι μια επένδυση όπου τα λεφτά πιάνουν τόπο και σε αφήνει απόλυτα ευχαριστημένο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού