Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267087
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι υποχρεώσεις του Σ/Κ με είχαν κρατήσει μακριά από τον αγαπημένο χώρο του πληρωμένου έρωτα και κατά συνέπεια και μακριά από τη ζεστή αγκαλιά κάποιας φιλήδονης και πρόθυμης κορασίδας...Οι "ορέξεις" αρκετές και οι προσπάθειές μου να δαμαστούν με πνευματική άσκηση κατέστησαν άκαρπες, οπότε μετά και από τηλεφωνική επικοινωνία με τον καλό μου φίλο και πόρνο Don Giovanni, βρεθήκαμε αργά το απόγευμα να χτυπάμε το κουδούνι του συγκεκριμένου στούντιο. Ο στόχος συγκεκριμένος, η Λίλυ. Μια κοπέλα εντυπωσιακή, με ξανθά μαλλιά, με σώμα πολύ όμορφο το οποίο κοσμείται από πολυάριθμα τατουάζ, μια μείξη ρητών αλλά και σχεδίων, με ομορφότερα τις πεταλούδες στο στήθος της και το μεγάλο τατού στην πλάτη της...Πραγματικά το κορμί της είναι έργο τέχνης από κάθε άποψη...Το στήθος 4άρι ενισχυμένο, αρκετά σκληρό στην αφή, καλλίγραμμα πόδια και καλοσχηματισμένη περιφέρεια...Στο πρόσωπο μου θύμισε λίγο την Paris Hilton αλλά στο ομορφότερο...Η υποδοχή από την υπηρεσία υποδειγματική, φιλικότατη και κατατοπιστική για τα προγράμματα μας παρουσίασε την κοπέλα η οποία φορούσε ένα ροζ διχτυωτό φόρεμα και το στρινγκ της ενώ το στήθος της φαινόταν από μέσα καθώς ήταν ελεύθερο...Επιλογή προγράμματος 70 ευρώ που περιλαμβάνει 69 και ποδολαγνεία και είσοδος στο δωμάτιο...Είναι από τα πιο "ζεστά", ερωτικά, ατμοσφαιρικά δωμάτια που έχω δει...Επηρεασμένα από την γιαπωνέζικη φιλοσοφία, σε αποχρώσεις του κόκκινου, με ωραίο κρεβάτι από καλάμια, ξύλινες "κουρτίνες" με γιαπωνέζικα ιδεογράμματα...Το μόνο αρνητικό είναι ότι δε διαθέτει ντουζιέρα...Έκανα ένα ντουζάκι στο κοινόχρηστο μπάνιο, το οποίο είναι πεντακάθαρο και μικρή αναμονή στο δωμάτιο...

Δεν άργησε να έρθει η Λίλυ στο δωμάτιο, μιας και επικρατούσε ησυχία, κρατώντας μια coca cola..."Τhis is from me" μου λέει παιχνιδιάρικα...Η συνεννόηση στα Αγγλικά για μεγαλύτερη ευκολία οπότε σιγά σιγά μετά από ένα σύντομο social τα πράγματα πήραν το δρόμο τους, κάνοντάς της λίγο μασάζ, όπου είχα και την ευκαιρία να "μελετήσω" τα τατουάζ της ένα προς ένα, όσο εκείνη χαλάρωνε και έβγαζε φωνούλες ευχαρίστησης....Έδειξε να απολαμβάνει ιδιαίτερα το μασάζ στις πατούσες της, οι οποίες είναι πολύ ωραίες, μαλακό πέλμα και όμορφα ίσια δαχτυλάκια...Με δική της πρωτοβουλία γύρισε ανάσκελα, ανταλλάξαμε 2-3 πεταχτά φιλιά στο στόμα και κατέβηκα σιγά σιγά, περνώντας πρώτα από το στήθος της, στο αιδοίο της, το οποίο ήταν πεντακάθαρο και περιποιημένο. Στη στοματική μου περιποίηση ανταποκρίθηκε πολύ καλά, με αληθοφάνεια, με πνιχτούς αναστεναγμούς και με παροτρύνσεις να συνεχίσω....Σειρά η δική της ανταπόδοση, με φιλιά στο στόμα, στο λαιμό, ενασχόληση με το στήθος μου, μέχρι που έφθασε στην γεννητική μου περιοχή. Καλό και διαρκείας καραμέλωμα των @@, με αρκετό σάλιο, ρούφηγμα και λάγνες ματιές. Πέρασμα προφυλακτικού για περιποίηση του πέους μου. Αρκετά μονότονο, χωρίς εναλλαγές στο ρυθμό, έβαλε και λίγο χέρι, αλλά στην πορεία της το έβγαλα...Χωρίς να είναι κακό, δεν θα μου μείνει και αξέχαστο...

Ξεκίνημα με εκείνη να στήνεται στα υποδειγματικά στα 4. Μια στάση που ενδείκνυται με τη Λίλυ μιας και έχει πανέμορφη περιφέρεια. Αργοί ρυθμοί, καλή διείσδυση και αναστεναγμοί και ανταπόκριση όπως πρέπει, χωρίς να σε ξενερώνει....Αλλαγή σε ιεραποστολικό, με καλή ευλυγισία εκ μέρους της, φέρνοντας τα πόδια της αρκετά πίσω, έχοντας πλήρη διείσδυση και ευκαιρία να περιποιηθώ τα όμορφα πατουσάκια της...Αλλαγή σε cowgirl, με εκείνη να αναλαμβάνει τα ηνία του ρυθμού, και έχοντας το στήθος της στο στόμα μου, ενώ ανταλλάξαμε λίγα ακόμα φιλιά. Παράλληλα κοιταζόμασταν και στον καθρέφτη κάτι που λειτουργούσε επιπλέον διεγερτικά...Γύρισμα ξανά σε ιεραποστολικό αυτή τη φορά κοιτώντας όμως τον καθρέφτη και έχοντας κουραστεί μετά από τόση "μάχη", μου προσέφερε μια σούπερ περιποίηση και καραμέλωμα για δεύτερη φορά στα @@, κουνώντας ρυθμικά τη λεκάνη και την περιφέρειά της και βλέποντας αυτό το υπέροχο θέαμα από τον καθρέφτη μετά από λίγα λεπτά με βρήκε το τέλος αποκαμωμένο αλλά ευχαριστημένο.

Η Λίλυ με έκανε να περάσω πολύ όμορφα, προσαρμόστηκε στο gfe κλίμα που κατάλαβε ότι είχα διάθεση να έχει η συνάντησή μας, αν και πιστεύω ότι από το λίγο που πήγε να μου "ξεφύγει", ότι της αρέσει και το pse και το κατέχει....Δεκτική και υπομονετική, δε νοιάστηκε για το χρόνο, ενώ τα κοπλιμέντα της ήταν αληθοφανή και καθόλου υπερβολικά όπως βέβαια και η ανταπόκρισή της...Δε μετάνιωσα που τη συνάντησα και φεύγοντας ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού