Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136744
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεταμεσονύκτια προσγείωση στο πορνοδρόμιο της Κασσάνδρας για την Λαουρίτα μιας και ήταν στα υπόψιν εδω και καιρό .Μελαχρινό ώριμο πιπίνι με μακρυά μαλλιά ,σωστές αναλογίες ,ωραίο πρόσωπο και εντυπωσιακό σαλονάρισμα φορώντας ενισχυμένα πορνοτάκουνα (όπου νομίζεις ότι φτάνει το 1.80 )Τα καλά δυστυχώς σταματούν εδώ ,Στο δωμάτιο ξεκινά με σχετικά καλή διάθεση λίγα προκαταρκτικα (τίποτα το συγκλονιστικό),στοματικό αδιάφορο και αμμέσως αγωνιστικό γύρος. Εκεί η συμμετοχή της ήταν τυπική ενώ γρήγορα σου στέλνει το μήνυμα ότι αφού είμαι μ ......ρα πρέπει να τελειώσεις αμέσως μεγάλε..Εαν κάνεις το λάθος και δεν λάβεις το μήνυμα τότε αρχίζουν τα τέλειωνε μωρό μου ,έλα γιατί αργείς και τα υπόλοιπα χαζά λες κι έτσι θα τελειώσει κάνεις νωρίτερα .Όσο πέρναγε η ώρα η συμμετοχή περιοριζόταν ενώ αντίστροφα η πίεση αυξανόταν .Το τέλος ήρθε έπειτα από πολύ εγκεφαλική προσπάθεια μιας και μου τα είχε πρήξει.Μετά όμως ει χε όρεξη και για social time.Γενικά δεν μου έδωσε εντύπωση επαγγελματία ,καλύτερα θα έλεγα ότι αν σου κάτσει η μπίλια μπορεί και να περάσεις καλά μαζί της αν δεν σου κάτσει άπλα κλαις τους ευραιους που έδωσες Νομίζω ότι αν εξαιρέσεις την αντικειμενικα πολύ ωραία εμφάνιση (που δεν αρκεί για να περάσεις καλά)υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές από άποψη υπηρεσιών καθώς και προσπάθειας διάθεσης .
Λιγα λόγια για το δωμάτιο Θυμίζει δέλλο και δεν προτείνεται σε κλειστοφοβικούς.Επίσης δεν προτείνεται σε μεθυσμένους γιατι κινδυνευουν στην σκαλα που οδηγεί επάνω.
Η συνεδρία στοιχισε 40 ευραίους αλλα και με 20 εχω περάσεις αλλού καλύτερα
Προτείνεται μόνο σε εικοσάχρονους έπειτα απο μπαρότσαρκα και σε μεγαλύτερους μόνο αν θέλεουν να την εντάξουν στον πορνοκατάλογό τους
Οι υπολοιποι μάλλον δεν ..συμφωνα πάντα με τα δικά μου υποκειμενικά κριτήρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Λαουρίτα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2014
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά πρέπει να είσαι ο μόνος στον κόσμο φίλε που θα χαρακτήριζε την εμφάνιση της Λαουρίτας "εντυπωσιακή".
P
px75
24 Φεβρουαρίου, 2014
Δεν ειναι ο μονος!
Συμφωνω απολυτα με τον toshmagic. Πολυ σταριλικι και στον αγωνα αγγαρια. Μπροστα στην Μελινα ειναι αμελητεα ποσοτητα....
24 Φεβρουαρίου, 2014
ε καλά και εσύ...αν η Λαουρίτα είναι εντυπωσιακή, η...original Λάουρα, απέναντι στο Κασσάνδρας 3 πως θα τη χαρακτήρίσεις???Εμμμμ
24 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

O τίτλος παραπέμπει εδώ "... σωστές αναλογίες ,ωραίο πρόσωπο και εντυπωσιακό σαλονάρισμα φορώντας ενισχυμένα πορνοτάκουνα (όπου νομίζεις ότι φτάνει το 1.80 )" Πιθανώς να μην ήταν ο πιό εύστοχος μιας και αφορούσε αποκλειστικα την είσοδο στο σαλόνι.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4