Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400700
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο μαγαζί πήγα χθες (27.08.07) γύρω στις 21:00. Ο χώρος είναι εξαιρετικός και η τσατσά στην υποδοχή πολύ καλή. Μου παρουσίασε την κοπέλα, την Ισαβέλλα από Πολωνία (ξανθιά, πολύ ωραίο κορμί και η ηλικία της απ'ότι κατάλαβα λίγο πάνω από 30) και μου ανέφερε τα προγράμματα που κάνει. Εγώ πήρα ποδολαγνεία με 60 €. Πράγματι η συμπεριφορά της κοπέλας είναι όπως ακριβώς την έχουν περιγράψει και οι υπόλοιποι εδώ στο site. Μετά από κουβεντούλα που είχαμε στην αρχή μπήκαμε στο κυρίως πιάτο. Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό που συνοδευότανε με φιλιά στο στόμα, στο λαιμό, στα στήθη και στα πόδια της και μάλιστα το απολάμβανε πάρα πολύ. Μετά ακολούθησε στοματικό και στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου. Έπειτα το γυρίσαμε πάλι στο στοματικό όπου όσο περνούσε η ώρα γινότανε όλο και πιο έντονο από τη μεριά της ενώ εγώ παράλληλα της φίλαγα και έγλειφα τις πατούσες και μετά από λίγο έχυσα. Στο τέλος μου είπε πόσο καυλωμένος είσαι.Αφού τελειώσαμε χαιρετηθήκαμε με ένα φιλί στο στόμα. Επίσης μου είπε ότι την Κυριακή θα φύγει για Πολωνία και μετά θα πάει στην Ρόδο (μάλλον για διακοπές). Ισαβέλλα μου, να 'σαι καλά και πάντα να διατηρείς αυτήν την θετική διάθεση που έχεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2007
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
10
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού