Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824464
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Να ξεκινήσω από τα καλά. Η κοπέλα είναι ευγενική χαμογελαστή και αυτός είναι και ο λόγος που την επέλεξα ενώ αρχικά είχα πάει για την Βέρα. Από εμφάνιση είναι πολύ καλή . Γλυκό προσωπάκι , ωραίο σώμα , πολύ ωραίο κωλαράκι καλά βυζάκια και καθαρή και μυρωδάτη
από όσο πρόλαβα να καταλάβω. Ο χώρος επίσης είναι πάρα πολύ καλός , η όλη ατμόσφαιρα σε προδιαθέτει να περάσεις καλά.
Ερχεται η κοπέλα στο δωμάτιο , ξεκινάει τα προκαταρκτικά με σύντομο πέρασμα από τα μπαλάκια , της γλείφω το βυζάκι ( όχι έντονα ) και εκεί μου λέει " με το μαλακό" . Στη συνέχεια πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα , ξαπλώνει αυτη και εγώ από πάνω
την φιλάω στο λαιμό και εκεί τινάζεται λες και την χτύπησε το ρεύμα!
Δεν δίνω σημασία , μετά από λίγο την ξαναφιλάω και μου λέει μην το κάνεις αυτό δεν μου αρέσει. Έλεος λέω μέσα μου δεν
πήγα να την φιλήσω στο στόμα , στο λαιμό την φίλησα . Αν αυτό το λέτε GFE experience τι να πω ! Τέλος πάντων ξεκινάω να κατέβω σιγά σιγά προς τα κάτω και τότε μου λέει έλα βάλε μου την πούτσα σου μέσα.
Έχω πλέον αρχίσει να ξενερώνω τελείως οπότε την βάζω μέσα πριν μου πέσει και απλώς μετά από 2 λεπτά χύνω.
Η όλη συνεύρεση δεν κράτησε πάνω από 5 λεπτά.
Φεύγοντας μου λέει χάρηκα πολύ θα περιμένουμε να μας ξανάρθεις!!!
Εφυγα απογοητευμένος και μετά από σύντομη βόλτα στα μαγαζιά εκεί τριγύρω πήγα για Στουρνάρη 29 όπου πήρα την milf Ελένη
για να έρθω στα ίσια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
248
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 18 Φεβρουαρίου, 2014) 18 Φεβρουαρίου, 2014
Η αληθεια ειναι οτι στα μπουρδέλα περνάς πολυ καλυτερα απο τα στουντιο πλην φυσικά ελαχιστων εξεραίσεων που μπορει να περάσεις στο στουντιο καλυτερα.Πολλοι το γνωριζουμε αυτό!Η διαφορά ειναι μονο στην τιμη και στην αλλαγή χωρου -περιβάλλοντος.
18 Φεβρουαρίου, 2014
Συγνωμη αν ειναι κακο που δεν μαρεσει να με φιλανε στο στομα και στο λαιμο!! Οσο για το 69 πρεπει να εχεις πληρωσει για να στο κανω.....Χαμόγελο
οσο για τα τα 5 λεπτα αυτο δεν αληθευει αλλα οταν ξενερωνεις τα βλεπεις ολα μαυρα!!!

Εγω θα σου ζητησω συγνωμη γιατι λιγες φορες συμβαινει να μην εχει περασει καποιος καλα μαζι μου!!
Ειμαι μια κοπελα που σεβομαι το καθε ευρω του πελατη!!
να περνας καλα!!Έρωτας
18 Φεβρουαρίου, 2014
+1 θελει αρετη και τολμη η αρνητικη κριτικη στο Φ104
18 Φεβρουαρίου, 2014
Θα απαντησω και στα 3 σχολια που μου κεντρισαν το ενδιαφερον...

προς therion: ναι και οι 2 ξερουμε ότι μια καλη πορνη σε μπουρδελο μπορει να σου κανει τα ιδια με το στουντιο και η ουσιαστικη διαφορα υπαρχει στο χωρο (καθαριοτητα, διακοσμηση) και στην ανεση χρονου (οχι παντα).

προς despinara: δεσποινα δεν αμφιβαλλω πως παντα προσπαθεις να δινεις τον καλυτερο σου εαυτο, αλλα και εσυ θα εχεις τα πανω σου και τα κατω σου και επιπλέον καποιους τους συμπαθείς και καποιους οχι, ανθρωπος εισαι... ισως ο κυριος δεν ητανε πολύ σωστος μαζι σου και δε σε εκανε να δωσεις το κατι παραπανω, ισως επειδή του αρνήθηκες το 69 και το φιλι στο στομα η στο λαιμο να τα φουσκωνει προς το χειροτερο, οχι απαραίτητα επίτηδες, απλα επειδή ετσι νιωθει... παντως να ξερεις ότι ο ανταγωνισμος εχει αυξηθεί γιατι τα μπουρδελα εχουνε αναβαθμιστεί σε υπηρεσίες και στο ειπαμε και εγω και ο therion την άλλη φορα, για αυτό προσεχε πως δουλευεις... φιλικα στο λεω.

προς LEON79: ναι μπραβο του, αν και αυτό είναι μυθος πλεον ότι αν γραψεις κακη κριτικη για το 104 θα σε φανε, το αποδεικνυουν και οι ψηφοι που εχει δεχτει και τα σχολια ακομα αν θες... και εγω θετικα ψηφισα γιατι πιστευω ότι ηταν ειλικρινης η τουλάχιστον ετσι ενιωσε ο ανθρωπος και με την κριτικη του θα βοηθησει τη δεσποινα να είναι καλυτερη (αποψη μου).
O
Orestis_Kou
18 Φεβρουαρίου, 2014
Καλά τα λέει καο ο Basil1972": Όταν κάνεις ακάποτα τσιμπούκια δε σιχαίνεσαι;
Επειδή πήγε να σε φιλήσει στο λαιμό σε πείραξε;
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
18 Φεβρουαρίου, 2014
Εγω απ την περιγραφή του συναγωνιστη(το αν και ποσο εκανε την τριχα τριχια δεν το ξερω) σχετικα με τις υπηρεσίες που δεχτηκε στην εν λογο συνευρεση θα εκλαιγα τα λεφτα μου ακομα και αν ηταν 10αρικο στο Μεταξι ποσο μαλλον στο 50αρικο Κεφάλι σε τοίχο! .Στη Φυλης σιγουρα βρίσκεις πολύ καλυτερες υπηρεσίες και σε vfm τιμη των 20ευρω,ενω ακομα και Μεταξι παιζει να βρεις κατι καλυτερο απ αυτό που περιγράφεται από πανω.Προσεχεται που δινεται τα 50αρια σας εχουν μεγαλη αξια...
18 Φεβρουαρίου, 2014
Μπραβο στον salzburg για την κριτικη του. Βοηθα να προσεξουμε τις κακοτοπιες. Το πενηνταρικο βγαινει πολυ δυσκολα για να μας δουλευουν τα κοριτσια και ο οποιοσδηποτε. Απο την αλλη και η κοπελα θα βοηθηθει να αποφυγει στο μελλον παρομοιες συμπεριφορες.θετικο και απο μενα
18 Φεβρουαρίου, 2014
έπρεπε να πάρεις Μπέττυ πούναι και γυναικάρα και κάνει απίθανο κρεββάτιΈρωτας
19 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπραβο αντζελα, μαγκια σου που το λες αυτο... αλλα να το κανεις με ολους τους πελατες που εχουν παραπονο και οχι επιλεγμενα (εφοσον συμφωνει και η κοπελα βεβαια...)

νομιζω καταλαβαινομαστε, ας μην πω περισσοτερα... Κουλ
O
Orestis_Kou
19 Φεβρουαρίου, 2014
Ευχαριστουμε για την επισκεψη, γενικα ειναι δυσκολη η "δουλεια" που εχουμε επιλεξει να κανουμε, ανθρωποι εσεις, ανθρωποι εμεις μια χαζοπαρεξηγηση να γινει στην αρχη κατι παραπανω να πει η κοπελα, κατι παραπανω να καταλαβει ο πελατης η επισκεψη παει στραφι....και εσυ φευγεις απογοητευμενος και η κοπελα σε χανει απο μελλοντικο πελατη της. Μακαρι να ειμασταν ολοι ρομποτ και ολα θα ηταν καλυτερα, ισως το 2230 χαχαχα Anyway το studio περα απο τη Δεσποινα εχει αλλες 10-12 κοπελες αλλες καλυτερες αλλες χειροτερες με βαση παντα το γουστο του καθενος. Οποτε θελεις στειλε μου ενα προσωπικο μυνημα απο πριν να σου κλεισω ενα ραντεβου με μια εκπτωση της ταξης του 50% (25ε απλο προγραμμα πχ) ετσι σαν πραξη ανταποδωσης μας για την ατυχια σου , τουλαχιστον δε ξερω αν θα ειναι "χειροτερα απο μπουρδελο" με βαση τον τιτλο της κριτικης σου συγουρα ομως θα ειναι με τιμοκαταλογο μπουρδελου, ειναι και που ανοιγουμε την αλλη εβδομαδα τον πανω οροφο....οποτε ευκαιρια για ξεπουλημα χαχαχα
Φιλια, περιμενω μυνημα σου
Φ
Φυλης104
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3