Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136744
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτός ο μήνας με πήγε καλά. Μετά το πανηγυρικό μαμήσι με τη Ρία στο Μελαντίας 50, είπα να κλείσω τις πιπινοεκκρεμότητες που είχα αφήσει, και να αποσυρθώ μετά για λίγο από το άθλημα διότι αφαιμάχθηκα οικονομικά. Αλλά έπρεπε να κλείσω με ωραίο τρόπο για να μην μείνω ανικανοποίητος. Αρχικά είπα να ξαναπάω στη Ρία την οποία ακόμα της σκέφτομαι και γκαυλώνω, αλλά δυστυχώς δεν βόλευαν τα ωράρια και γι' αυτό μετέβην στο Κασάνδρας για να δώ τη Λαουρίτα που μου είχε κάνει καλή εντύπωση. Πράγματι το μελαχρινό πιπίνι ήταν εκεί. Έχει μια τσαχπινιά, πολύ ωραίο βλέμμα και πάρα πολύ ωραίο πρόσωπο. Άσε που μου θυμίζει μια συμφοιτήτριά μου που είχα καταφέρει να την μισοπηδήξω αλλά μου είχε μείνει απωθημένο. Η τσατσά έκανε σκόντο στο πρόγραμμα οπότε πέρασα με 40 ευρώ. Στα 40 συνήθως δεν υπάρχουν μεγάλες απαιτήσεις αλλά η Λαουρίτα δεν μάσησε απ' αυτά. Ήρθε και μου έκανε μια πολύ ωραία επίθεση, γύρισε 69 από μόνη της, επαιζα με το μουνάκι της, εκείνη είχε πολύ καλή ενέργεια, χόρευε, σηκωνόταν, τούρλωνε το θεσπέσιο κωλαράκι της, γενικά δεν είπε όχι σε τίποτα. Αλλάξαμε πολλές στάσεις, με έγλειφε πάντού, είχαμε ξεστρώσει το κρεββάτι από την κλινοπάλη. Όταν τελείωσα, δεν έφυγε αλλά τεντώθηκε στο κρεββάτι σαν γατί και μετά άρχισε να παίρνει σέξυ στάσεις τουρλώνοντας το κωλαράκι της στα 4. Άμα είχα κι άλλα λεφτά θα την ξαναπήδαγα εκεί στα ίσια. Κλείνω λοιπόν με αυτή την ενημέρωση με τις ωραίες αναμνήσεις από Ρία και Λαουρίτα, και θα επανέλθω όταν καταφέρω να ξαναμαζέψω κάνα φράγκο γιατί αλλιώς με βλέπω να παίρνω θέση στους αστέγους της ομόνοιας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Λαουρίτα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.844
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2014
Ελπιζω η ζωη να στα φερει ετσι και να ξαναδουμε συντομα παλι κριτικη σου
την Λαουριτα την εχω στα υποψη και η κριτικη σου βοηθησε αρκετα

+1 απο εμενα (3/3)
14 Φεβρουαρίου, 2014
+1 κι απο μενα μιας και ειναι στα υπ οψιν αλλα δεν την βλέπω στις βαρδιες
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άκυρο ,την βλέπω ως Λαουρα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3