Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142991
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπελα ειναι απο την Τσεχια απ οτι μου ειπε η τσατσα,μετριου αναστηματος,ξανθια και αβυζη (οχι κατι το ιδιαιτερο σε γενικες γραμμες).
Το προγραμμα ξεκιναει απο 30ε και με 40 εχει γυμνο στοματικο,50 μασαζ η γλυψημο.
Πηρα το 40ευρο με το γυμνο καθωτη η τσατσα μου ειπε με πολυ σιγουρια οτι το κανει καταπληκτικα (ΜαλακίαΜαλακία)
Πετσετα :γιοκ,ζεστο νερο :γιοκ,σαμπουαν :γιοκ (μονο για τα χερια ειχε ενα κρεμοσαπουνο) αφου τελικα τον επλυνα στο νιπτηρα αποφασισα να σκουπιστω με το ρολο χαρτι,το οποιο διαλυθηκε στα χερια μου και στον πουτσο μου επανω (μπορει να ειναι τοσο βλακες με αυτα τα κωλοχαρτα?)
Ξαπλωσα τελικα στο κρεβατι περιμενοντας,αν και δεν αργησε η μανταμ,προλαβα και ειδα την κρεμα που την περιμενε στο κομοδινο διπλα απο το κρεβατι (μου ηρθε να την εξαφανισω,αλλα λεω μετα ποιος τις ακουει και τις δυο)
Με το που μπαινει μεσα ερχεται και ξαπλωνει διπλα μου τριβοντας με και κανοντας ερωτησεις,περι ανεμων και υδατων.
Αποφασισε τελικα να ξεκινησει πιπα (αεροπιπα)τηε λεω ποιο βαθυα παιζει?
Α λεει ειναι μεγαλη (λεω απο μεσα μου καλα ξεκινησαμε)
Λιγο καλαμπαλικινγκ ειχε η ολη φαση και περασμα καποτας αλλα καλτσα σταιλ.
Ανεβηκε απο πανω (ουτε καν ρωτησε)και αρχησε να κουνιεται χωρις να νιωθω κατι με την κρεμα που ειχε βαλει (με το κιλο)σε καποια φαση της λεω ελα να αλλαξουμε και με ενα θρασος μου λεει οχι ακομα περιμενε λιγο ακομα,λεω καλα οκ.
Εκει ηταν που τελικα τον πηρε ολο μεσα στο μουνι της και αρχησα να αισθανομαι την εσωτερικη επαφη που δεν εχω να πω,μου αρεσε αρκετα (ισως και το μοναδικο στην ολη φαση)
Αφου πηγαινοερχοταν ετσι αρκετη ωρα περι τα 5-7 λεπτα βγαζοντας κατι αναστεναγμους ξαπλωνει πανω μου και μου λεει στο αυτι τελειωσα,α ωραια της λεω σου αρεσε?
Και αντι το βοδι να απαντησει γλυκα οπως της μιλαω,μου πεταει ενα,ελα τωρα σειρα σου και γρηγορα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Πω πω λεω επεσα σε βλημα,ειχα ομως και την απορια,ειναι δυνατον να ειναι τοσο βλημα?
Για να μη σας κουραζω αλλο,καναμε ακομα 2-3 στασεις και τελειωσα.

Σε ολη τη φαση της συνευρεσης μας εχω να πω εκτος απο τα παραπανω οτι δεν εβγαλε ποτε το νεγκλιζε της(προφανως για να μη δω τους πατσαδες και την κανω),δε με φιλησε πουθενα(ουτε στο μαγουλο η στο λαιμο),τα ποδια της καθως και το μουνι της ηταν αξυριστα.

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΘΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.218
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού