Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 188463
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κυρια στην υποδοχηπολυεξυπηρετικηκαι ευγενικη. Διαλεξα και περασα στο δωματιο. Γδυθηκα και περιμενα! Μπαινει η κοπελα μελαχρινη Ρουμανα. Συμπαθητικο μουτρακι. Την περιμενα με το εσωρουχο. Μολις μπηκε χαιρετησε (βαριεστημενα), εβγαλε το κιλοτακι της και μου ειπε να βγαλω το δικο μου εσωρουχο (δεν θα επρεπε να με βοηθησει να το βγαλω η ιδια? η να το κανει χωρις να μου πει τιποτα?) πρωτο φαουλ. Συνεχισουμε πεφτει πανω μου και αρχιζει λιγα πραγματα. Βαζει προφυλακτικο και αρχιζει (ειχα παρει το βασικο). Καλη η πιπα δεν μπορω να πω! Καποια στιγμη σταματαει και γυριζει στα 4. Χωρις να τις εχω πει τιποτα...Αμεσως την ειπα να γυρισει οπως εγω ηθελα και οχι οπως εκεινη. Το εκανε!! Αφου λοιπον καναμε 2-3 στασεις τις ειπα να ερθει απο πανω μου αμεσως το εκανε, αλλα οταν καποια στιγμη της ζητησα να πατησει πανω στο κρεβατι ωστε να ανεβοκατεβαινει στο πουτσο μου. Αυτη αρνηθηκε! Τελος παντων μολις τελειωσα, σηκωθηκε στο δευτερολεπτο με χαιρετησε και εφυγε. Περριτο να σας πω οτι ενω ειμασταν γυρω στο 5λεπτο στο κρεβατι μου εκανε και καλα υποδειξη να τελειωνω και οταν την ρωτησα αν βιαζετε, μου λεει οχι απλα μπορει να χτυπησει η πορτσ και ....Η κοπελα ΒΑΡΙΟΤΑΝ!! Τσαμπα τα λεφτα! Εχω παει και αλλου στην Αθηνα και σε περιποιουνται πολυ καλυτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2014
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
200
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Glikoula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2014
Φιλε μου, καποιο λαθος εχεις κανει. Η Ρεγγινα ουτε μελαχρινη, ουτε απο τη Ρουμανια ειναι. Σιγουρα επισης δεν ηταν στη Καλαματα την Παρασκευη. Την ειδα στο αδελφο στουντιο 42.
Θυμισου πως λεγανε την κοπελα που πηγες και διορθωσε το........
05 Φεβρουαρίου, 2014
η Ρεγινα δεν ητανε συγουρα.
18 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον εχεισ δικαιο....Πρεπει να την ελεγαν Ρεννατα τοτε!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3