Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142979
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συναθλητες και συναγωνιστες η τυπισσα ειναι ΑΠΑΤΕΩΝΗΣΑ.ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ.Εδωσα 50Ε για γυμνο στοματικο και κυριολεκτικα μονο 1λεπτο κρατησε το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΤΗΣ.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!και στο γαμησι πανω στο πενταλεπτο συκωθηκε και εφυγε ΧΩΡΙς ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΩ.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΑΠΑΤΕΩΝΗΣΑ.ΜΑΚΡΙΑ.Βγηκα εξω σκυλοβριζοντας την τσατσα και ζητωντας τα λεφτα μου πισω.Ανενδοτη.Εχασα 50ε.μακρια,μην πλησιαζετε,ειναι απατεωνησα.Ετσι μουρθε να φωναξω την παρεα μου να ερθει νατο καψουμε με αυτην μεσα αλλα οψετε η αστυνομια.Για να προστατεψω τους συναγωνιστες ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2014
η και καλα ισπανιδα απο φριξου 14 ηταν η καινουριο φρουτο?
01 Φεβρουαρίου, 2014
Ακομα δεν εκλεισε αυτό το κωλομαγαζο????
(Updated: 02 Φεβρουαρίου, 2014) 02 Φεβρουαρίου, 2014
Doggi πολυ σωστα επραξες φιλε και μπραβο!!!!! ετσι πρεπει να κανουμε σε τετοια περιστατικα, αλλα επερεπε να επιμεινεις παραπανω κατα την γνωμη μου, 50€ ειναι αυτα δεν ειναι σκατουλες, ειδικα στις γαμωμερες μας.....νασε καλα που το ειπες, να ξερουμε να την μαυρισουμε την μαλακισμενη.....
02 Φεβρουαρίου, 2014
H γνωστη απο φριξου 14; Τι να πω, εμενα 2 φορες που την πηρα με περιποιηθηκε υπερ του δεοντος. Με το 30αρι μου εκανε και κολπο με πιπα με ζεστο νερο στο στομα. Μου εδωσε και τηλεφωνο. Μαλλον ειναι αν σε συμπαθησει.
02 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η μεταγραφή του αιώνα,πήραν την καλύτερη κολεξιον στο μαγαζί...
Γαμιαδες πολεμιστε για να εχουμε καλύτερη μυρα απο τον παιχτη.
(Updated: 02 Φεβρουαρίου, 2014) 02 Φεβρουαρίου, 2014
Συμφωνω απολυτα μαζι σου azazel!!!!!! και επαυξανω.....αλλα ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη μονος του....
12 Φεβρουαρίου, 2014
Ρε παιδιά η κοπέλα είναι προβληματική, τα έχουμε ξαναπεί δεκάδες φορές...

Διαβάζετε λίγο πριν κάνετε καταδρομική. Και ρίξτε της κι ένα άκυρο να τελειώνουμε με αυτήν

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7