Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΤΗΝ νικολ (οχι με τη ferrari την ρουμανα)την εδω κ καιρο στο ματι μια κ ολοι λεγαν οτι ειναι οτι πρεπει για οποιον θελει gfe καταστασεις.μια κ γυρισε απ τις διακοπες της κ με βολευει οτι δουλευει παντα πρωι καβαλησα το πιστο μου cbrακι κ κατα τις 12 ημουν στο de paris.
πανω στην αθηνων με παρκιν απο πισω.
ενα πολυ ωραιο studio με bar.
με υποδεχθηκε η ντορα trans μια "τυπισα"με πολυ διαθεση για χαβαλε.Μεγάλο χαμόγελο
προτινε να με κερασουν κατι αλλα μια κ ημουν φουλ ζητηςα νερακι.
μου παρουσιασε την candy μια κοπελα που μοιαζει αρκετα στην νικολ(η οποια ηταν σε δωματιο)αλλα με πιο μεγαλο στηθος κ πισω συστημα!!!
για την νικολ της λεω ηρθα.πηρα το προγραμμα των 70 με 69 κ μασαζ
με οδηγησε σε ενα απ τα δωματια που ηταν εξοπλισμενο με ολες τις ανεσεις(κλειστη ντουζιερα σφραγγισμενες παντοφλες αφρολουτρο ρολο χαρτι αρωματικα μαντηλακιαΧαμόγελομε μονη ενσταση την μια κ μικρη πετσεταΧμμμ;
αφου εκανα το ντουσακι μου ξαπλωσα στο κρεβατι χαζευοντας το εκπαιδευτικοΚουλπρογραμα στην tv!!
μετα απο 20λεπτη αναμονη μπαινει η νικολ με τα μαυρα εσωρουχα της κ ενα υπεροχο χαμογελοΈρωτας
ειναι μια σχετικα μικροκαμωμενη κοπελα με καρε μαλλακι που της παει πολυ!!
δυο μικρα αλλα πεταχτα βυζακια κ ενα υπεροχο κολαρακι!!
δεν ειναι η γυναικα που θα κανει λαιμους να τραβωσουν η στοματα να μενουν ανοικτα στο περασμα της αλλα για μενα που ειμαι θαυμαστης της απλης ομορφιας ειναι ΘΕΑ.Μεγάλο χαμόγελο
βγαζει τα εσωρουωα της κ κανο κ γω το ιδιο(πειτε το παραξενια η κατι αλλο αλλα μολις μπαινε η κοπελα στο δωματιο το βγαζω.
μετα τις απαραιτητες συστασεις αρχιζει τα φιλια στο λαιμο με φορα προς τα κατω ενω χαιδευω το ζεστο κορμακι τηςΝτροπή
να σου κανω μασαζ με ρωταει κανε της απαντω¨!
οχι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα καλο για να χαλαρωσω.
ξανα αγκαλιτσα(ειμαι αγαπουλητσας τι να κανωΝτροπή)κ φιλια στο στηθος μου με ππιλισμα της ρογας μου που μ αρεσει πολυ!
σειρα μου της λεω κ αρχιζω να την φιλω κ να την γλειφω παντου ενω τα χερια μου δεν χορταιναν το μαλαζουν τα βυζακια τηςΓλώσσα
συνεχιζω με ενα special στοματικο που εδειχνε να απολαμβανει με μικρα βογγητα κ αναστεναγμους ενω καποια στιγμη πιεσε κ το κεφαλι μου με τα μπουτια της σημαδι οτι το απολαμβανε το ιδιο οπως κ γω.
την γυριζω στα 4 για να περιποιηθω κ το κολαρακι της κ γενικα για καν πενταλεπτο εξερευνησα ολο το κορμακι της.
στη συνεχεια περναει σκουφακι με το στομα της κ ξεκινα ενα αργο καλο στοματικο που δυστυχως δεν ειχε καραμελωμαΘυμός
69 για να ξαναγευτω τους χυμους της κ μετα καβαλαει το μικρο jimako κ αρχιζει να κουνιεται ρυθμικα ενω εγω χαιδευα ποτε στηθος ποτε κολο ποτε μπουτια.σφιχτακαλιαζομαστε κ ανεβασω ταχυτητα αρχιζει να μου χαιδευει το προσωπο κ γω το δικο της
μια απο τις πιο ωραιες φατσουλες που δειΈρωτας:smittenΛύπηνοητη σφαλιαρα ξυπνα ρε στο bourdela γραφεις οχι στο ρομαντσο!!)
αλλανε σε πλαινη σταση οπου κ ηρθε το τελοςMoney Mouth.
κατσαμε αγκαλιτσα για λιγο μιλοντας γενικα ενω εγω δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου απ το χαμογελαστο προσωπο τηςΈρωτας
οντως η νικολ ειναι η αποθεωση του gfe.
μια petit κουκλιτσα συνεχεια χαμογελαστη ευδιαθετη χωρις βιασυνες(ανετα 25 λεπτα στο δωματιο χωρις καμια ενοχληση)
με αποχαιρετησε με ενα φιλακιΈρωτας ανανεωνοντας το ραντεβου μας.
ισως η καλυτερη gfe εμπειρια που χω μεχρι τωρα στουντιο.
εντυπωση μου κανε οπως εφευγα η υπηρεσια με δωσε να συμπληρωσω ενα μικρο ερωτηματολογιο οπως αυτο που εχει στο site οταν γραφουμε κριτκη για call girls(πως ηταν η κοπελα κτλΧμμμ;).

αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.382
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2014
2/2. την ερωτεύτηκες ;; διαβασες καθολου το θεμα orestis koy και anna ???
25 Ιανουαρίου, 2014
oχι φιλε μου τι εγραφε?
25 Ιανουαρίου, 2014
καλημερα φιλε καλιτερα να ερωτευτεις τις υπηρεσιες που σου προσεφερε η τυπισσα αφου εσκασες 70ευρωπουλα παρα την ιδια τι να σου πω πιστευα οτι τα μπυρδελα ειναι χωροι εκτονωσης και καλοπερασης ως εκει ομως τωρα αν υπαρχουν ατομα που πανε εκει να καλυψουν τα συναισθηματικα τους κενα το βρισκω πολυ παραξενο βεβαια παιζει ρολο και τι καταστασεις εχει ζησει ο καθε ανθρωπος αν ειχε σχεσεις ολοκληρωμενες με γκομενες αν εχει παντρευτει αν εχει χωρισει γενικα ειναι μεγαλο μπερδρεμα παντως δικαιωμα του καθενος να κανει οτι θελει αλλα αν ψαχτει κανεις με τετοιες γυναικες θα διαψευστει σε ολα
25 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε εραστη πλακα εκανα με το ερωτευτηκα απλα ηταν τοσο γλυκια
κ δεν ειμαι τοσο αγαπουλητσας πια για να ψαχτω με τετοιες γυναικες
23 Φεβρουαρίου, 2014
Αν ισχύει αυτό για το ερωτηματολόγιό τους,μπράβο τους να μπορούν να βλέπουν πως δουλεύει η κάθε κοπέλα,για να δουν ποια κάνει σωστά τη δουλειά της...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5