Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154877
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κυριακή πάλι και για μένα σημαίνει "επίσκεψη".
Μιας κι ήμουν στην περιοχή είπα να τσεκάρω το συγκεκριμένο ίδρυμα.
Πυκνοκατοικημένη και πολυσύχναστη περιοχή οπότε το πάρκινγκ γενικά είναι δύσκολο.

Anyway, ανεβαίνω, με υποδέχεται η υπηρεσία και μου παρουσιάζει τις κοπέλες. Χριστίνα 1η (petit κοριτσάκι με μικρό στήθος αλλά πεταχτό μικρό κωλαράκι, αρκετά όμορφη) και 2η η Κατερίνα. Η Κατερίνα είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτό του site με πρόσωπο λίγο άγριο αλλά κάτι με ώθησε να την διαλέξω αντί για την 1η κοπέλα.

Πάω στο δωμάτιο (μικρό αλλά καθαρό), γρήγορο ντουζάκι και μετά από κάνα 3λεπτο έρχεται το Κατερινάκι. 21 ετών κατά δήλωση της και Ελληνίδα. Το μόνο που με χάλαγε λίγο ήταν το σχεδόν ανύπαρκτο στήθος της αλλά οι ρώγες της ήταν ικανοποιητικές για πιπίλισμα στο οποίο και επιδόθηκα στα σύντομα προκαταρκτικά που είχαμε. Πέρασμα σκούφου με το στόμα της και ξεκίνημα μιας αργής, βαθιάς και απολαυστικής πίπας. Έπειτα μου ζήτησε να έρθω πάνω της όπου με έντονους ρυθμούς φάνηκε να το απολαμβάνει και η ίδια. Συνεχίσαμε στα πλάγια που μ'αρέσει ιδιαίτερα και μετά στα 4 στην αρχή με ανοιχτά πόδια και στη συνέχεια με κλειστά οπότε και επήλθε το τέλος. Ξάπλωσε δίπλα μου αγκαλιά και αφού ανταλλάξαμε λίγες κουβέντες με χαιρέτησε κι αποχώρησε.

Στα θετικά το γεγονός ότι είχε καλή συμμετοχή με αρκετές κραυγές και βλέμμα άγριο και γεμάτο υποσχέσεις.
Στα αρνητικά: δεν είχε βάλει λιπαντικό και μάλλον δεν είχε υγρανθεί καλά από μόνη της, όπως συμβαίνει σε μια κοπέλα όταν είναι "αναμμένη", με αποτέλεσμα να τη βρίσκω στεγνή και στενή.

Αυτά από μένα, πιστεύω θα μπορούσε να είναι καλύτερη η εμπειρία γιατί έχει καλές προοπτικές η κοπέλα ειδικά για pse.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2014
"δεν είχε βάλει λιπαντικό και μάλλον δεν είχε υγρανθεί καλά από μόνη της, όπως συμβαίνει σε μια κοπέλα όταν είναι "αναμμένη", με αποτέλεσμα να τη βρίσκω στεγνή και στενή."

Είναι όντως στενή η ΚατερίναΧαμόγελο
lsh
lsh
01 Μαρτίου, 2014
Στις φωτό του site η Κατερίνα δείχνει και τα χειλάκια της (τα κάτω). Είναι τόσο καθαρά όσο φαίνονται ή υπάρχει κίνδυνος λήψης παράσημου (κονδυλώματα, έρπη των γεννητικών, κα);
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2