Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566836
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Βικτώρια την γνωρίζω αρκετό καιρό,την τελευταία φορά βέβαια που βρέθηκα μαζί της ήταν το Πάσχα...Από τότε μου είχε αφήσει άριστες εντυπώσεις σε σημείο που ήθελα να την επισκεφτώ αλλά οι "ανακαλύψεις" νέων στόχων δεν με "άφηναν"...

Κοιτάζοντας τα προγράμματα στα banner των στούντιο η Βικτώρια θα βρισκόταν στο παραπάνω στούντιο μέχρι τις 20:00.Έτσι πήρα την απόφαση και αργά το απόγευμα κατευθύνθηκα προς τη Δάφνη.Ο χρόνος με πίεζε καθώς ήταν είδη 19:00 και έψαχνα να παρκάρω στα γύρω στενά...Τελικά μετά από αρκετές προσπάθειες καθώς στη περιοχή υπάρχει θέμα βρήκα λίγο πιο κάτω...Είσοδος στο στούντιο και υποδοχή από την υπηρεσία η οποία προσφέρθηκε να με κεράσει και κάτι...Μου παρουσίασε αμέσως τη Βικτώρια και χωρίς να το σκεφτώ κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο στον επάνω όροφο.Για το χώρο έχω αναφερθεί και σε άλλη κριτική μου οπότε δεν θα σας κουράσω,το μόνο πως πλέον το στούντιο έχει ανακαινισθεί πλήρως.
Όσο αναφορά τώρα τη Βικτώρια αν και έχω αναφερθεί στο παρελθόν θέλω να προσθέσω πως τα μαλλιά της τα έχει βάζει ποίο σκούρα και της πηγαίνουν αρκετά...
Αφού πέρασα στο δωμάτιο,έκανα ένα ντουζ και ξάπλωσα για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει και έτσι μέσα σε λίγα λεπτά ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε.Κάποιες κουβέντες στην αρχή για το που "χάθηκα" και ξεκίνημα με πεταχτά φιλιά και χάδια...Αρκετή ώρα φιλούσα το στήθος της,το λαιμό της ενώ εκείνη ανταποδίδοντας στα δικά μου χάδια προσέφερε καραμέλωμα στα @@@κια για ώρα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό με άψογη τεχνική και χωρίς καθόλου χέρι,ενώ συνέχισε να περιποιείται τα α@@@κια για ώρα συνεχίζοντας το καραμέλωμα που είχε ξεκινήσει από πριν...

Έναρξη στο σεξ με τη Βικτώρια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,δίνοντας μου πεταχτά φιλιά.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου με άψογη συμμετοχή πέρασαν λίγα λεπτά.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...Κάθισε δίπλα μου για λίγο και μιλήσαμε για διάφορα θέματα αλλά και για την πρόσφατη αλλάγή που έκανε στα μαλλιά της.Με ένα πεταχτό φιλί αφού μάζεψε τα εσώρουχά της αποχώρησε από το δωμάτιο λέγοντας μου πως θα τα ξαναπούμε σύντομα...

Συμπερασματικά,μία άψογη συνεύρεση με τη Βικτώρια.Μία ώριμη γυναίκα,εμφανίσιμη και με αρκετά καλές υπηρεσίες.Πιστεύω πως κάποιος που θα την επιλέξει θα περάσει καλά και δεν θα φύγει δυσαρεστημένος,τουλάχιστον έτσι έγινε με εμένα...

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με τη Βικτώρια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού