Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν τα γράφω τώρα που τα χω φρέσκα. Η Αλίσα δηλώνει 22 χρονών, από τη Ρουμανία με 3 χρόνια στην χώρα μας. Έχει τον τέλειο σωματότυπο petite γκόμενας για μένα. Είναι γυμνασμένη και με υπέροχες αναλογίες, αν φανταστείς πως δεν πάει καν γυμναστήριο, αφήνοντάς με έκπληκτο. "Το σεξ είναι η καλύτερη γυμναστική", μου εξήγησε. Είναι μελαχρινή γύρω στο 1,65 με αψεγάδιαστη επιδερμίδα και πραγματικά απαλό δέρμα. Έχει και γύρω στα 4 τατουάζ, στο πίσω μέρος του λαιμού, στον αριστερό της βραχίονα, στην κοιλιά και χαμηλά στη πλάτη. Ο κώλος της είναι απίστευτος (σε σημείο να θέλω να ζήσω μέσα του) και τα βυζιά της ονειρικά και στο ιδανικό μέγεθος (2,5άρια). Η επικοινωνία μαζί της εύκολη, είναι ευγενικότατη και πολύ γλυκιά.

Στα του αγώνα τώρα. Η πίπα της (με προφυλακτικό) πολύ καλή με αξιότιμες προσπάθειες για deep throat. Φιλιά δεν έδινε γιατί είχε κάνει botox στα χείλη πριν 2 μέρες και πόναγε. Η υπέρτατη καύλα ήταν όταν μου παιζε μαλακία, μου γλυφε τ αρχίδια και μου βαζε απαλά και λίγο δαχτυλάκι. Τα είχα δει όλα και ήμουν έτοιμος να καταθέσω γι αυτό της ζήτησα να γυρίσει ανάποδα να γλύψω το γατάκι της. Της άρεσε πολύ και έβγαζε και κάτι κραυγούλες. Μετά μου κανε ενα τουμπανάκι ισπανικό και μου ζήτησε να ξαπλώσω και με καβάλησε σε στάση cowgirl ενώ έγλυφα τα βυζιά της. Τη γύρισα στα 4 και άρχισα να της τον καρφώνω δυνατά και ανελέητα ενώ βογγούσε από την ηδονή και μου χάϊδευε τ αρχίδια Κατσικογάμης .Δεν άργησα και πολύ να καταθέσω και άρχισε να κουνάει τον κώλο της μπρος πίσω δεξιά αριστερά ρυθμικά και μαλακά αφήνοντάς με στον τόπο Γερο-μύστης .Έπειτα ξάπλωσα και μου κανε ενα μασαζάκι άλλοτε απαλό και άλλοτε δυνατό, πραγματικά χαλαρωτικό και αναζωογονητικό. Ηταν GFE με τα όλα του αν εξαιρέσουμε το ότι δεν έδινε φιλιά καθώς πόναγε. Πέρασα πραγματικά υπέροχα και θα την ξανατιμήσω σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
Nikoklis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
315
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού