Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155495
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
σκέφτομαι τι να πρωτογράψω και από που ν αρχήσω...
λοιπόν..τη Ζέτα την είχα βάλει καιρό στο μάτι, γιατί απ αυτά που είχα ακούσει-διαβάσει και απ τις φωτός που είχα δει μ άρεσε πολύ !!!
έφτασε η ώρα λοιπόν..και αρχίζω απ τα καλά:
1) πολύ όμορφη και στο πρόσωπο και στο σώμα, με τέλειο δέρμα.
2) ευγενική και γλυκιά.
3) το μαγαζί ωραίο και καθαρό με άνετο πάρκιν.

τα κακά:
1) φαινόταν ότι κάνει αγγαρία και ειδικά όταν ανέβηκε από πάνω δε μπορούσα να τη βλέπω να βαριέται και άλλαξα στάση.
2) βιαζόταν να πάει στους επόμενους σε φάση που μου είπε ότι τα 10 λεπτά που έμεινα στο δωμάτιο για 50 € είναι οριακά ο χρόνος μου Money Mouth
3) της ζήτησα να τελειώσω πάνω της..και την ώρα που ήμουν έτοιμος και έβγαλα την καπότα μου λέει "είναι άλλα 10€" ..εκείνη την ώρα τα έχασα..τι να έλεγα φέρε άλλη καπότα να συνεχίσω ? Θυμός είπα οκ και ίσα ίσα μπόρεσα να χύσω, γιατι παραλίγο να μου κοπεί !!!!
4) η πετσέτα δεν ήταν συσκευασμένη σε νάϊλον..ελπίζω να ήταν καθαρή..Money Mouth

τελικά παίζουν πολλά ρόλο...η όρεξη, η χημεία, αν έχει δουλειά το μαγαζί και οι πελάτες περιμένουν, αν αυτοί που γράφουν τα διάφορα έχουν ξανα γαμήσει, αν είναι 20χρονα,αν προωθούν κάποια κοπέλα κλπ κλπ κλπ.. περί ορέξεως λοιπόν.

τα λεφτά δεν τα έκλαψα γιατί την είχα άχτη..σε κάθε άλλη περίπτωση θα είχα ξενερώσει.. ο φίλος μου πήγε απέναντη σε 1 μελαχρινό υπέρμουνο με φυσικές βυζάρες και πέρασε σούπερ !!! όνομα δεν θυμάμαι και αυτός δεν ασχολείται με το site για να γράψει κριτική.. αυτά λοιπόν.. ούτε κρύο ούτε ζέστη.. Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζέτα
TheGame
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
652
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2014
Ο φίλος μάλλον πήγε απέναντι στη Βάλια, ε; Πολύ καλύτερη επιλογή φίλε συναγωνιστά... Θυμός
13 Ιανουαρίου, 2014
δεν φταίει αυτή ... εσείς που δίνεται 50 ευρώ για 10 λεπτά είστε υπεύθυνοι .... άντε γεια έπρεπε να της πεις να πάει να γυρίσει στα μπουρδέλα της φυλής !!!
14 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..δε θυμάμαι, μελαχρινή, τσιμπουκόχειλα, βυζάρες !!! πάνω από 1,80 μετα τακούνια..χωρίς γύρω στο 1,75.. το λέω γιατί της έκανα πλάκα και μετριθήκαμε Σπασίκλας
14 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..τα δίνεις πριν..όχι μετά Μεγάλο χαμόγελο και δεύτερων δεν τα δίνεις μόνο για τη γκόμενα, αλλα και για το περιβάλον, το μπάνιο κλπ..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4