Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154878
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Σύλβια την γνωρίζω αρκετό καιρό από το στούντιο της οδού Πειραιώς.Είναι όμορφη,μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, καλλίγραμμο,μοντελέ σώμα,μικρό στήθος, και έκφυλο πρόσωπο.Γνωστή έγινε και από την ταινία της Sirina όπου πρωταγωνίστησε με "μεγάλη επιτυχία" θα έλεγα...Αποτελεί μία από τις στάνταρ επιλογές μου καθώς περνάω πολύ καλά μαζί της κάθε φορά.Έτσι αποφάσισα να την επισκεφτώ και πάλι καθώς είχα να την δω περίπου ένα χρόνο.

Με βάσει τα προγράμματα στο site η Σύλβια θα βρισκόταν στο παραπάνω στούντιο οπότε κατηφόρισα για το Γκάζι.Παρκάρισμα εύκολο απ'έξω και είσοδος στο στούντιο.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία όπου μου παρουσίασε τη Σύλβια.Πέρασμα χωρίς σκέψη στο δωμάτιο σε πρόγραμμα που περιλαμβάνει μασάζ και ισπανικό...
Δεν είναι η πρώτη φορά που επισκέπτομαι το στούντιο αλλά είναι η πρώτη που μπαίνω σε δωμάτιο,οπότε θα κάνω μία σύντομη περιγραφή του χώρου.Κανονικών διαστάσεων δωμάτιο,προσφάτως ανακαινισμένο,με χαμηλό φωτισμό,ντουζιέρα και όλα τα απαραίτητα.
Αφού έκανα ένα ντουζάκι,ξάπλωσα για να περιμένω τη Σύλβια.Μετά από λίγα λεπτά ήρθε στο δωμάτιο για να ξεκινήσουμε.Κάποιες κουβέντες στην αρχή καθώς είχαμε καιρό να τα πούμε και ξεκίνημα με μασάζ για χαλάρωση...Αρκετά καλή στο μασάζ,δίνοντάς μου και κάποια πεταχτά φιλιά.Γύρισμα απ΄την άλλη πλευρά για εκκίνηση των προκαταρκτικών.Πεταχτά φιλιά στο στήθος το λαιμό και το σώμα μου αλλά και τριψίματα με το σώμα της ήταν η αρχή για να συνεχίσει με ένα ολιγόλεπτο ισπανικό.Αφού περιποιήθηκε λίγο τα @@@κια πέρασε το προφυλακτικό για να ξεκινήσει το στοματικό.Αρκετά καλό με λίγη χρήση χεριού κάτι που της έδειξα πως δεν μου αρέσει και το σταμάτησε αμέσως και για να επανορθώσει προσέφερε εκ νέου καραμέλωμα στα @@κια...Κάπου εκεί την σταμάτησα για να μην έχουμε πρόωρο τέλος...

Έναρξη στο σεξ με τη Σύλβια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για την καλύτερη στάση,δηλαδή στα τέσσερα όπου με τέτοια θέα δύσκολα να συγκρατηθείς,έτσι πέρασαν κάποια λεπτά.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με άψογη συμμετοχή από μέρους της αλλά και αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετή ώρα καθώς υπήρχε ησυχία...Για όσους ενδιαφέρονται εργάζεται μία με δύο φορές την εβδομάδα στην Κόρινθο όπου η συγκεκριμένη αλυσίδα διατηρεί "υποκατάστημα".Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε,μαζεύοντας τα εσώρουχά της και δίνοντας νέο ραντεβού για το μέλλον...Συμπερασματικά μία άψογη συνεύρεση με μία κοπέλα που αποτελεί μία απ'τις στάνταρ επιλογές μου.Πιστεύω πως είναι όμορφη και πολύ καλή επαγγελματίας και πως κάποιος που θα την επιλέξει δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος.

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου κοντά στη Σύλβια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού