Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειναι η πρωτη φορα που γραφω κριτικη αρα και η βαθμολογια ειναι ενδεικτικη με εξαιρεση το πεδιο της καθαριοτητας του χωρου, ο οποιος δεν μου φανηκε και πολυ προσεγμενος.
Η ηταν η 3η μου φορα μαζι της μεσα σε ενα μηνα και η αληθεια ειναι οτι την πρωτη φορα διστασα λιγο να περασω. Το προσωπο της δεν μου φανηκε να μου κανει κλικ, αλλα ενεκα των κριτικων που διαβασα απο συναδελφους πηρα το απλο προγραμμα και μπηκα στα ενδοτερα.
Και καλα εκανα!
Η κοπελα ψηλη μελαχροινη αδυνατη με πολυ ωραιο στηθος για τα γουστα μου.
Με ενα χαμογελο καλυτερο απο της κρεστ και με πολυ ορεξη μπηκε στο δωματιο μετα απο ολιγολεπτη αναμονη και αρχισαμε ενα μπαλαμουτιασμα στα ορθια. Χουφτωματα εκατερωθεν και γαργαλητα απο μερους της αφθονα, με αποτελεσμα ο "Μπαμπης" να ξυπνησει και να βαραει προσοχες!
Ξαπλωμα και ανεβαινει πανω μου οπου αρχισε ενα πολυ αισθησιακο τριψιμο με τα βυζια της αλλο πραγμα!
Περασμα προφυλακτικου και εναρξη στοματικου οπου η κοπελα εχει διδακτορικο! Απο τα καλυτερα τσιμπουκια με περιποιηση και των περιξ περιοχων, αλλα δυστυχως ειχα καυλωσει τοσο που κοντεψα να χυσω. Στοπ λεω! Σαν υπακουος στρατιωτης σταματα, ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζει τα χαδακια, φιλια σε ολο το σωμα, αλλα εγω αντι να ηρεμησω να καυλωνω ολο και πιο πολυ!
Ειδα και αποειδα λεω συνεχιζουμε, ανεβαινει απο πανω και στο λεπτο εχω ηδη φουσκωσει το μπαλονακι με σπερμα!
Η αισθηση του μουνιου της ηταν κα-τα-πλη-κτι-κη, αν και πρεπει να το ειχε γρασαρει προηγουμενως.
Χαλαρη ζεστη κουβεντα στο τελος πολλα φιλια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το αν δινει στο στομα η αν δινει γλωσσοφιλα, δεν το επεδιωξα παντως.
Αποχαιρετισμος με αγκαλιτσα λες και ημαστε 18 χρονων πιτσουνακια πανω στα μελια.
Πολυ καλη η εμπειρια μου κι απο οτι φαινεται θα ξαναεπαναληφθει πολλες φορες!
Στα της βαθμολογιας: Ολα 10 εκτος απο την παραμετρο της καθαριοτητας γιατι ειχε καποια νερα στο πατωμα απο το τζακουζι καθως επισης το καταστημα δεν διαθετει μια παντοφλα βρε αδερφε πατας οπου να ναι. Πολλα σκουπιδακια στο πατωμα, δεν ειναι κακο να πεσει και μια σκουπα που και που!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
sargiris
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
756
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού