Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364467
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από καφέ με φίλους, βρέθηκα με γνωστό συναγωνιστή και αφού τσαρκάραμε λίγο, καταλήξαμε στο συγκεκριμένο ίδρυμα, στο οποίο δούλευε η Αντζελίνα. Μια κοπέλα που την έχω συναντήσει στις τσάρκες μου, 3-4 φορές χωρίς ωστόσο να περάσω στο δωμάτιο μαζί της. Όλα αυτά μέχρι χθες 6-1-2014....
Η Αντζελίνα είναι ξανθιά, μεσαίου αναστήματος, έχει ένα συνηθισμένο πρόσωπο, καθημερινό και με λίγες γωνίες, αδύνατο κορμί, με καλοσχηματισμένη και πεταχτή περιφέρεια και ωραίο στήθος 2άρι...Το σαλόνι της τυπικό, μια απλή "καλησπέρα"...Πληρώνω στην υπηρεσία 70 ευρώ για πρόγραμμα 69 και περνάω στο δωμάτιο....Να σημειώσω ότι στο συγκεκριμένο κατάστημα δεν παρέχουν κανένα "δωράκι", κανένα "εξτραδάκι"....Δεν το ζήτησα φυσικά, αλλά και ούτε αναφέρθηκε όπως σε άλλα "ιδρύματα"...

Πρώτη φορά στο δωμάτιο του συγκεκριμένου ιδρύματος οπότε ας αναφερθώ λίγο. Βρίσκεται στον πρώτο όροφο, σε αυτό που με τοποθέτησε η υπηρεσία ήταν απόχρωσης σκούρου μπλε, με κόκκινο φωτισμό, άσπρο μεταλλικό κρεβάτι διπλό, με "ουρανό" και πέπλα..."Νυφικό", όπως χαριτωμένα μου είπε η υπηρεσία....Σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης. Γρήγορο φρεσκάρισμα και αναμονή της κορασίδας για κανά 5λεπτο.

Είσοδος της Αντζελίνας στο δωμάτιο φορώντας ένα σετ μαύρων εσωρούχων και διχτυωτές κάλτσες. Αφαίρεσε μόνη της τα εσώρουχα(φάουλ)και με δική μου προτροπή ξάπλωσε να της κάνω λίγο μασάζ μπας και σπάσει ο πάγος. Μέτριο social, με το στανιό να της πάρω 2-3 κουβέντες, ό,τι είπε ήταν το απολύτως απαραίτητο και με τρόπο που έδειχνε ότι δεν θέλει πολλά πολλά...Οπότε όπως γίνεται κατανοητό η ερωτική διάθεση στο ναδίρ...Ντροπή
Ξεκίνημα εντελώς μηχανικά από μέρους της, με εκέινη να κάθεται με ανοιχτά τα πόδια για να την περιποιηθώ. ΤΟ αιδοίο της είχε τριχούλες 2-3 ημερών που τσιμπάγανε, ωραία παχιά και σκληρή κλειτορίδα, έπαιξα μαζί της αρκετά, την έγλειψα, προσπάθησα να δω αντιδράσεις, αλλά το μόνο που έκανε εκείνη ήταν κάποιοι τυπικοί και ψεύτικοι αναστεναγμοί λες και βγαίνανε από τζουκ μποξ....Στην προσπάθειά μου να τη φιλήσω στο λαιμό ή στο στήθος, με τα χέρια της με απώθησε...Θυμός Λίγο παίξιμο με τα πατουσάκια της μπας και φτιαχτώ, αλλά και εκεί τζίφος....Άτεχνη footjob, απότομη και βαριεστημένη. Ωραία πατουσάκια βέβαια, βαμμένα ροζ και μαλακό περιποιημένο πέλμα...Το στοματικό της, για γέλια επιεικώς....Πέρασμα καπότας σε ημίσκληρο πέος, καμία περιποίηση των @@, και περιορίστηκε σε μηχανικό και επαναλαμβανόμενο ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού της κατά μήκος του μορίου μου....Αναλώθηκε σε στοματικό στον εξωφρενικό χρόνο των 3 λεπτών(!!) και μετά κάθεται προς τα πίσω, ανοίγοντας τα πόδια της και μου αρχίζει να το παίζει ερεθισμένη και ξαναμμένη λέγοντάς μου χαζομάρες του στυλ "σκίσε με καυ...άρη μου", "σκίσε τη μου....ρα μου"...τι να κάνω ο κακόμοιρος, ξεκίνησα να την παίρνω σε στάση ιεραποστολικού αρκετά ξενερωμένος...Εκεί με περίμενε μια ακόμα δυσάρεστη έκπληξη...Σε κάθε διείσδυσή μου ένιωθα ότι της γυρνάω μαχαίρι στην καρδιά....Τσιριχτοί αναστεναγμοί, έντονες κραυγές που είναι ικανές να σπάσουν και γυαλί από ποτήρι....2-3 παραλλαγές σε αυτή τη στάση, αρχικά με ανοιχτά τα πόδια της και στη συνέχεια ενωμένα και πλάι στους ώμους μου και μετά μπροστά στο πρόσωπό μου για να ασχοληθώ και με τα πατουσάκια της. Γύρισμα στα 4, με ωραία ομολογουμένως θέα, σφιχτό κωλαράκι, έφαγε 2-3 μπατσάκια...Αλλά συνεχίζονταν οι κραυγές λες και αντιμετώπιζε τον Χάνιμπαλ Λέκτερ...ΕμμμμΠροσπάθησα με τρόπο να της πω να το περιορίσει, αλλά αρνήθηκε λέγοντάς μου ότι δεν μπορεί γιατί την έχω ερεθίσει απίστευτα και γουστάρει...(τι άλλο θα ακούσω...).Μαλακία Ξανά γύρισμα σε ιεραποστολικό και δυνατό και γρήγορο σφυροκόπημα προσπαθώντας να συγκεντρωθώ και να μη χάσω την αυτοκυριαρχία μου και τη στύση μου....Money MouthΆρχισε να με προτρέπει να "της τα δώσω, να γεμίσω την καπότα με τα χύσια μου" και άλλες τέτοιες πίπες που το μόνο που κατάφερε τελικά ήταν να ξενερώσω και να μη μπορώ να τελειώσω με τίποτα....Έβγαλα το προφυλακτικό θέλοντας να λήξω άδοξα τη συνεδρία αλλά προς τιμήν της με ρώτησε τι έπαθα βρήκα μια δικαιολογία αλλά μου είπε αποκλείεται να έφευγε αν δεν τελείωνα...Εκεί να πω την αλήθεια λίγο λείανε τις κακκές εντυπώσεις....Μετά από χειρομάλαξη και αρκετό παιχνίδι με τα όμορφα πατουσάκια της, κατάφερα και τελείωσα...αλλά τι να το κάνω??αν ήταν καθόμουν και σπίτι μου και θα γλίτωνα και το 70άρι....Σπασίκλας

Η συνάντησή μου με την Αντζελίνα, δεν μου έδωσε ό,τι προσδωκούσα, αποδείχθηκε κατώτερη των προσδοκιών, με υπερβολική και ψεύτικη συμπεριφορά που στοιχειωδώς έξυπνος να είσαι την πιάνεις στο χιλιόμετρο, και με μια τυπικότητα που μόνο ερωτισμό δε δημιουργεί, κατάφερε να μου χαλάσει ένα, μέχρι εκείνη την ώρα όμορφο βράδυ....Λύπη

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2014
+ 1 Καλή χρονιά Μεγάλο χαμόγελο !
07 Ιανουαρίου, 2014
Πάμε παρακάτω..........Κουλ
08 Ιανουαρίου, 2014
καλησπερα καλη χρονια δεν κανει η κοπελα για τιποτα κανεις δεν μενει ευχαριστημενος πολυ κριμα για το70αρι+1 στην κριτικη που μπορει να γλυτωσει πολλους απο την φολα
10 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

loipon edw eimaste na poume ti gnomi mas kai oxi na simvoulevoume o kathenas exei diforetiki ximia opos kai vevea kai o filos pou egrapse to sxolio kalo i kako afto perase kai emeis me to tropo mas tha simvoulepsoume ti kopela na einai pio prosextiki kai osa anafere o lagoniseis aneksartitos to stomatiko giati den ekatse o anthropos me to roloei sto xeri na metrisi ta lepta apla tou fanike ligo o xronos h kopela itan prothimi gia ola apla mpori na min teriakse h ximia alla ton efkaristoume gia tin eiiskepsi tou kai episeis kai gia to sxlio pou mpike sto kopo .
alla esy erasti oute kan perases kai den ftani ato kakoxaraktirizeis pos les mia kopela pou kanei aftoi ti doulia den kanei gia tipota kai peri foles valtos eisai?
Loipon as sovareftoume ligo edw grafoume tis empiries sas kai oxi tis simboulesΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης.
Filia se olousΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4