Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493337
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νέα χρονιά,νέο ξεκίνημα!Με μυαλό τρελαμένο από την αγαμία και κουβαλώντας το βαρύ φορτίο της παρθενιάς,η ανάγκη για ανακούφιση είχε γίνει πια επιτακτική.Καιρό είχα πάρει την απόφαση αλλά δίσταζα,μέχρι που...κατάλαβα πως έφτασε πια ο κόμπος στο χτένι..Να μην πολυλογώ,μετά από μια σύντομη ματιά σε διάφορα μαγαζιά,κατέληξα στο studio επί της Λ. Αθηνών 318.Ο χώρος εξαιρετικά καθαρός και η εξυπηρέτηση δεν με άφησε ανικανοποίητο Μεγάλο χαμόγελο Φτάνω στο μαγαζί λίγο πριν τα μεσάνυστα.Μπαίνοντας στον χώρο με υποδέχεται η.."τσατσά" και μου παρουσιάζει τα δύο κορίτσια της που είχαν βάρδια εκείνη την στιγμή,την Alice και την Αλεξάνδρα. Αν και η Αλεξάνδρα ήταν πιο εντυπωσιακή εκ πρώτης όψεως,επιλέγω την Alice γιατί το κάτι στο σώμα της μου προκάλεσε την ανέγερση,τόσο του ηθικού όσο και του.. Μπαίνω στο δωμάτιο,το επεξεργάζομαι και χαζεύω λιγάκι τις φωτογραφίες στον τοίχο.Ανυπομονούσα για την ώρα που θα μπει η κοπέλα.Ευτυχώς η στιγμή αυτή δεν άργησε,καθώς τρία τέσσερα λεπτάκια μετά μπαίνει μέσα φορώντας ένα σέξυ εσώρουχο που τόνιζε τα..προσόντα της και με ένα γλυκό χαμόγελο,δικαιώνοντας έτσι την επιλογή μου.Με ρωτάει το όνομά μου κάνει κάποια θετικά σχόλια για την εμφάνισή μου(με είπε κούκλο),και έμεινε κάγκελο όταν της είπα ότι είναι η πρώτη μου φορά με γυναίκα,δεν με πίστευε.. Τελικά μου λέει πως θα με περιποιηθεί πολύ καλά και καθησυχαστικά μου ψιθυρίζει στο αυτί "όλα θα πάνε καλά,άσε με να σε φροντίσω". Αρχίζει να με γδύνει σιγά σιγά μετά και η απογείωση έγινε σε χρόνο ρεκόρ όταν άρχισε να ξεκουμπώνει το φερμουάρ του παντελονιού μου.Ξαπλώνει στο κρεβάτι αφήνωντάς με όρθιο,γδυμένο και με το μόριο μου όρθιο να παρακαλάει για την προσοχή της Ντροπή Σιγά σιγά και πολύ τρυφερά μου φοράει το προφυλακτικό με το στόμα της και μου δίνει ένα βλέμμα όλο νόημα που με αναστάτωνε.Μετά όλα κύλησαν όμορφα,στοματικό sex εξαιρετικά καλό και στη συνέχεια με καβαλάει αφήνωντάς με να τις χαιδεύω το σώμα από την πλάτη μέχρι τα καπούλια και να παίζω με το στήθος της.Την έβρισκα σχετικά νόστιμη και την κοιτούσα συνεχώς στα μάτια,ενώ εκείνη κάθε λίγο μου έδινε πεταχτά φιλιά στο στόμα και στα μάγουλα.Σχεδόν αμέσως ήμουν έτοιμος να τελειώσω,από την πρώτη κιόλας στάση(είπαμε,η αγαμία είναι κακός δαίμονας Κουλ),αλλά τις ψιθυρίζω να πάει πιο σιγά και να αλλάξουμε στάση.Ξαπλώνει ανάσκελα και εγώ ανεβαίνω πάνω της και μπαίνω για μια ακόμη φορά μέσα της.Τα στήθη της με είχαν αιχμαλωτίσει και δεν χόρταινα να παίζω μαζί τους και να την φιλάω τρυφερά.Μετά από πολύ λίγο,στο δίλεπτο πάνω της ζητάω να με κοιτάξει στα μάτια και τελείωσα μέσα της,φέρνοντας επι τέλους την πολυπόθητη ανακούφιση.Μου είπε ότι τελείωσα γρήγορα και δεν ότι ήθελα πολλά ακόμα να μου κάνει(δυστυχώς δεν μπορώ να καυχηθώ για την επίδοσή μου-μεταξύ μας..δεν το κατέχω ακόμα το άθλημα..)αλλά παρ'όλα αυτά ξαπλώνει δίπλα μου και κουβεντιάζουμε κοντά δέκα λεπτά μέχρι να φύγει.Να μην πολυλογώ άλλο,το κορίτσι ήταν πολύ τρυφερό,μου φανέρωσε άλλες πτυχές της ζωής,ωραίες,που ως τώρα δεν είχα ανακαλύψει Κουλ Την συνιστώ σε όλους για μια καλή βραδιά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Alice
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2014
Ο τρόπος γραφής σου, δείχνει άτομο με μόρφωση και κάποιας ηλικίας, σίγουρα ήταν η πρώτη σου φορά;
07 Ιανουαρίου, 2014
ακριβως το ιδιο θα ηθελα να σχολιασω και εγω...
28 Μαρτίου, 2014
Αφού πέρασες τόσο καλά μαζί της, γιατί τη βαθμολόγησες τόσο χαμηλά στο πιο σημαντικό κομμάτι, δηλαδή "συμμετοχή, διάθεση, υπηρεσίες";
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3