Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824481
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την Νεφέλη έχουμε γνωριμία από παλιά και μου είχε αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις και σε σόλο φάσεις και σε ντούο. Όμως δεν την είχα απολαύσει όσο θα ήθελα, συχνά την συναντούσα όταν από πριν είχα αποφασίσει να πάω για συγκεκριμένη άλλη κοπέλα στην οποία μπορεί να είχα ήδη υποσχεθεί επίσκεψη. Έτσι έβαλα πρόγραμμα αυτή τη φορά για Νεφέλη και μόνο Νεφέλη. Βρίσκομαι λοιπόν στο μπαρ του Φ106 με την ευγενέστατη Μπέττυ σε ρόλο υπηρεσίας να κερνάει βότκα (αλήθεια, αυτή η κοπέλα, που δεν έχει τύχει να την πάρω ποτέ, με το απλό πουλόβερ και την χαλαρή παρουσία, μου φάνηκε πιο σέξυ απ'ότι με τα προκλητικά ρούχα της δουλειάς, όταν καλπάζει στο σαλόνι κάνοντας πασαρέλα...) και εγώ σαν άλλος Οδυσσέας, δεμένος στο κατάρτι του καραβιού (δηλαδή της καύλας μου στην περίπτωση αυτή) να πρέπει να αντέξω χωρίς να υποκύψω στο τραγούδι των Σειρηνών, στην προκειμένη περίσταση της Κέλλυ και της Αλίκης. Ζόρικη κατάσταση δηλαδή!
Στο δωμάτιο τώρα, ενώ τελειώνω το σκούπισμα από το ντους, τραντάζεται η σκάλα από τις ομοβροντίες των τακουνιών της Νεφέλης και να την χαμογελαστή, φιλική, ζεστή χαιρετιόμαστε και ξεκινάμε χωρίς βιασύνες τα προκαταρτικά χάδια, χωρίς να σταματήσουμε τη συζήτηση, παρά μόνο όταν, αργότερα, στο κρεβάτι το στόμα κάποιου από τους δύο ήταν απασχολημένο με κάτι πιο επείγον από την κουβέντα. Χρειάζεται ειδική αναφορά στην πίπα της Νεφέλης που μου φάνηκε η πιο ολοκληρωμένη και παθιασμένη από όσες έχω δοκιμάσει τελευταία. Στη συνέχεια, ξαπλωμένη ανάσκελα, δέχτηκε τις στοματικές περιποιήσεις μου στη γεννητική-πρωκτική της περιοχή. Δεν ξέρω πόση ώρα έμεινα εκεί και θα μπορούσα να μείνω πολύ περισσότερη τιμώντας κάθε σημείο αλλά, φυσικά, δίνοντας την προτεραιότητα στην κλειτορίδα. Όμορφο, γλυκό μουνάκι, τριζάτο κωλαράκι και να ξέρεις ότι σε λίγο θα καταπιεί τον πούτσο σου, ε, πολλά χρειάζεται ο άνθρωπος για να νοιώσει την ολοκλήρωση;
Ώρα για διείσδυση, πρώτα στο μουνί χωρίς αλλαγή στάσης με την Νεφέλη να συντονίζεται άριστα στις κινήσεις με μένα και μετά αρκετή ώρα, πάντα με συζήτηση, το Νεφελάκι στα τέσσερα και να καθοδηγεί τον πούτσο στο κωλαράκι της. Εγώ, όσο μπορώ ακίνητος, άγαλμα και αυτή να έρχεται σιγά-σιγά προς το μέρος μου μέχρι να ολοκληρωθεί η πλήρης εφαρμογή. Στη συνέχεια οι κινήσεις γίνονται πιο ελεύθερες, αλλά πάντα, εννοείται, με προσοχή, χωρίς αγαρμπιές και με το νου στο πως θα νοιώσει πιο άνετα η κοπέλα. Από αυτή τη θέση θαυμάζω από πίσω το κορμί της Νεφέλης, σφιχτό με στενή μεσούλα και να ανοίγει στα καπούλια, θυμίζει βιολοντσέλο! Και βγάζει ωραία μουσική...
Από άποψη χρόνου ήταν η πιο άνετη συνεύρεση που είχα ποτέ σε τέτοιο χώρο, έχυσα όταν ήθελα με την αίσθηση πως θα μπορούσα να μείνω άλλη τόση ώρα, όχι βέβαια πως θα έκανα τέτοια κατάχρηση...
Η κουβέντα συνεχίστηκε αρκετή ώρα μετά στο κρεβάτι. Το γεμάτο προφυλακτικό κρεμόταν από τον πούτσο μου πεντακάθαρο από τον κώλο της Νεφέλης, τεκμήριο του με πόσο σεβασμό για τον πελάτη προετοιμάζεται για την βάρδια της.
Γνώρισα καλύτερα τη Νεφέλη και ανέβηκε στην εκτίμησή μου. Προσγειωμένη κοπέλα, ειλικρινής, δεν μασάει τα λόγια της. Ο κάθε πελάτης έχει πολλά να ωφεληθεί από τέτοιες συζητήσεις με κοπέλες που έχουν δει πολλά, έχουν κάνει πολλά και κρατάνε ανέπαφη την προσωπικότητά τους.
Καλή Χρονιά Νεφέλη και όλα τα κορίτσια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού