Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καινουργια κοπελα παλι σε αυτο το στουντιο απο την ρουμανια και αυτη οπως και η προηγουμενη. Πιτσιρικα ετων 19 απο τι με ειπε και μαλλον ετσι ειναι, λιγο αδυνατη, χρωμα μαλλιων μαυρο, μικρο βυζι και απο ελληνικα λιγα αν και στην αρχη μου εδωσε την εντυπωσει οτι τα καταλαβαινει ολα.Μπηκα στο ιδιο δωματιο.. το οποιο ηταν σχεδον ψυγειο Μαλακία κανουν οικονομια φαινεται Κεφάλι σε τοίχο! μετα εστρωσαν τα πραγματα λιγο. Απλο προγραμμα στα 30 ευρω και περιμενω, ηρθε γρηγορα ξαπλωσε διπλα μου εβγαλε τα εσωρουχα και αρχισε ας που με ενα ειδος προκαταρτικον (για αυτο και το ναι)με την γλωσσα χωμενοι κυριολεκτικα μεσα στο αυτι μου, Μεγάλο χαμόγελο μιλαμε με την μπατονετα τοσο καλα δεν θα το περνουσα χαχαχα. να πω την αληθεια μου αρεσε αυτο και γρηγορα καυλωσα, αλλα αυτη εκει να μου γυαλισει το αυτι. Στην συνεχεια πηγε στον λαιμο με φιλια και κατεβηκε στις ρωγες,Γλωσσοφιλα και γενικα φιλια στο στομα δεν εκανε καθολου. Πριν την πιπα και αφου περασε με τα χερια το προφυλακτικο σε στυλ 'καλτσα' νομιζω το λενε. Χμμμ; πηρε την κρεμα και εβαλε στο τετοιο της. και μετα ξεκινησε την πιπα με ριγμενα τα μαλλια μπροστα μου, λαθος αυτο πρεπει να την ενημερωσουν οτι την πιπα πρεπει να την βλεπει ο πελατης.. και την γυρισα αλλιως οπου εκανε μια συμπαθιτικη προσπαθεια με το μικρο στοματακι της.
Σεξ με αυτην απο κατω αλλα ρε παιδια με τοση κρεμα δεν γινεται, μετα την γυρισα στα 4 για να τελειωσω και εκει παλι εσφαλε η μικρη πιανοντα μου δυνατα τα @ ενταξει τις το εκοψα και τελειωσα μετα. Σιγουρα λογο ηλικια υπαρχει δικαιολογια, αν κατσει μπορει να βελτιωθει μπορει και οχι αυτο δεν το ξερουμε, παντως θελει πολυ δουλεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Γωγώ
JS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού