Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ύστερα από έξοδο και με την κάυλα να βαράει κόκκινα... ο δρόμος με βγάζει στο εν λόγο ίδρυμα.
Η Τζούλια εντυπωσιακή, ψηλή, με μεγάλα υπέροχα στήθη (που θα πρέπει να είσαι πλαστικός για να αντιληφθείς τυχόν επέμβαση) γενικά γυναικάρα.
Το μόνο αρνητικό κάποια τατού και το πρόσωπο (7/10) σε αντίθεση με το σώμα που είναι 10/10.
Φυσικά και δεν ήταν ικανά αυτά να με αποτρέψουν από το να περάσω και μάλιστα μετά από το όλο υπονοούμενα βλέμμα της επιλέγω το πρόγραμμα των 70€ και δεν το μετάνιωσα καθόλου.
Με το που μπαίνει με αρχίζει στα φιλιά, χάδια και μου προτείνει να κάνουμε ντουζάκι μαζί...
Από εκεί και πέρα το menu είχε τα πάντα, μου τον έπαιξε με τις βυζάρες της, ασκούφωτη πίπα υψηλής τεχικής, δική μου περιποίηση με αληθοφανείς δικές της κραυγούλες και εναλλαγή αρκετών στάσεων.
Εντύπωση μου έκανε πως μετά την κατάθεση άραξε μαζί μου τουλάχιστον για 5 λεπτά, όπου δεν σταμάτησε να με φιλάει και να με χαϊδεύει.
Αν ήξερα ότι μπορούσα να ξαναοπλίσω τόσα γρήγορα θα έπαιρνα άλλη μια γύρα.
Η συνάντηση κράτησε κοντά στο μισάωρο και περιμένω πότε θα είναι και πάλι στα μέρη μου για να την επισκεφτώ...
Συνίσταται ανεπιφύλακτα και δη σε GFEάκηδες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού