Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Τζούλια είχα ακούσει πολλά αλλα δεν με είχανε πείσει να περάσω μαζί της. και τους λόγους λίγο πολύ τους ξέρετε, μέχρι που ήρθε η Δευτερα και το τηλεφώνημα από τον σεβαστό ινδιάνο που είχε πάρει την απόφαση για πιο στενή επαφή.

έτσι απλά συναντηθήκαμε και με τον PX75 και πήγαμε τσάρκα στο ολοκαίνουριο studio δε Paris.

για τον χώρο και τα δωμάτια δεν αναφέρω τίποτα μόλις τα έγραψε ο φίλτατος CHEYENNE με τον καλύτερο τρόπο,

το μονο που εχω να συμπληρώσω είναι πως την ώρα που πήγαινα προς το δωμάτιο, πήρε η άκρη του ματιού μου δωμάτιο με το στρογγυλό κρεβάτι, μια έξυπνη κίνηση που ελάχιστα μαγαζιά έχουν κάνει γιατί πάμε για να γαμήσουμε και όχι να κοιμηθούμε.

ας αρχίσω με το σαλονάρισμα που είναι ίδιο με του Deluxe, δηλαδή 2-3 κοπέλες όρθιες στημένες μπροστά από το bar να κοιτάνε τον υποψήφιο πελάτη.

εκεί αρχίζουν τα θετικά της Τζούλιας, η μοναδική από της κοπέλες της αλυσίδας που δεν κάθεται ανέκφραστη, και ακούνητη, έπαιζε αρκετά το μάτι της, και με πονηρά χαμογελα με κέρδισε.

από εμφάνιση τη να λέμε τώρα όταν την έιδα έμεινα με το στόμα ανοιχτό, μελαχρινή κοντά στο 1,70 άνευ τακουνιών, από κορμί κορμάρα, με ενισχυμένο μπροστινό σύστημα και πολύ όμορφο πρόσωπο

η απόφαση να περάσω ήταν δεδομένη

εδώ να πω πως εμμέσως μετά από εμάς μπήκε ένας ακόμα συνάδελφος και την διάλεξε για δωμάτιο, αυτό βεβαια δεν την πτόησε καθόλου ισα ισα που με τον ινδιάνο έκατσε 30-35 λεπτά.

αναχώρηση με τα παιδιά για την συνεχεια της τσάρκας και η περιγραφή τον γεγονότων από τον ινδιάνο με έκαναν να επιστρέψω στο τέλος της τσάρκας,

πληρώνω το παράβολο και μπουκάρω για ντουζάκη, εδώ να πω ότι και εγώ δυσκολεύτηκα λίγο με το ntouz αν και είχα στο χωριο
μου το ζεστό άργησε να έρθει πολύ
και την ώρα που εγώ παιδευόμουνα με το ντούζ έρχεται η Τζούλια μέσα ξαπλώνει στο κρεβάτι αφού μου λέει επέστρεψες εεεεε;

εκεί έχασα λίγο την μπάλα βλέποντας τους διδυμους πύργους να ξεχωρίζουν από το ξαπλωμένο κορμί της
αλλα το κρύο νερό με επανέφερε στην τάξη,

τη ώρα που σκουπιζόμουνα σηκώνεται και παίρνει την πετσέτα να με βοηθήσει και και χωρίς να πολύ καταλάβω έχουμε αρχίσει τα φιλια και τα χαϊδέματα,

ξαπλώνουμε στο κρεβάτι για να συνεχιστούν τα φιλια και τα χάδια από επάνω μέχρι κάτω ενώ σιγά σιγά πήρε το δρόμο για περιποίηση στα α@@@@ια ενώ έκανε και ένα σύντομο πέρασμα και από ισπανική,
για να ξεκινήσει ένα πολύ αργό και αισθησιακό στοματικό με καλή αίσθηση, το μονο που με χάλασε ήταν η θέση του σώματος της που ήταν ανάμεσα στα πόδια μου με το μαλλί της να μου κρυβει όλη την θεα αλλα αυτό άλλαξε σύντομα,

1 στάση στο sex εκείνη από επάνω σε αργούς ρυθμούς με πολλά φιλια στο στόμα και ένα δικό μου πέρασμα από τα υπέροχα βυζιά της,

2 στάση ιεραποστολικό και κάποιες παραλλαγές του, καθώς είναι αρκετά ευκίνητη και της σήκωσα τα πόδια ψιλά ενωμένα, και τεντωμένα, για καλύτερη απόλαυση, και μετά τα άνοιξε και τα τύλιξε γύρο μου όπου υπήρχαν συνεχόμενα φιλια στο στόμα.

μέχρι να πάρει θέση για την τελευταία στάση που ήταν στα 4 με καλο στήσιμο, πάντα σε αργούς gfe ρυθμούς, ενώ όλοι την ώρα της πράξεις, έβγαζε έναν ήχο σε στιλ γρυλίσματος, σαν μια γάτα που σου τρίβετε για χάδια.

και για τελείωμα είχαμε μια επανάληψη του πολύ καλού στοματικού της, που αυτήν τι φορα η θέση του σώματος της ήταν η ιδανική για χάδια.

και έτσι ολοκληρώθηκε η κατάθεση μου,

μια κατάθεση που από την αρχή το τέλος ήταν σε gfe ρυθμούς, κάτι που δεν είναι το φόρτε μου, αλλα με την συγκεκριμένη παρτενέρ μου βγήκε, με παρέσυρε στον ρυθμό της και το ευχαριστήθηκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού