Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλεποντας το μπανερ του κωνσταντινουπολεως 94 διαπιστωσα ότι εχει γινει ουσιαστικα μια συνεργασια με το βριλησου 55 αφου οι φωτογραφιες των ιδιων κοριτσιων υπηρχαν και στα δυο στουντιο,κατι που ειχε επισημανει ο πολυ καλος μου φιλος piatsas
Εντυπωση μου εκανε η αννα ,μια ψηλη ρωσιδα και ετσι αποφασισα να την δω αρχικα,αν και συνηθως γνωριζω ότι μια κοπελα που μου αρεσει σε μια φωτογραφια,συνηθως θα μου αρεσει για να μπω και μεσα στο δωματιο
Βγαινοντας η κοπελα στο σαλονι,ειδα πραγματι μια πολύ ψηλη κοπελα πανω από 1,75,ξανθια με λεπτο κορμι,μακρια ποδια και μετριο προσωπο
Η κινηση της όμως να ξαπλωσει μαζι μου στον καναπε και ν αρχισει να μου μιλαει και να με χαιδευει,φτανοντας το χερι της ακομη πιο κατω απ ότι περιμενα ειχε ως αποτελεσμα η εισοδος στο δωματιο να είναι μονοδρομος
Εκανα ένα μικρο ντουζ και αφου η κοπελα εισηλθε στο δωματιο,ειχα καταλαβει ηδη τι είναι αυτό που της αρεσει,σεξ πισωκολλητα σε ολες τις παραλλαγες
Στα προκαταρκτικα,αν και ξεκινησε αρχικα αυτή ν ασχολειται μαζι μου,πολύ γρηγορα ημουν εγω από πανω της καθως μου αρεσε να τη φιλαω και να την χαιδευω,και κυριως το στηθος της
Κατευθειαν στον τοιχο ορθιοι στη συνεχεια για αρκετα λεπτα,οπου ηταν και το καλυτερο σημειο της συναντησης,κρατησα εκει και φανηκε ότι πραγματικα της αρεσε και στη συνεχεια παλι πισωκολλητα στο κρεβατι πια, παλι με αρκετη διαρκεια
Τελευταια σταση ιεραποστολικα,αρχικα κλασσικα και στη συνεχεια με μενα στα γονατα και τη κοπελα στα πλαγια,αφου μ αυτό το κορμι που διαθετει σιγουρα η θεα του κορμιου της είναι πολύ ομορφη,οπου εκει ηρθε το τελος
Συμπερασματικα μια pse εμπειρια κυριως,η κοπελα παντως για ένα ατομο που θελει αυτό, νομιζω μπορει να το δωσει και μαλιστα μ ευκολια


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2013
+1 απο εμενα.
Την ειχα δει παλιοτερα στο 55, μου αρεσε και την ειχα βαλει στο "προγραμα"
Μετα και την κριτικη σου, η συναντηση "επικυρωθηκε".....
19 Δεκεμβρίου, 2013
kαλημερα πολυ καλη κριτικη+1 μαλλον αυτο το μαγαζι περασε σε αλλη διευθυνση αλλαξαν ολα και οι τιμες μαλλον θα ανεβηκαν γιατι εκει ηταν απ τα λιγα που περναγες με 30 η παρεμειναν οι ιδιες με 50 περασες?
21 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξεκινάνε από 50 και μερικές κατεβαίνουν και στα 40.
30 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα 50 εχει συνηθως και "δωρακι".........

ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4