Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0

Επισκεψη σημερα το πρωι στο κωσταντινουπολεως 92Α η κοπελα που εργαζοταν ηταν η τζενη η οποια εχει τιμιθει και παλιοτερα.Περασμα στο στουντιο και με υποθεχτηκε η τσατσα η οποια το μονο που εκανε ηταν να ανοιξει την πορτα και να μου πει κατσε και μπηκε μεσα στο δωματιακη γιαυτο και η χαμηλη βαθμολογια.Σε λιγα λεπτα βγηκε η τζενη η οποια αρχισε τα κλασικα τριψιματα οπως καθομουν στον καναπε , καποια γλωσοφιλα και μου εβαλε το χερι μεσα απο το παντελονι και χουφτωνε τον μικρονε ετσι δεν ηθελα πολυ να καυλωσω.Αφου εδωσα το 50 αρικο περασα στο δωματιο,στα του δωματιου τωρα μολις μπηκε η τζενη ξεντυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και αρχισε να χαιδευεται και να βγαζει καποιες κραυγες που εμενα βασικα με ξενερωσαν χωρις να εχουμε κανει τιποτα ακομα, στην συνεχεια σκουφακι και στοματικο το οποιο το κατεχει καλα εκανα καποιες κινησεις για να της βαλω δαχτυλο και τραβιοταν με τροπο αφου αρχισα να χαλιεμαι της λεω ξαπλω αφου ξαπλωσε και ξεκινησαμε το Κατσικογάμης εκανα καποιες κινησεις για να την φιλισω και εστριβε το κεφαλι οπως κανουν κατι σπαστικα το τελος ησθε μετα απο λιγο με την τζενη να φευγει σαν σηφουνας απο το δωματιο.
Συμπερασμα η τζενη ειναι μια παρα πολυ ομορφη κοπελα αυτο ειναι ολοφανερο αλλα οι υπηρεσιες τις δεν εχουν καμια σχεση με αυτες παλιοτερα, αυτα που κανει στο σαλοναρισμα ειναι μεχρι να σε βαλει μεσα στο δωματιο και μετα αλλαζει προσωπο.Εγω παντως δεν προκειται να ξαναβρεθω μαζι της αυτη ειναι γνωμη μου και καποια αλλοι μπορει να εχουν αντιθετη αποψη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζένη
sexyathens
Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
48
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2013
Πακέτο έφαγες..........Ντροπή
18 Δεκεμβρίου, 2013
δυστυχωσ χαλασε και αυτη
μονο καυλαντισμα στο σαλονι και στο δωματιο ξεπετα Θυμός
18 Δεκεμβρίου, 2013
εχει χαλασει αυτη βασικα εχει γινει πολυ ξεπετα
20 Δεκεμβρίου, 2013
φολα μαγκες δεν κανει η γκομενα για στουντιο οι υπηρεσιες της ειναι για φυλης μεχρι εκει τιποτα παραπερα
20 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παλια καλη ηταν τωρα χαλασε παιζει ρολο κ αν σε ξερει μωρε
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5