Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295163
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βασικα πηγαινα για την Φαιη.
Εφτασα στις 8.15 μμ. Ρωτησα για την Φαιη και μου ειπαν οτι ερχεται.
Καθυσα στο σαλονι οπου επαιζε μια απαισια τσοντα (μια χοντρη γρια και ενας λιποσαρκος, σκετη αντικαυλωτικη αηδια)
Ηταν ακομα η κοπελα της πρωινης βαρδιας η Λολιτα που μου εκανε ενα ωραιο καυλωτικο σαλοναρισμα.
Μικρο βυζι αλλα πολυ στητο, ωραια επιδερμιδα, ωραιος κωλος και ποδια.
Εγω ομως ειχα ελθει για την Φαιη.
Ειχε παει ηδη 9 παρα και η Φαιη ακομα ερχονταν.
Τοτε μου την επεσε στο σαλονι η Μαριαννα. Κατι μου εκανε κλικ, κατι μου την εσπασε η ασυνεπεια της Φαιης, το σαλοναρισμα της
Μαριαννας υποασχονταν πολλα και περασα ακολουθοντας το ενστικτο μου μια και δεν ειχα διαβασει κριτικες για την Μαριαννα.
Η Μαριαννα ειναι ψηλη σχετικα, με ωραιες αναλογιες, κανονικο φυσικο βυζι με ωραιες ρωγες και ωραια πιασιματα χωρις να ειναι γεματη.
Εχει ωραιο προσωπο και ζεστα μαυρα ματια
Το δωματιο ειχε μονο νιπτηρα χωρις ζεστο νερο.
Απο σεβασμο στα κοριτσια παντα κανω ντουζ και αν δεν υπαρχει ντουζ πλενω στο νυπτηρα το οργανο και τη γυρω περιοχη.
Λογω του κρυου νερου δαγκωσα το καυλι μου στη κυριολεξια.
Περιμενοντας, εκλεισα την ΤV για να μη βλεπω την απαισια γρια με τις διπλες της και τις πατσες της και κοιταζοντας το ταβανι
διαπιστωσα οτι φαινονταν σε ενα σημειο τα σιδερα της πλακας.
Ηρθε τελως παντων η Μαριαννα, την διεταξα να ξαπλωσει και την φιλησα στην κυριολεξια παντου.
Περιποιηθηκα δε και την κλειτοριδα της, και ρουφωντας την (και στη γυναικα μπορεις να παρεις πιπα) και σπατουλαροντας την με τη γλωσσα.
Η επιδερμιδα της, τα στηθη της τα μπουτια της, κωλος της ειναι πραγματικα για χαιδεμα.
Ηρθε η σειρα μου να δεχτω τα χαδια της και μια εξαιρετικη πιπα, με φτυσιματα,και κατα μηκος γλυψιματα η οποια πιπα και εναλλασονταν με ισπανικο στα ωραια τρυφερα βυζια της.
Μετα με καβαλλησε για αρκετη ωρα, μετα πισωκολλητο (πολυ ωραιος κωλος), μετα την γυρισα ιεραποστολικο (στο μεταξυ τα γλωσσοφιλα διναν
και περναν), μετα ξανα πισωκολλητο και η καταθεση ηλθε σε πλαινη ημιπισωκολλητη σταση. Η αναστεναγμοι της κατα την διαρκεια της συνευρεσης ηταν ακρως αλληθοφανεις χωρις ξενερωτικες υπερβολλες.
Κουβεντουλα σε πολυ καλο κλιμα και οικειοτητα (μου ειπε οτι παλια εκανε στιβο).
Απο οτι καταλαβατε περασα πολυ καλα και σας την συστηνω ανεπιφυλακτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2013
Μια ωραια κριτικη
+1 απο εμενα

Για την ιστορια η Φαιη στις 02:00 περιπου που περασα απο το 36 δεν ειχε παει ακομα...........
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
15 Δεκεμβρίου, 2013
"Περιποιηθηκα δε και την κλειτοριδα της, και ρουφωντας την (και στη γυναικα μπορεις να παρεις πιπα) και σπατουλαροντας την με τη γλωσσα."

Ακριβώς. απαραίτητη η χρήση πολύ υγρού (σάλιου) στην περιποίηση της κλειτορίδας, όχι "ξερο"σφύρι.

είναι πολύ ευαίσθητη.
16 Δεκεμβρίου, 2013
ασυνεπες κοριτσι η Φαιη.
Ελπιζω μονο να μην της ετυχε κατι κακο.
Το'χει ξανακανει (το στησιμο)?
Ευχαριστω για την ψηφο
17 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αρρώστησε το κορίτσι μας...τι να κάνουμε?? τι θέλετε δηλαδή?? να μας κολλήσει κ μας??Γερο-μύστης
18 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεκτον. Αλλά τοτε γιατι η υπηρεσια μου ειπε οτι της τηλεφωνησε και οτι ειναι στο δρομο και ερχεται?
01 Ιανουαρίου, 2014
Να κατσεις και να καυλωσεις με καμια αλλη. Τι γιατι? ;)
13 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος, αλλα δεν χρειαζονταν. Ετσι και αλλοιως θα κοιταζα για εναλλακτικες λυσεις
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7