Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173626
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σαρα (η 2η)

Καστανοξανθη κοπελα,1.70 σχετικα γλυκια μαπα,λεπτο ωραιο σωμα,μετριο βυζι και κωλος.40 ευρω και μπηκα οπως και ο Τετσυο.Συμφωνησαμε να μπει πρωτα σε μενα κατι που το πληρωσαν ακριβα οι συναγωνιστες καθως γαμουσα μιση ωρα και τελικα δεν εχυσα.Πεθανα μιλαμε,μαζι και η γκομενα.Ξεκινησε με μετριο τσιμπουκι και σιγα σιγα τον επαιρνε και πιο βαθεια.Ειχε κατσει καπως μακρυα και δεν εφτανα τπτ παρα μονο μουνακι που τελικα δεν επιασα γιατι ηθελα να τεσταρω την πιπα της.

Δεν μου φανηκε να σταματει αν δεν της ελεγα.Μετα της τον βαζω απο μπροστα οπου διαπιστωσα πως ειχε αρκετα σφιχτο μουνι.Δεν μου εδινε και τα δυο ποδια στους ομους.Μονο το ενα.

Μετα πισωκολητο - μαλακια - πιπα - μπροστα - πιπα - πισοκωλητο δεν γινοταν τπτ.Σιγα σιγα αρχισε να μου πεφτει απο την κουραση και δεν μπορουσα να της το βαλω με τπτ.Δεν μπορω να πω εκανε καλη προσπαθεια αλλα αυτο το αποτομο "ΧΥΣΕ" που μου ειπε σε μια φαση με ξενερωσε τελειως.Στη συνεχεια το επανελαβε αρκετες φορες καπως δικαιολογημενα αλλα και παλι ειναι μαλακια.Μου ειπε πως πονουσε πολυ στο τελος και να μην πηγαινω στα ρδελα LOL

Κριμα η κοπελα γιατι τιμωρηθηκε αδικα μαζι και οι συναγωνιστες που περιμεναν πολυ ωρα.Συγγνωμη παιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2008
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού