Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 116 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 442909
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική.

Η Πάολα είναι μια ξανθιά, γαλανομάτα από την Ολλανδία (τουλάχιστον έτσι μου είπε), με γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου- προσωπικά τη βρίσκω πολύ όμορφη.
Κάνει αεράτο «σαλόνι» με χαμόγελο και αυτοπεποίθηση, σώμα όχι μοντελέ, με μικρά πιασίματα, που σε καμία περίπτωση δε χαλάνε το γενικό σύνολο (κατατοπιστικές οι φωτό). Απαλό δέρμα, υπέροχα πόδια.
Καλά προκαταρκτικά με τριψίματα και φιλάκια στο σώμα και στους λοβούς. Γλωσσόφιλα δε δίνει.
Στοματικό καλό με χάδια στα @ιδια, με λίγο χέρι στην αρχή αλλά σταδιακά απογειώθηκε με αποτέλεσμα να τη σταματήσω ώστε μην έχουμε κανένα ατύχημα.
Στα του κυρίως πιάτου, στήνεται πολύ καλά και συμμετέχει βαριανασένοντας με φιλάκια και χάδια. Χωρίς να είναι από εκείνες που θα κάνουν «παπάδες» στο κρεβάτι, η Πάολα έχει μια ηρεμία και φυσικότητα που χρόνια είχα να συναντήσω σε στούντιο.
Για μένα είναι ένα από τα εξαιρετικά GFE της πόλης.
Ερωτικό κορίτσι, απόλαυσα τη συνεδρία μαζί της. Καλή συμπεριφορά, ανεπιτήδευτο χαμόγελο -δε ξέρω- ίσως να ταίριαξε η «χημεία» μας αλλά στο ιεραποστολικό μου φάνηκε (επαναλαμβάνω μου φάνηκε) ότι απολάμβανε και εκείνη την όλη φάση.
Και δεν είμαι από εκείνους που πιστεύουν ότι αυτές οι κοπέλες τη «βρίσκουν» με τους πελάτες.

Στούντιο διακριτικό και καθαρό, σφραγισμένες πετσέτες και σφραγισμένες παντόφλες.

Πρόγραμμα των 70 ευρώ με μασάζ και ισπανικό.

Οι βαθμολογίες δεν πάνε παραπάνω για αυτό συμμετοχή 9, απόδοση τιμής 9.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, iuakoya, LanciaRallye037 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2013
η Πάολα έχει τιμηθεί και στο Αθανασίας 3, υπάρχει κάπου και κριτική μου. Όμορφη κοπέλα ξανθιά, και υπομονετική και δεκτική μέσα, δεν μου είπε όχι σε τίποτα
12 Δεκεμβρίου, 2013
Την Παολα την εχω πάρει και εγω μπορω να πω ειναι καλή περίπτωση! Ορματε μάγκες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2