Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθυστερημένη κριτική για την Αντρέα, ημερομηνία (εντελώς) ενδεικτική.

Με το τέλος του 2013 να πλησιάζει, αποφάσισα να γράψω ακόμη μια κριτική (την 3η κατά σειρά), κάτι ως στουντιακή ανακεφαλαίωση του έτους.

Η Αντρέα είναι κλασσική καλλονή, δεν υπερβάλλω, μάρτυς μου οι φωτό.
Αν και το «σαλόνι» της απλό, μου έριξε ένα βλέμμα διαπεραστικό, με κάρφωσε με τα γαλάζια μάτια της. Αληθινή ντίβα, γυναίκα του «μπελά».
Μπήκα με φουλ πρόγραμμα, αν και δεν το σκόπευα.
Στο δωμάτιο όταν ήρθε στο κρεβάτι (και αφού έκανε ντους), κόμπλαρα. Με κοίταξε σοβαρά και ακολούθησε ο εξής διάλογος :
- Έχεις ξαναπεράσει μαζί μου;
- Όχι, ψέλισα
- Τα στήθη μου μπορείς να τα φιλήσεις αλλά όχι να τα δαγκώσεις…
- Οκ, αποκρίθηκα χαζεύοντας τα βυζιά τηςΓλώσσα
Προσπάθησα να συνεφέρω τον εαυτό μου, μπορεί η Αντρέα να είναι ο τύπος μου (και ακόμη 2 – 3 δισεκατομμυρίων ανδρών), δεν είμαι όμως κανένας αγαπούλης, έπρεπε να απολαύσω όσο περισσότερο γινόταν αυτή τη γυναικάρα, άλλωστε 100 ευρώ έδωσα, δεν έπρεπε να τελειώσω με τη μια.
Προκαταρκτικά της με τριψίματα, χάδια και χαλαρωτικό μασάζ - φιλάκια δε μου έδωσε- το ισπανικό της απ’ τα καλύτερα, το κορμί της χυμώδες και σφιχτό, το δέρμα της απαλό, τα στήθη της, ναι μεν ενισχυμένα, αλλά με απίστευτη αίσθηση. Δεκτική σε φιλιά, όχι στο στόμα, το στοματικό της καλό, με @δια δεν ασχολήθηκε.
Στα του σεξ -τι να πούμε τώρα- αφού κατάφερα μαζί της 3 στάσεις, είμαι πολύ ευχαριστημένος απ’ τον εαυτό μου. Πολύ καλά στησίματα, ξέρει να χειρίζεται το κορμί της, ξέρει να ικανοποιεί..
Η Αντρέα, είναι από εκείνες τις περιπτώσεις που επιζητά και ανταποδίδει την καλή συμπεριφορά. Δεν είναι ,όμως, GFE. Προσωπικά δε ξέρω αν θα την κατέτασσα καν ως PSE. Σου δίνεται με επαγγελματισμό χωρίς να χάνει τον έλεγχο της συνεδρίας.
Όπως και να ‘χει, έφυγα πλήρως ικανοποιημένος, ξεζουμισμένος, με την ανάμνηση της συνεύρεσης ζωντανή στο μυαλό μου για αρκετές μέρες…
Αχ, Βαχ και άλλα χαζά δε λέει.
Το social time της φιλικό αλλά τυπικό.

Δεν έπρεπε να περάσω με φουλ (100 ευρώ) από την πρώτη φορά- το ξέρω. Σε όλες τις περιπτώσεις επιβάλλεται δοκιμή και εφόσον πετύχει, ξαναπηγαίνεις με καλύτερο πρόγραμμα. Χάζεψα, όμως. Δεν πειράζει, δεν το μετάνιωσα.

Απέναντι απ’ το στούντιο ένα κατάστημα Έβερεστ χαλάει το διακριτικό της υπόθεσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, iuakoya, LanciaRallye037 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού