Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381915
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από συνάντηση με τους καλούς φίλους cheyenne,sotirof και px75 και ένα πέρασμα για μια μπύρα από το Χ Bar, το οποίο έπαιξε βέβαια καταλυτικό ρόλο στο να "ανέβω" με τόσες άτακτες κορασίδες παρούσες με τα σέξυ συνολάκια τους, νωρίς τα ξημερώματα βρεθήκαμε όλη η κομπανία στο σαλόνι του Θ40, με στόχο να "συναντήσω" την Έλενα. Η Έλενα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, μελαχροινή, με ωραίο πρόσωπο, με "γατίσια" μάτια, με σκουλαρίκι πάνω από το φρύδι, ενισχυμένο στήθος 3άρι, αδύνατη και γυμνασμένη, με καλλίγραμμα πόδια και αξιόλογη, καλοσχηματισμένη περιφέρεια. Το κορμί της κοσμείται και από δυο τατουάζ, ένα στη μέση και ένα στον αστράγαλο. Την είχα δει αρκετές φορές στα πλαίσια των τσαρκών που πραγματοποιούμε με τα παιδιά, αλλά πάντα με χαλούσε το σαλονάρισμά της. Ήταν φορές που ήταν αγέλαστη, φορές που ήταν βιαστική, φορές που ήταν νυσταλέα, ακόμα και θυμωμένη...Όλα αυτά με αποθάρρυναν τόσο καιρό για το βήμα παραπέρα, μέχρι που σε μια random τσάρκα μεσοβδόμαδα, όταν και την ξαναείδα, με ένα λογοπαίγνιό της και μια ατάκα της ανέστρεψε το κλίμα. Και επειδή όπως έχω αναφέρει πολλάκις, το mind fucking για τον άνδρα είναι το Α και το Ω, με εξίταρε τόσο που βρέθηκα έτσι στο δωμάτιο του "ιδρύματος" πληρώνοντας 60 ευρώ για ελεύθερο στοματικο, 69 και ποδολαγνεία, να περιμένω την κορασίδα. Γρήγορο ντουζάκι, η πετσέτα ήταν ασφράγιστη, αλλά καθαρή, το δωμάτιο αξιοπρεπές με μεγάλο διπλό κρεβάτι, 2 καθρέφτες και ο κλιματισμός να είναι στη σωστή θερμοκρασία...

Με την είσοδο της Έλενας στο δωμάτιο προσπάθησα να την ψυχολογήσω και να "δω" τι θα γίνει. Στην αρχή λίγο τυπική, κάπως "κουμπωμένη", αναγνωριστικές κουβέντες. Σταδιακά ήρθαμε πιο κοντά και τα πρώτα χάδια άρχισαν να βοηθάνε. Τα ηνία τα ανέλαβε η Έλενα, αρχίζοντας ωραία προκαταρτικά που κρατήσανε αρκετή ώρα, με γλειψίματα στα αυτιά μου, στο λαιμό μου, στο στήθος μου, με πολλά παιχνίδια με τη γλώσσα της. Στην προσπάθειά μου για φιλιά στο στόμα δεν είπε όχι, κάτι που με έφτιαξε περισσότερο, μέχρι που έφθασε χαμηλά στο πέος μου. Εκπληκτικό μούλιασμα και δάγκωμα και ρούφηγμα των @@, λάγνες ματιές και διακοπές για φιλιά. Το στοματικό της καταπληκτικό, με πολλές αυξομειώσεις, βαθύ, με φτυσίματα, η γλώσσα της δεν άφησε εκατοστό παραπονεμένο. Είχε επικεντρωθεί για αρκετή ώρα, μέχρι που τη γύρισα σε 69 για να την περιποιηθώ κ γω. Πεντακάθαρο αιδοίο, όμορφο, με παχιά κλειτορίδα, τελείως ξυρισμένο και απαλό...Μείναμε σε αυτή τη στάση για αρκετά λεπτά και πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι από τα πιο ποιοτικά προκαταρτικά που έχω λάβει...ενώ έδειξε ότι κατέχει άριστα και την ποδολαγνεία καθώς μου προσέφερε τα όμορφα πατουσάκια της με το κόκκινο πεντικιούρ απρόσκοπτα για παιχνίδι και η footjob της ήταν πολύ καλή...

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα της δράσης με ιεραποστολικό. Πολύ καλή αίσθηση, αργοί ρυθμοί, πολλά φιλιά, διακριτικοί αναστεναγμοί και το ύφος της ήταν πολύ ερεθιστικό.Γύρισμα στα 4, καλό στήσιμο, ανέβασμα ρυθμών, δεν παραπονέθηκε, ενώ κ σε μια φάση που έμεινα ακίνητος, ανέλαβε εκείνη πρωτοβουλία και καρφωνόταν πάνω μου. Αλλαγή σε cowgirl και πάλι σε αργούς ρυθμούς, με τα κορμιά μας ενωμένα, πολλά φιλιά, και περιποίηση στο στήθος της και τις ρώγες της που απείχαν ελάχιστα εκατοστά από το πρόσωπό μου...
Το τέλος με βρήκε μετά από καμιά πεντάλεπτη περιποίηση της Έλενας, με συνδυασμό ποδολαγνείας, του υψηλού επιπέδου στοματικό της, ενώ και με εξέπληξε με το που κατάφερε να φτάσει με τη γλώσσα της ερεθίζοντάς με ακόμα περισσότερο. Φυσική κατάληξη ήταν να "τελειώσω" ικανοποιημένος πάνω στο στήθος της, προσπαθώντας να ξαναβρώ τις ανάσες μου.

Ήταν μια συνάντηση, που για να είμαι και απόλυτα ειλικρινής, ξεπέρασε και τις ίδιες μου τις προσδοκίες, μιας και όπως προανέφερα ήμουν αρνητικά προετοιμασμένος, λαμβάνοντας υπόψη το σαλονάρισμά της, αλλά εξελίχθηκε σε μια από τις πιο επιτυχημένες, μέσα σε κλίμα απόλυτου gfe, με πολλά και ποιοτικά προκαταρτικά και με άριστη συμμετοχή και ενέργεια σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, χωρίς χρονικούς περιορισμούς(37 λεπτά). Είναι ευγενέστατη, πεντακάθαρη και τίμησε εμένα και τα λεφτά μου.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2013
@lagonisian,πάλι +1...Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1