Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τώρα που οι παλιές ντίβες του Φ104 έχουν αρχίσει να ξαναμαζεύονται (Κέλλυ, Νεφέλη, Αναστασία) είναι καιρός να ξαναζεστάνουμε τις σχέσεις μας. Μόνο η Ελένη μου λείπει, που να βρίσκεται αυτό το υπέροχο πλάσμα;
Την Αναστασία είχα να την δω πάνω από 2 χρόνια. Όταν πρόσεξα ότι έσκασε πάλι μύτη, έβαλα πρόγραμμα οπωσδήποτε να την επισκεφθώ πάλι. Δύο εβδομάδες πριν συναντηθήκαμε στον χώρο της αλλά η βραδυά ήταν από πριν αφιερωμένη στην Κέλλυ (υπέροχη εμπειρία). Την είδα όμως και θαύμασα ξανά την ξεχωριστή της κορμοστασιά, το όμορφο προσωπάκι της και τους αρχοντικούς της τρόπους.
Ανανεώθηκε η επιθυμία μου να την απολαύσω και επέστρεψα στην πρώτη ευκαιρία που ήταν σε βάρδια. Στο δωμάτιο δεν την περίμενα καθόλου. Μπήκε με τον αέρα της παλιάς φίλης και είπαμε αρκετές κουβεντούλες, ενώ ταυτόχρονα προχωρούσαμε στα προκαταρτικά. Όπως πάντα ήρεμη, με γλυκό χαμόγελο ξάπλωσε και μου πρόσφερε το υποδειγματικό μουνί της για τα αγαπημένα μου μακροβούτια. Αυτά τα μουνόχειλα της Αναστασίας είναι θέμα όχι για ένα αλλά για πολλά διδακτορικά! Και φυσικά σαν θέμα δεν θα εξαντληθούν ποτέ! Σήμα κατατεθέν της Γυναίκας με κεφαλαίο. Σε συνδυασμό με τις μεγάλες και υπερήφανες ρώγες της είναι από τα πιο δυνατά της ατού. Δυστυχώς η κοπέλλα αδυνατούσε να προσφέρει πρωκτικό. Μου το είχε πει άλλωστε από το σαλόνι για να κρατηθεί η σχέση μας σε έντιμο επίπεδο. Παρ'όλα αυτά επέλεξα να την πάρω σε φουλ πρόγραμμα. Τώρα γιατί όχι πρωκτικό; Φαίνεται πως κάποιος μάγκας ή μάγκες την είχαν ζορίσει υπερβολικά την προηγούμενη ημέρα... Προσέχετε λίγο ρε παληκάρια: επειδή είναι κώλος δεν σημαίνει κιόλας ότι δεν είναι τρυφερός και δεν θέλει αγάπη, όπως και κάθε τι γυναικείο! Χρειάζεται προσεχτική είσοδο μέχρι να ανοίξει καλά και μετά η πρωτοβουλία στα κουνήματα να είναι στην κοπέλα. Όταν θα είναι έτοιμη θα πει μόνη της αν σηκώνει πιο ζωηρό παιγνίδι. Και να το καταλάβουμε ότι μεταξύ επισκέψεων ο κώλος κλείνει. Και δέκα να έχει πάρει η κοπέλα πριν δεν πάει να πεί ότι μπορείς να μπείς όπως αν έμπαινες στο γκαράζ της πολυκατοικίας σου...Όποτε διαβάζω κάτι περιγραφές για σφυροκοπήματα και ξεσκίσματα δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να θυμώσω...
Τέλος πάντων, όλα πήγαν ωραία και καλά, χωρίς πίεση χρόνου, και έχυσα σε κλασσική στάση με μεγάλη ένταση και διάρκεια κοιτάζοντας και φιλώντας το γλυκό της πρόσωπο. Μετά ζεστή συζήτηση και ανανέωση του ραντεβού για... να δούμε πότε, περιμένει σειρά και η Νεφέλη. Δεν ξέρω για τις καινούριες κοπέλες (εννοώ αυτές που δεν έχω πάρει ακόμα), είμαι λίγο συντηρητικός στην νοοτροπία, δηλαδή πιστός στις μόνιμες αγάπες, αλλά μπορεί κάποια στιγμή να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό.
Σαν extra bonus την ώρα που ντυνόμουν μπήκε στο δωμάτιο για καλησπέρα η Κέλλυ (είχε έλθει να δουλέψει σε υπηρεσία υποδοχής στην απογευματινή βάρδια). Έτσι έφυγα με μία ολοκληρωμένη αίσθηση ζεστασιάς, ιδιαίτερα χρήσιμης για την έξοδό μου στους παγωμένους δρόμους της Αθήνας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2013
αν σου λείπει τόσο πολυ το Ελενάκι ψάξ το Φωκαίας 27...
05 Δεκεμβρίου, 2013
Μην τον μπερδεύεις τον άνθρωπο... Η Ελένη είναι στο Φωκαίας 17! Απογεύματα και βράδια από όσο ξέρω... Αλλά κάνει απλό πρόγραμμα... πιο απλό δε γίνεται! Κουλ
O
Orestis_Kou
06 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Sorry...Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3