Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Sex Studio 308643
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καταρχιν πηγα αλλη μερα και οχι αυτη που λεει για να μη καρφωθω. Η Τζουλια ειναι μουναρα που τη βλεπεις και λες πωπω ουτε στον υπνο μου δε γαμαγα τετοια. Πολυ ωρεα γκομενα μεγαλες βυζαρες ωρεο σωμα σε καβλωνει με το που τη βλεπεις.Μπαινω με 50αρι, ντουζακι, πετσετα και παντοφλες στο ναϋλο μια χαρα. Η κοπελα αργησε να ερθει γιατι πηγε σε αλλα 2 δοματια πριν ερθει σε μενα γιατι ειναι πολυ καλη και εχει πολυ δουλεια μπραβο της. Μπαινει στο δωματιο λεμε καμια δυο μαλακιες πως σε λενε εχεις ξαναερθει και τετοια και μπαινει για ντουζακι μπροστα μου να τη βλεπω και να καβλώνω. Ερχεται στο κρεββατι αρχιζει τριψιμο πανω μου τις εγλυψα τις βυζαρες μου ετριβε το πουτσο με τις βυζαρες της να καβλωσω και μετα μου εριξε ενα ξεγυρισμενο γλυψιμο στα αρχιδια και στη πουτσα και την πηρε μετα στο στομα και εκανε πολυ ωραιο τσιμπουκι. Δε θυμαμαι αν ειχε βαλει καποτα στο τσιμπουκι νομιζο δεν ειχε βαλει δε θυμαμαι καλα γιατι ημουνα κατακαβλομενος. Μετα με καποτα με καβαλησε και τη γαμαγα ωρεα και μετα τη γυρισα στα 4 να τη γαμησω, κουνιοτανε ωραια φανηκε οτι της αρεσε μετα την εβαλα κατω και τη γαμαγα και μου εδινε και γλωσοφιλα μεχρι που εχυσα .Οταν ξαπλωνει ανασκελα τα βυζια της χυνονται πολυ ωραια δε φαινετε οτι εχει βαλει μεσα σιλικονεσ.Μετα δεν εφυγε εκανε παλι ντουζακι και επειδη ηθελα κι εγω να ξανακανω πηγε και μου εφερε και αλλη πετσετα σε ναύλο μεσα και περιμενε να τελειωσω για να μου πει γεια και μου εδωσε και αλλο γλωσοφιλο. Πολυ ωραια μουναρα και πολυ καλο γαμησι λες και ειναι γκομενα σου. Αξιζει με το παραπανω το πενηνταρι μπραβο της περασα πολυ καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
anexelektos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
207
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2013
" Δε θυμαμαι αν ειχε βαλει καποτα στο τσιμπουκι νομιζο δεν ειχε βαλει δε θυμαμαι καλα γιατι ημουνα κατακαβλομενος"
Συναγωνιστή πλάκα μας κάνεις? δεν κατάλαβες αν είχε βάλει καπότα στο τσιμπούκι? τι άλλο θα ακούσω ρεεεεε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
04 Δεκεμβρίου, 2013
όλα καλά με την κριτική σου και αρκετά κατατοπιστική, αλλά ένα πράγμα δεν κατάλαβα....πως γίνεται να μην κατάλαβες αν σου πήρε πίπα με προφυλακτικό ή χωρίς...Χμμμ;Χμμμ; όσο "φτιαγμένος" και αν είσαι...το πέρασμα του προφυλακτικού το καταλαβαίνεις δες δε θες...Χμμμ;
04 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφου δε θυμαμαι να πω ψεμματα? οταν μου εγλειφε τα αρχιδια δ μου ειχε βαλει καποτα μετα δε κοιταζα δε θυμαμαι ποτε μου την εβαλε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3