Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γραφω παλι για αυτην την μουναρα που λεγεται Βικυ! Την τιμησα και μια μερα πριν στο Πιππινου και καπακι στο 12 γιαυτο γραφω κριτικη και παλι!!! Για το χωρο ολοι ξερετε πλεον, ο καλυτερος, για την Βικυ επισης, ξανθια Πολωνεζα με γαλανα ματια και ωραιο κορμι! Παρασκευη λοιπον ξημερωματα και δεν μπορω να βγαλω απο το μυαλο μου την Βικυ, γιαυτο μετα απο τηλ για να ειμαι σιγουρος,βουρ για το 12! Φανταζομαι μπορω να γραψω για την ιδια κοπελα αλλα διαφορετικο στουντιο στα καπακιαΧμμμ; Γιαυτο σας λεω η Βικυ αξιζει και με το παραπανω!!! Στο διαταυτα λοιπον, πληρωνω το 80αρι και μπαινω ηδη καυλωμενος στο δωματιο περιμενοντας την Βικυ! Μετα απο λιγο ερχεται χωρις προηγουμενος να με εχει δει στο σαλονι και με ενα τρελο χαμογελο μου λεει AGAIAN??? (μιλαει μονο αγγλικα) Της λεω for you again and again! Κατευθειαν πλακωθηκαμε σε γλωσσοφιλα και δεν αργησαμε καθολου να ξεκινησουμε αυτο που ειχα πληρωσει! 69, ακαποτο ,ισπανικο ολα ηταν μεσα στην καυλα και απο τους δυο. Η υπηρεσιες τις Βικυς ειναι κορυφαιες και κανεις δεν θα κλαει τα λεφτα του! Και αμα εχει καλη αναπνοη και κυριος δεν καπνιζει, ειναι περιποιημενος δηλαδη ξυρισμενος πανω και κατω μποπει να εισπραξει γλωσσοφιλα και τρελο γλυψιμο της ευαισθητης περιοχης. Και βεβαιος και απο τα κεφια της Βικυς η οποια τελευταια εχει πολλα!!! Αυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2013
Η Βίκυ χρεώνει το ίδιο εκεί με εδώ ή οι τιμές αλλάζουν;
05 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

The same!!!Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2