Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από συνάντηση και τσάρκα και στάση για ποτό στο ΧBAR με billy13, cheyenne και womanaholic, και αφού ο billy 13 "άδειασε", πήραμε το δρόμο για Ηλιούπολη, για να συνευρεθώ με τη Ντιάνα, όπως είχα σχεδιάσει, αλλά τελευταία στιγμή με "κέρδισε" η Αντρέα, μιας και έχω τα καλύτερα να θυμάμαι από τη συνεδρία μας πριν κάποιους μήνες και έχει ομορφύνει και άλλο. Η πρόσβαση αρκετά δύσκολη, μπερδευτήκαμε 1-2 φορές παρόλο που ο ινδιάνος είχε βάλει gps, αλλά νωρίς τα ξημερώματα, γύρω στης 3:00 βρεθήκαμε να χτυπάμε τη μεταλλική πόρτα του ιδρύματος...Υποδοχή από την ευγενική κυρία και παρουσίαση των 2 κορασίδων. Αν κάποιος δεν ήταν υποψιασμένος, θα μπορούσε να πει ότι η Ντιάνα με την Αντρέα είναι και αδερφές. Έχω να πω ότι οι φωτογραφίες και των 2 κοριτσιών είναι αντιπροσωπευτικές 100%, χωρίς επεξεργασία και αποτυπώνουν 100% την πραγματικότητα. Η Αντρέα είναι μια εντυπωσιακή μελαχροινή κοπέλα, με όμορφο πρόσωπο και εκφραστικά μάτια, μεγάλο και ενισχυμένο 4άρι στήθος, με άψογη δουλειά από τον επιστήμονα, ωραίες καμπύλες σε όλο το κορμί, ωραία γυμνασμένη κοιλιά, άψογη περιφέρεια και καλλίγραμμα πόδια με ωραία δαχτυλάκια και άσπρο πεντικιούρ. Πέρασμα στο δωμάτιο με πρόγραμμα 69 στα 70 ευρώ...

Πρώτη φορά στο συγκεκριμένο ίδρυμα για κατάθεση οπότε ας αναφερθώ στο δωμάτιο. Από τα χειρότερα που έχω μπει ποτέ μου...Πιο πολύ σε μπουρδέλου έφερνε παρά σε στούντιο και μάλιστα της "γερμανικής" αλυσίδας. Φθηνή μοκέτα κάτω, μια καρέκλα ξύλινη, "χτιστό" κρεβάτι με υαλότουβλα και σκληρό στρώμα. Ντουζιέρα στρατιωτικού τύπου, με συγκεκριμένο περιθώριο για να μπεις, με ένα πλαστικό παραβάν. Είναι βέβαια σε φάση ανακαίνισης από ότι είδα μιας και το ταβάνι είναι στοκαρισμένο και έχει μπαλώματα. Επίσης αρκετά ξενερωτικό το black light αντί κάποιου πιο "ζεστού" φωτισμού.

Είχα ξεκινήσει να κάνω ντουζάκι, όταν άνοιξε η πόρτα και βλέπω την Αντρέα να γδύνεται και να έρχεται κοντά μου για να κάνουμε μπάνιο μαζί. Μου άρεσε αυτή η πρωτοβουλία της, είχα την ευκαιρία να την περιεργαστώ, να την αλείψω με σαπούνι, να παίξω με το υπέροχο στήθος της και κείνη με μένα, κάτι που με έφτιαξε. Λεκτικά παιχνίδια τα οποία έχουν πολύ γέλιο, μιας και η φωνή της Αντρέας όπως έχω ξαναπεί είναι παιδική και ναζιάρικη. Μεταφορά στο κρεβάτι και ξεκίνημα από μέρους μου της περιποίησής της, με αρχή φυσικά στο στήθος της, φιλιά αρκετά στο λαιμό(στόμα αποφεύγει), κοιλιά μέχρι που έφτασα στο αιδοίο της. Πεντακάθαρο, μοσχομυριστό και λείο, δέχθηκε την περιποίησή μου για αρκετή ώρα, με εκείνη να αναστενάζει ηδονικά, και να με καθοδηγεί με τα χέρια της ή κουνώντας τη λεκάνη της. Παράλληλα, με το ένα της πόδι, είχε αρχίσει να παίζει με το πέος μου, πάνω από το μποξεράκι μου, μέχρι που το έβγαλε και ξεκίνησε μια καλή footjob, με παράλληλη περιποίηση και από μένα στα πατουσάκια της τα οποία είναι και μαλακά, και περιποιημένα και ανατομικά όπως πρέπει...
Πέρασμα προφυλακτικού για τη δική της περιποίηση προς εμένα. Καλό στοματικό, υγρό, βαθύ, με μπόλικα κοπανήματα του πέους μου, πότε στα μάγουλά της, πότε στη γλώσσα της και αρκετό eye contact και ωραίες ατάκες. Η κυρίως πράξη ολοκληρώθηκε σε 3 στάσεις με πολύ καλή συμμετοχή από την Αντρέα και χωρίς ίχνος βιασύνης. Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, στην αρχή αργά και αισθησιακά, με τα πόδια τυλιγμένα γύρω από τη μέση μου και στη συνέχεια ενωμένα μπροστά μου, έχοντας την ευκαιρία να ασχοληθώ όσο και όπως ήθελα μαζί τους. Γύρισμα στα 4,πολύ καλή αίσθηση κατά τη διείσδυση, άψογο στήσιμο, φοβερή θέα και ανέβασμα ρυθμού και μερικά χαστουκάκια ανέβασαν λίγο παραπάνω την αδρεναλίνη, χωρίς να παραπονεθεί η δεσποινίς για το παραμικρό. Ξανά γύρισμα σε ιεραποστολικό, αυτή τη φορά με σούπερ ευλυγισία από την Αντρέα, έχοντας φέρει τα πόδια της στο ύψος του κεφαλιού της και ανέβασμα ρυθμών και από μένα και από κείνη και μέσα στο μισοσκόταδο με τελευταία ερωτική εικόνα στο μυαλό μου το όμορφο πρόσωπο της Αντρέας και το όμορφο παλλόμενο στήθος της με βρήκε το τέλος μέσα στο αιδοίο της...

Η Αντρέα αποτελεί μια σίγουρη επιλογή στο συγκεκριμένο όμιλο. Ξεφεύγει από την αυστηρή πολιτική του, σέβεται τον πελάτη και τα λεφτά του, δεν έχει ιδιαίτερο θέμα με το χρόνο, ενώ δεν έχει ταμπού στο να ικανοποιήσει τις λογικές απαιτήσεις του παρτενέρ της. Είναι πανέμορφη και σε συνδυασμό με τις καλές υπηρεσίες που παρέχει θεωρώ ότι είναι είναι ένα από τα κορίτσια που μπορούν να γίνουν standarακι οποιουδήποτε. Για δεύτερη φορά, πέρασα όμορφα και ξεκίνησε όμορφα ο μήνας μου...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2013
"Αντρέα: Για να μπει καλά ο μήνας...

Μετά από συνάντηση και τσάρκα και στάση για ποτό στο ΧBAR με billy13, cheyenne και womanaholic, και αφού ο billy 13 "άδειασε", πήραμε το δρόμο για Ηλιούπολη, για να συνευρεθώ με τη Ντιάνα, όπως είχα σχεδιάσει, αλλά τελευταία στιγμή με "κέρδισε" η Αντρέα, μιας και έχω τα καλύτερα να θυμάμαι από τη συνεδρία μας πριν κάποιους μήνες και έχει ομορφύνει και άλλο."



Ωραίος λαγέ...............+1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1