Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά από έξοδο με φίλους και γυρνώντας προς το σπίτι, είπα και εγώ να περάσω από το συγκεκριμένο ίδρυμα. Η ώρα ήταν περασμένες 3:30 και το παρκάρισμα ήταν σχεδόν αδύνατο,αν και στάθηκα τυχερός,μα παρόλα αυτά βρήκα να περιμένουν 4 άτομα. Η τσατσά ευγενική με έβαλε στο σαλόνι. Πρώτη παρέλασε η Πάολα. Πολύ όμορφη κοπέλα, αλλά κάτι το πέρασμα "κάνω αγγαρεία", κάτι μια μικρή ανάπτυξη στην κοιλιακή χώρα, δεν μου έκανε κλίκ. Δεύτερη βγήκε η Κατερίνα που ήταν σε τρελά κέφια. Παρέλασε όλο κούνημα και ενώ τραγουδούσε! Πάνω στα ψηλοτάκουνα το σώμα της έδειχνε αψεγάδιαστο. Οπότε είπα να το τιμήσω.Την περιμένω στο δωμάτιο (καθαρό, με μπουρνούζι και παντόφλες να με περιμένουν) και έχω μείνει με το μποξεράκι. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και βλέπω το προσωπάκι της να μου χαμογελά. "Έρχομαι μωρό μου" μου λέει και εξαφανίζεται (μάλλον για ντους).Μετά από ένα 5λεπτο ξαναμπαίνει, πάνω στα ψηλοτάκουνα, μόνο με ένα σέξι κορμάκι που έκρυβε την μέση της, και ξαπλώνει στα 4 πάνω στο κρεβάτι. Βλέποντας την κωλάρα της να τουρλώνει απέναντι μου παραλίγο να σκιστεί το μποξεράκι. Κολλάω από πίσω της και αρχίζουμε τα προκαταρκτικά.Το σήκωσα στα γόνατα όντας ακόμη από πίσω, ώστε να χαρώ τα δυο υπέροχα βυζιά που έχει(τα οποία μια-δυο φορές τα έγλειψε ενώ με χάιδευε πάνω από το μποξεράκι).Εκεί είδε πως ήμουν και μου είπε να το βγάλω. Με έβαλε κάτω και έκανε μια υπέροχη υγρή πίπα που διέκοψε για να κάνει ολιγόλεπτο ισπανικό και ξανασυνέχισε. Έδειχνε πως το ευχαριστιόταν και όταν ζήτησα να με κοιτάει, το έκανε χωρίς αντίρρηση. Μάλιστα μια δυο φορές τον εξαφάνισε μέσα στο στόμα της. Εκεί κατάλαβε ότι πάει να με τελειώσει και σταμάτησε. Γύρισε δίπλα και με κάλεσε. Κατά την διάρκεια της πράξης δεν πήρε κάποια πρωτοβουλία και αισθάνθηκα κάποιο είδος ξεπέτας, καθώς όταν βόλευε η στάση, μου χάιδευε τα @@, με σκοπό να τελειώσω εντός 10λέπτου την κύρια πράξη.
Στα γενικά η κοπέλα είναι κουκλάρα. Ψηλή, στα όρια της νταρντάνας (με την καλή έννοια).Δεν είχε δείγματα πάχους. Πρόσωπο καλό αλλά το ατού της είναι ο φοβερός της κώλος και τα μεγάλα της φυσικά βυζιά.Δεν είχε ίχνος κυτταρίτιδας. Γενικά η κοπέλα είναι μάλλον για τα μεγάλα προγράμματα καθώς το όλο πακέτο σε κάνει να τελειώνεις σχετικά γρήγορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2013
Πολυ καλη και ακτατοπιστικη κριτκη +1 απο εμενα.
Την Κατερινα την εχω τιμησει σε προγραμαμ των 70 και ειναι οντως super.

Καια κατι αλλο : Το στηθος της Κατερινας ειναι ενισχυμενο, αλαλ ο χειρουργος ηταν πολυ μερακλης και εκανε θαυμα.
Οταν την ειχα πρωτοτιμησει στο Βριλησσου 55 ηταν με πολυ νκρο στηθος.

Απο τις σταθερες αξιες της αλυσιδας η Κατεριναρα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1