Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824394
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού είχα πάει αρκετές φορές Φ.104......και είχα περάσει μόνο με Βανέσα....επόμενη ήταν η Βέρα.......
Έχοντας κερδίσει ένα free fuck σε στούντιο......πήρα την απόφαση να το χρησιμοποιήσω.........Κατσικογάμης

Έφτασα λοιπόν κατά τις 11:30.......και η Δέσποινα μου έδειξε όλες τις κοπέλες.........
Κούμπωσα ένα χυμό και έδωσα τα χρήματα........ανεβαίνοντας στο (επικίνδυνο) δωμάτιο 4............. :big_boss:

Κλασικά ντους........μέχρι που εμφανίστηκε το μωρό.....
Αφού είπαμε 2-3 κουβέντες......μου έβγαλε την πετσέτα και άρχισε να τρίβεται απάνω μου........
Πέρασμα προφυλακτικού και σούπερ τσιμπούκι (δεν είμαι και πολύ της πίπας Ντροπή ).......με αποτέλεσμα την πλήρη ανόρθωση......

1η στάση με αυτήν από πάνω (με πολύ καλή αίσθηση) και εμένα να γλύφω τις ρόγες της........
Aυτή με κοιτούσε στα μάτια - έχοντας καλή συμμετοχή - και με φιλούσε στο λαιμό........ Γερο-μύστης

2η στάση ιεραποστολικό.....με την Βέρα να τα δίνει όλα - καυλωτικές κραυγούλες - και εμένα να έχω γίνει κόκκινος από την ένταση της στιγμής...... Γλώσσα

Συνέχισα βγαίνοντας από μέσα της με λίγο ακόμα τσιμπούκι...... 3η στάση ιεραποστολικό......όπου ήταν όλα τα λεφτά.......είχε υγρανθεί το μωρό και έτριβε το μουνάκι της..... Κουλ

Αφού καθίσαμε σε αυτήν την στάση........είχα κουραστεί.......βγήκα εκτός και τελείωσα μετά από λίγη ώρα....πάλι με πίπα.......



Συμπέρασμα................



Η Βέρα είναι σούπερ μωρό για τα γούστα μου......πιστεύω,πέρασα τέλεια μαζί της για αρκετή ώρα ;) .............και θα ξαναπεράσω μαζί της 1.000%....είναι δυνατή στη μάχη...αντέχει και τιμά τα €...που δίνεις Έρωταςγια την ώρα που είσαι μαζί της.......
Τα σέβη μου κύριοι.........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Βέρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2013
ωραίος billy +1 Κουλ
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ @ redmanftw
25 Νοεμβρίου, 2013
«Έχοντας κερδίσει ένα free fuck σε στούντιο πήρα την απόφαση να το χρησιμοποιήσω...έδωσα τα χρήματα...»

Κάτι μου διαφεύγει;
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προφανώς Φανούρη Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
25 Νοεμβρίου, 2013
+1 ! Ξεροχυνω με στουντιακο billy13...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5