Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού είχα δει την κορασίδα σε παλαιότερη βόλτα με lagonisian...Βριλησσού 36Α....(είχε καθίσει στα πόδια μου και είχα πιάσει ότι έβρισκα μπροστά μου Έρωτας)......όταν την είδα πάλι σεληνιάστηκα...... :the-missionary:
Το κορμί της είναι θάνατος,κατά την γνώμη μου........
Με το που έκατσε στον καναπέ δίπλα μου και άρχισε τα δικά της καύλωσα στα καπάκια......Κατσικογάμης
Δεν ήθελα πολύ......με την υπηρεσία να μου λέει να ανέβω τα σκαλάκια........και να μπω στο τέρμα δεξιά δωμάτιο! Κουλ

Αφού μπήκα στο ντους......μετά από 4-5 λεπτά ήρθε η Φαίη........την ώρα που σκουπιζόμουν....
Με τράβηξε στο κρεβάτι και εγώ είδη είχα γίνει τούρμπο.......
Ξεκινάει τσιμπούκι καλύτερο από αυτό που λένε οι συναγωνιστές (μάλλον βελτιώθηκε)...ενώ έτριβα το μουνάκι της και την πίσω τρυπούλα της.... Γλώσσα

Εκεί λοιπόν αρχίζει η μπουρδελιακή μου φύση να βγαίνει στην επιφάνεια......αφού την άφησα να μου κάνει πίπα για 2-3 λεπτά μόνο......δεν ήθελα προκαταρκτικά τίποτα!
Της λέω "όπως είσαι έλα από πάνω"....όπως και έκανε! Σπασίκλας

Άρχισε να χτυπιέται με δύναμη και αφού μου έριξε κάποια φιλιά....και έφερε τα στήθη της στο πρόσωπο μου.......με εμένα να δαγκώνω ελαφρά τις ρόγες της..... Μεγάλο χαμόγελο
Μετά μου έγλυφε το λαιμό........και κατέβηκε στο "πορνώδες" στήθος μου.....δαγκώνοντας το......(έλεος...τι είναι αυτό το πράγμα.......το κάνουν όλες τελικά αυτό?)..... Γερο-μύστης

Από μόνη της σηκώθηκε και μου είπε για ιεραποστολικό......όπου έφερα την μια ποδάρα της στον ώμο μου με αποτέλεσμα να τον παίρνει όλο μέσα....... Κατσικογάμης
Μετά από κάποια ώρα.......βγαίνω από μέσα της.....μου παίρνει πάλι πίπα και αρχίζω το πισωκολλητό........
Αυτή έπαιζε το μουνάκι της και με προέτρεψε να την γαμήσω πιο δυνατά (το έκανα φυσικά).......ενώ κοιταζόταν στον καθρέπτη....
Εκεί άρχιζα να πιστεύω ότι δεν θα τελείωνα λόγω κούρασης (είχα κοιμηθεί πολύ λίγο)....αλλά αυτή δεν το έβαλε κάτω.....ανέβηκε πάλι από πάνω και χτυπιόταν με δύναμη πάλι.....ενώ είχαμε ιδρώσει φούλ...... Χαμόγελο
Γυρνάει σε reverse cow girl......χωρίς να βγω από μέσα της (τρελαίνομαι με αυτόΚατσικογάμης ).....συνεχίζοντας τη μάχη.......
Τέλος όπως ήταν σε αυτήν την στάση.......την πετάω προς τα μπρος (χωρίς να βγω από μέσα της πάλι )......σε πισωκολλητό για δεύτερη και τελευταία φορά......ώσπου επιτέλους κατάφερα να τελειώσω...... Κατσικογάμης

Το καλύτερο ήταν ότι έκανα σεξ επί 28 λεπτά (μάλλον είναι ρεκόρ μου)........και αυτή μου λέει......"κιόλας μουρό μου"........? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο


Συμπέρασμα.......

Είναι ένα από τα 5 καλύτερα κορμιά που έχω πάει ποτέ και αξίζει,αφού στο σεξ αντέχει και μπορεί να σε βγάλει off..............
Φυσικά και θα την τιμήσω πάλι στο μέλλον.
Καλά να περνάτε παιδάκια....... Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2013
«δεν ήθελα προκαταρκτικά τίποτα!»

Χα χα χα...
Φίλε Μπίλλυ, είσαι ακριβώς το αντίθετο από εμένα!
Παραστατική περιγραφή, μπράβο!
6 στις 6.
25 Νοεμβρίου, 2013
και γω καβλωσα στα καπακια με την κριτικη σου
25 Νοεμβρίου, 2013
Thanks @ Φανούρης ΤζούραςΜεγάλο χαμόγελο
25 Νοεμβρίου, 2013
Φωτιά στα 50αρικαΜεγάλο χαμόγελο
Ωραία κριτική!
+1 (9/9)Γερο-μύστης
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ john_fystikis....ευχαριστώ φίλε μου....χαίρομαι που άρεσε σε πολλά παιδιά.......Σπασίκλας
25 Νοεμβρίου, 2013
ωραίος ο billy....+1 από μένα....έχεις αφηνιάσει μύστη μου...Γερο-μύστης
25 Νοεμβρίου, 2013
Σπασίκλαςπραγματι απο κορμι σκιζει.
Ζητησες εκπτωση? Συνηθως τα σπιτια αυτης της αλυσσιδας κανουν εκπτωση 10 Ε, η στο 50αρικο κανουν δωρο το ακαποτο (αν και λεω πλεον να το αποφευγω Χμμμ;γιατι κολλησα μοργανελλα που προκαλει βαρια ουρολιμωξη)Κεφάλι σε τοίχο!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7