Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83113
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αννα ειναι μια κοπελιτσα που με την πρωτη ματια σε προδιαθετει σε εξτριμ καταστασεις, αδυνατο κορμακι, κωλαρακι υποσχομενο ολοστρογγυλο στενο, στο προσωπο ειναι ομορφουλα με ενα αλα ιμο σταιλ κουρεμα, κοντα ξανθα-μαυρα με μια μεγαλη φραντζα. Ηταν αναμεσα σε 2 επιλογες μου εκεινο το βραδυ, εχοντας μπει αναλογιζομενος καλα σχολια για αυτην το εριξα κορονα γραμμα και κερδισε...Προγραμμα ξεκιναει απο 30€ το απλο, 40 ασκουφωτο ή γλυφομουνι, επελεξα ασκουφωτο.
Περιμενοντας στο δωματιο, να πω οτι ο ιδιοκτητης του οικου δεν τον ενδιαφερει και πολυ, γιατι αν τον ενδιεφερε θα εβαζε αυτο το γαμημενο το χαρτι σε μια θηκη ωραια και ομορφα και οχι παρατημενο πανω στον νυπτηρα σαν να ειναι εφημεριδα...απαραδεκτη εικονα.!! τσιμπα ενα 3...
Η Αννουλα με το που μπηκε μεσα εκατσε στο κρεβατι να βγαλει τα ψιλοτακουνα που φορουσε, εκατσα διπλα της και αρχισα να εξερευνω το κορμακι της, ανοιγοντας κουβεντουλα, απο οτι θυμαμαι μιλαει ελαχιστα ελληνικα, και στην ερωτηση μου ποσο χρωνων ειναι μου απαντησε 20...μαλλον χωρις τον Φπα.!! ετσι καθησμενη τα μπουτακια της στο υψος της λεκανης απλωνουν πολυ ωραια, φορουσε ενα σετακι απο ασπρα εσωρουχα, την σηκωσα ορθια και αφαιρεσα το σουτιεν της, το μειονεκτημα της το μικρο αλλα λαχταριστο βυζακι της, μπηκα απο πισω της και ακουμπησα το σωμα μου πανω της, δινοντας φιλακια στο λαιμουδακι της, την εβαλα να σκυψει στο κρεβατι και την ακουμπησα αρκετα απο πισω ετσι στα ορθια, γονατισα και εβγαλα το βρακακι της, ωραια εικονα, δαγκωσα ελαφρια τα κωλομαγουλα της, γυρισε και καθησε στο κρεβατι μου τον επεξε ελαχιστα μιας και ηταν ειδη τουμπανο και τον πηρε στο στομα της, η πιπα της καλουστικη, ξαπλωσα και συνεχισε την δουλεια της ερχομενη στο πλαι μου, εκει επαιξα και λιγο με το μουνακι της το οποιο φερει σκληρα σχετικα μεσαια μουνοχειλα, δαχτυλακι δεν εβαλα, περασε την καποτα χωρις καποιο ειδος προκαταρτικου και χρησημοποιησε κρεμα πριν της ζητησω να αναιβει απο επανω, αναιβηκε σχετικα ευκολα, αλλα το αποπανω δεν ειναι το φορτε της, αλαγη στα 4αρα, το κωλαρακι της σαν εικονα ειναι 1000 λεξεις, ειχα φτασει στο αποκορηφομα και ηθελα ακομα μια σταση, ιεραποστολικα να βλεπω το ανεκφραστο προσωπο της, καποια ελαφρια βογγυτα τα εβγαζε αλλα δεν με πειθανε, καπου εκει τελειωσα με ενομενα τα ποδια της ορθια κλειστα βλεποντας την μουναρα της, βγενοντας απο μεσα της παρατηρησα οτι το μουνακι της ειχε ανοιξει τα μουνοχειλα του και ειχε κρατησει ενα σχηματακι στρογγυλο στο κεντρο, εικονα μαγικη.!!Γλώσσα
Η Αννουλα δεν με επεισε τελικα με την αποδοση της, αν και εκανε οτι της ζητησα δεν εδειξε να δυσανασχετει με τον χρονο καθολου, δεν εδειξε ομως να εχει την απαιτουμενη ορεξη να κανει αυτη την δουλεια, το σωματακι της και η επιδερμιδα της ειναι το κατι αλλο, αλλα αυτο δεν φτανει, ενα υφακι υπεροψιας το ειχε κατα την δειαρκεια της συνευρεσης μας, αλλα δεν με ενοχλησε, κατα τα αλλα για μια φορα καλη ειναι για 2η δεν θα παρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.306
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού