Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Και να μέσα σε 24 ώρες από την ευτυχή συνεύρεσή μου με τη Δέσποινα πάλι στο Φ104, αυτή τη φορά για την Κέλλυ. Την είχα δει το πρηγούμενο βράδυ αλλά δεν μπορούσε να με πάρει γιατί είχε πολλή δουλειά. Τοτε της υποσχέθηκα ότι θα ξαναγύριζα την άλλη μέρα γι αυτήν ειδικά και υπόσχεση σε κυρία είναι πιο δυνατή από συμβόλαιο (γι αυτό προσέχουμε να υποσχόμαστε μόνο σε κυρίες και όχι σε όποιαν νἀναι...).
Ας παραλείψουμε τα διαδικαστικά και ας πάμε στο σημείο όπου το κορίτσι, έχοντας προειδοποιήσει για τον ερχομό της με τον χτύπο των τακουνιών στη σκάλα, ανοίγει την πόρτα. Και ανοίγει και η καρδιά μου! Και ανοίγει και το χαμόγελό της! Όπως όταν συναντιέσαι με ένα παλιό φίλο που έχεις χρόνια να δεις. Και είχα μία ψιλοανησυχία, πως θα είναι ξανά μετά από τόσον καιρό... Όμως, όπως και πριν, η Κέλλυ ξέρει να σε κάνει να νοιώσεις ανετα και τρυφερά και καλύτερα από πριν: τώρα μου φάνηκε πιο ήρεμη και με ακόμα περισσότερη αυτοπεποίθηση. Είναι από τις τυχερές γυναίκες που ο έρωτας είναι η φυσική τους κατάσταση. Σε κοιτάζει στα μάτια, ακούει ό,τι της λες και απαντά εύστοχα. Δεν αμφιβάλλω ότι στο ρεπερτόριό της θα έχει και άλλες συμπεριφορές, ανάλογα με το τι ζητά ο πελάτης, αλλά καταλαβαίνει τι είδους άνθρωπος είσαι και σαν καλή ψυχολόγος φέρεται ανάλογα. Για την καθαυτό κρεββατική της συμπεριφορά δεν χρειάζονται πολλές λεπτομέρειες, έχουν γραφτεί τόσα, και από μένα παλιότερα, που ο όρος σωστη επαγγελματίας περιλαμβάνει τα πάντα. Είναι ανοιχτή σε όλα, ακριβώς όπως πρέπει να είναι κάθε πραγματική γυναίκα. Αυτά πάντως που πιο πολύ μου έμεινε από το καθαρά σωματικό κομμάτι είναι αφ'ενός τα μεγάλα και καλοσχηματισμένα της μουνόχειλα και οι δυνατοί σπασμοί του μουνιού της, που αναμφίβολα τους χρωστάει σε καλά γυμνασμένους κολπικούς μυς. Πράγματα γνωστά, δηλαδή, που όμως ποτέ δεν μπορείς να τα χορτάσεις...
Η συζήτηση με την Κέλλυ δεν έχει τίποτε τυπικό. Γι αυτό θα μπορούσες να μιλάς μαζί της χωρίς περιορισμούς χρόνου, όπως σε μία βόλτα ή πίνοντας καφέ. Μόνο που σε αυτήν την περίπτωση το καθήκον της δουλειάς μπαίνει στη μέση και διακόπτει... Δεν πειράζει, έτσι το παιγνίδι ίσως γίνεται πιο συναρπαστικό! Στη συγκεκριμένη φάση, που συνέβη λίγο πριν την αλλαγή βάρδιας, η Κέλλυ έπρεπε να αναλάβει χρέη hostess γι τα επόμενα κορίτσια. Το καλό σε αυτό ήταν ότι μπορέσαμε να συνεχίσουμε την κουβέντα μας για λίγο στο σαλόνι μέχρι την ώρα που έπρεπε να φύγω για δικούς μου λόγους. Το σίγουρο είναι ότι με τέτοιες γυναίκες δεν σου κάνει καρδιά να αποχωριστείς...
Όμως θα τα ξαναπούμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού