Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 164753
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ίσως δεν έχει νόημά να γράφουμε τόσο περιεκτικές κριτικές ,τόσο καθυστερημένα άλλα νομίζω ότι το οφείλω για ενημέρωση μιας και τώρα επέτρεψε ο χρόνος
Τη Ινα νομίζω την γνωρίζουν όλοι Μελαχρινή ,μαλλιά οχι μακρυά ,φοβερό πίσω σύστημα που αρχίζει όμως λίγο να έχει μπόσικα και εμφάνιση υποκειμενικά όμορφη
Είχαμε βρεθεί μερικές φορές στο παρελθόν φεύγοντας πάντα με ικανοποίηση.Φοβερή ενεργεία διάθεση και προσπάθεια να σ ευχαριστήσει
Η τελευταία φορά ήταν σαν να είχα μπροστά μου άλλον άνθρωπο. Βιαστική μηχανικές άνευρες κινήσεις και αέρας μεγάλης τάνας σα να σου κάνει και χάρη μετά από τόσα κολακευτικά σχόλια που έχουν γραφτεί. Μηδέν προκαταρκτικα ,πέρασμα σκούφου στο λεπτό και διάθεση άντε μεγάλε να τελειώνουμε.Απαγγελία κλασσικού ποίηματος δε μπορώ την έχεις μεγάλη ,μη σμπρώχνεις έτσι ,μη μ ακουμπάς μη με φιλάς ,λες και τις άλλες φορές το είχε κάνει με νάνο. οκ Το λάβαμε το μήνυμα .Αυτό που με ενόχλησε περισσότερο ήταν ότι ενώ μια κακή μέρα μπορεί να έχουμε όλοι μας ,όταν κάποιος αυτοδιαφημίζεται καλό είναι αυτό να ανταποκρίνεται στην πράξη ,χωρίς κομπασμό.Πραγματικά με εξέπληξε αρνητικά. Ευχαρίστησα και έφυγα αλλά δεν θα με ξαναδεί
Την μετριότατη συνεύρεση, συνόδευσε και ένα σκηνικό cultilas με λασπόνερα στο δωμάτιο και το ντους.Η υπηρεσία θεωρεί μάλλον ότι είμαστε τετράποδα(Καλά κάμει αφού τις δίνουμε το δικαίωμα)
Η ημερομηνία είναι κατά προσέγγιση με +- δυο ημέρες τζόγο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Ίνα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού