Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Sex Studio 308654
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καιρό τώρα έβλεπα τις φωτογραφίες της Τζούλιας στα μπανερ των στούντιο αλλά δεν δόθηκε η ευκαιρία να την συναντήσω από κοντά.Όποτε δε την έβλεπα σε βάρδιες δεν είχα περάσει μία τσάρκα απ'το ίδρυμα όπου εργαζόταν χωρίς βέβαια να υπάρχει κάποιος λόγος.
Όλα αυτά βέβαια μέχρι το βράδυ της περασμένης Κυριακής.Επιστροφή λοιπόν απ΄το καθιερωμένο ντέρμπι με συναγωνιστές και στο μυαλό μου είχα να κάνω μία επίσκεψη.Αφού ενημερώθηκα για τις βάρδιες των στούντιο το μάτι μου έπεσε στη Τζούλια την οποία όπως ανέφερα δεν έχω γνωρίσει αλλά και συναντήσει σε τσάρκα μου ποτέ.
Ντύθηκα,ετοιμάστηκα και κατευθύνθηκα για το ίδρυμα της οδού Κατεχάκη.Σύντομα ανέβηκα τις σκάλες και χτύπησα το κουδούνι.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και με τοποθέτησε στο σαλόνι καθώς η κοπέλα μας ήταν απασχολημένη.Λίγα λεπτά υπομονή και η εντυπωσιακή Τζούλια βγήκε από το δωμάτιο.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,όμορφο έκφυλο πρόσωπο,ενισχυμένο στήθος και απαλή επιδερμίδα.Να τονίσω πως σύμφωνα με συζήτηση που είχαμε,εργαζόταν ως striper σε μαγαζί της συμπρωτεύουσας άλλωστε αυτό το προδίδει και το καλλίγραμμο και εντυπωσιακό σώμα της.Με πλησίασε,μου χαμογέλασε ενώ έκλεισε και πονηρά το μάτι της δείχνοντας έτσι πως στο δωμάτιο υπόσχεται καταστάσεις...

Δεν άργησα να πάρω την απόφαση πως θα περάσω στα ενδότερα και έτσι η υπηρεσία με τοποθέτησε στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά.Για το χώρο έχω αναφερθεί παλαιότερα πως έχει δεχτεί ανακαίνιση.Ένα σύντομο ντουζάκι μέχρι να έρθει η κοπέλα μας ήταν απαραίτητο,.Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή και αφού είχα ξαπλώσει στο κρεβάτι η Τζούλια μπήκε στο δωμάτιο με αρκετή διάθεση.

Κάποια σύντομη συζήτηση στην αρχή για να γνωριστούμε και ξεκίνημα των προκαταρκτικών στα όρθια.Σφιχτές αγκαλιές,πεταχτά φιλιά στο λαιμό και το σώμα αλλά και πιπίλισμα στο στήθος της ήταν η αρχή.Συνέχεια ξαπλωμένοι στο κρεβάτι όπου με φιλιά στο σώμα μου συνέχισε τα προκαταρκτικά.Κατέβηκε πιο κάτω και ασχολήθηκε με τα α@@@κια τα οποία περιποιήθηκε για μερικά λεπτά.Έναρξη ισπανικού το οποίο απ'ότι κατάλαβα μου έκανε δώρο.Αρκετά καλό με αργό και σωστό ρυθμό μέσα στο πλούσιο στήθος της.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Πολύ καλό με λίγη χρήση χεριού και σωστές κινήσεις της γλώσσας ενώ ασχολήθηκε εκ νέου με την ευρύτερη περιοχή.
Ώρα για σεξ,επιτέλους καθώς με τα προκαταρκτικά της θα το ξεχνούσα...Πρώτη στάση με τη Τζούλια από πάνω να κινείται με αργούς ρυθμούς "κλέβοντας" δε και κάποια πεταχτά φιλιά.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου η θέα είναι αξιοπρόσεκτη καθώς στα τέσσερα είναι χάρμα οφθαλμών...Καλή συμμετοχή και εδώ από πλευράς της όπου σπαταλήσαμε λίγα λεπτά.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και πεταχτά φιλιά μας βρήκε το τέλος.


Κάθισε δίπλα μου για λίγο και κάναμε μία σύντομη συζήτηση καθώς το κουδούνι είχε χτυπήσει αρκετές φορές.Μάζεψε τα εσώρουχα της και αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Συμπερασματικά μία άψογη συνεύρεση με μία κοπέλα που συναντούσα πρώτη φορά μη έχοντας δει σε τσάρκες μου παλαιότερα.Πιστεύω πως κάποιος που θέλει να έχει μία εμπειρία με μία κοπέλα σαν την Τζούλια θα περάσει καλά αρκεί βέβαια να ταιριάξει και η χημεία καθώς με τη συγκεκριμένη κοπέλα πρέπει να παίζει σημαντικό ρόλο.

Αυτά για τη συνάντηση μου με τη Τζούλια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2013
Χμμμ;που αλλου εκδιδεται η εν λογω κυρια?
23 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε όλη την αλυσίδα...Συγγρού 144,Τριγγέτα 3,Ισμήνης 2,Η.Πολυτεχνείου 37,Θησέως 35!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2