Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157579
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν ξέρω παίδες εάν 8.30 μ.μ. θεωρειται απογευματινή ή βραδυνή εγώ πάντως αυτήν την ώρα πήγα. Κατ' αρχήν να πω ότι απο το ψηστήρι με την τσατσά κάτι δεν μου άρεζε αλλά επειδή την είδα έτσι βυζαρού και χυμώδη, άρχισε και το ψήσιμο και αυτή και η τσατσά, θα περάσεις σούπερ...κλπ... ΠΕΙΣΤΗΚΑ Κεφάλι σε τοίχο! και μπήκα μέσα...Χμμμ;
Θα σας ξαναπώ με κεφαλαία πλέον γράμματα : ΜΗΝ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΠΟΤΈ μα ΠΟΤΈ ένα studio που γουστάρετε γιατί θα την πατήσετε...
Ακούστε στατιστικά τι έπαθα εγώ : έφαγα παπάρα 4 στις 6 φορές που έφυγα σε άλλο απο το δικό μου που είναι το "μπλέ σπίτι". Άρα λοιπόν έφαγα παπάρα σχεδόν 70 % ενώ στο "δικό μου" να ήταν 10 % κι αυτή όχι και πολύ άσχημα...
Συνεχίζοντας με την Χριστίνα το πρώτο σπαστικό είναι αυτό το εκνευριστικό "μπιπ" στην πόρτα, όπου όποιος όποτε μπαίνει θα ακούγεται σχεδόν σε όλο το σπίτι !!! Σκέψου τώρα η άλλη να πηδιέται και να ακούει τα καμπανάκια ότι όλο και μπαίνουν πελάτες !!! Θα θέλει μιά ξεπέτα που θα το φυσάς και δεν θα κρυώνει...
Αρχίσαμε όταν μπηκε λίγο καλά, χαμουρεύτηκα με τις βυζάρες τις, αλλά μόλις άρχισα λίγο να την χαϊδεύω ΤΙΠΟΤΑ... δεν με άφηνε και μάλιστα γελούσε λέγοντας ότι την γαργαλεύω (???) Χμμμ;
Άντε λέω καλά να δούμε παρακάτω... Καλή σχετικά πίπα δεν λέω αλλά μου την σπάει να μην μ' αφήνει να την χαϊδεύω...Θυμός
Μετά η πρώτη στάση έρχεται από πάνω... Δεν λέω ότι δεν είναι νταρντάνα αλλά έτσι όπως κάθησε ήταν τόσο άβολα που σε λίγο άρχισε να με πονάει η τσαπου...
Ε μετά ακουγόνταν και τα καμαπανάκια, μου πετάει σε μία φάση , άντε αγόρι μου γιατί ξεκίνησα την δουλειά... Θυμός και κάθεται στα τέσσερα προφανώς για να "με καθαρίσει" και έτσι να πάει σε άλλο πελάτη... Θυμός Ε σε κάποια φάση που την έβαλα κάπως βολικά... σηκώνεται και λέει Α, δεν γίνεται έτσι, και εγώ σαστισμένος κοιτάω τι θα κάνει... αρχιζει να μου την παίζει... Μαλακία ε, μετά με έκανε πίπα και μετά δυσκολίας έφτασα...Money Mouth
μετά βέβαια που να κάτσει, την λέω γιατί είσαι τόσο βιαστική ; α μου λέει τι θες με 30 euro να με πάρεις και σπίτι ; (!!!) Θυμός
και μετά από αυτό, προφανώς για να μου την πει μου λεει και οτι μυριζαν οι μασχάλες μου (!!!) Χμμμ;
Το έχω ξαναπεί η δουλειά αυτή είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ και λέγεται οίκος ανοχής γιατί ακριβώς και κάποιες παρασπονδίες του πελάτη λίγο να τις ανεχτείς... Μπορεί να φταίω σε αυτό αλλά ΚΑΜΜΙΑ άλλη δεν μου φέρθηκε ποτέ έτσι... Τα λέω για να ξέρετε ότι υπάρχει και άλλη όψη του "νομίσματος" που λέγεται Χριστίνα (από την ρουμανία μία χώρα που βγάζει παραδοσιακά και γαμώ τις γκόμενες και ηταν ακόμα ένας λόγος που μπήκα) αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2013
αχ ρε γιαννη812..............
εγω τα εχω πει αλλα ποιος διαβαζει.............???
22 Νοεμβρίου, 2013
που τα εγραψες και εμεις δεν τα διαβασαμε ;;; στις κριτικες δεν εχεις καμμια...
Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2