Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267103
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Λένα την έχω συναντήσει μία με δύο φορές σε τσάρκα μου παλαιότερα χωρίς βέβαια να μου περάσει στο νου πως θα περάσω στα ενδότερα.Όχι πως είναι κάποια γυναίκα που δεν μου αρέσει απλά όποτε περνούσα απ' το μαγαζί η πρώην υπηρεσία είχε ένα τρόπο που σε απωθούσε...Όλα αυτά βέβαια ανήκουν στο παρελθόν καθώς η Λένα μίας και ιδιοκτήτρια του χώρου φρόντισε να βελτιωθούν τα πράγματα.Να προσθέσω και κάτι ακόμη που βοήθησε στη περαιτέρω γνωριμία μου με τη Λένα.Το τελευταίο καιρό μιλήσαμε με κάποια pm με αποτέλεσμα να υπάρχει κάποια οικειότητα η οποία βοήθησε στο όλο σκηνικό.

Μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση πως θα βρίσκεται στο παραπάνω ίδρυμα στην απογευματινή βάρδια κατευθύνθηκα προς το Παγκράτι.Η περιοχή κάπως δύσκολη στο θέμα πάρκινγκ αλλά στάθηκα τυχερός και βρήκα στο παρακάτω στενό.Είσοδος στο κατάστημα όπου με υποδέχτηκε η υπηρεσία,με τοποθέτησε στο σαλόνι καθώς η Λένα βρισκόταν σε συνάντηση με συναγωνιστή.Μετά από λίγα λεπτά ήρθε κοντά μου για να γνωριστούμε.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία μελαχρινή γυναίκα με κοντό μαλλί,όμορφο σώμα με στητό στήθος και συμπαθητικό πρόσωπο.Να σημειώσω πως είναι και Ελληνίδα αλλά και πως οι φωτογραφίες της στο site είναι πάρα πολύ αντιπροσωπευτικές.

Η απόφαση πως θα περάσω ήταν σίγουρη,οπότε με την επιλογή του απλού προγράμματος πέρασα στο μεσαίο δωμάτιο.Ένα ντουζάκι στο κοινόχρηστο μπάνιο ήταν απαραίτητο καθώς προερχόμουν από τη δουλειά.Αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω.Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε.Έβγαλε τα εσώρουχά της και ξεκίνησε τα τριψίματα στο σώμα μου κάτι το οποίο ανέβασε τη διάθεση.Με κάποια πεταχτά φιλιά συνεχίσαμε για να καταλήξουμε σε ισπανικό για λίγα λεπτά.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό με άψογη τεχνική,χέρι εκεί που πραγματικά χρειαζόταν και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής,χωρίς να αφήσει τα α@@@κια παραπονεμένα...
Έναρξη στο σεξ με τη Λένα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Μικρή διακοπή για κάποια περαιτέρω προκαταρκτικά με σφιχτές αγκαλιές και πιπίλισμα στο στήθος της.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου με δυνατούς ρυθμούς αλλά και αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος.

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε αρκετά χωρίς ίχνος βιασύνης κάτι το οποίο με ενθουσίασε.Μετά από τη συζήτηση που είχαμε και έχοντας και οι δύο ντυθεί με συνόδεψε μέχρι την είσοδο ανανεώνοντας το ραντεβού μας.

Συμπερασματικά,η Λένα ήταν μία απ'τις καλύτερες συναντήσεις μου το τελευταίο καιρό.Η συμμετοχή της καθ'όλη τη διάρκεια αλλά και η απόδοσή της με ενθουσίασαν.Σίγουρα βέβαια μιλάμε για μία έμπειρη γυναίκα του χώρου και όχι για κάποιο κορίτσι που βγήκε τώρα τελευταία.Είναι έμπειρη επαγγελματίας,έχει καλή περιποίηση και πιστεύω πως όποιος την επιλέξει δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος.

Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο η "γνωριμία" μας μέσω pm απ'το site πάντως επαναλαμβάνω πως ήταν μία κορυφαία συνάντηση.Αυτά για τη γνωριμία μου και συνεύρεση με τη Λένα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Λένα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού