Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824462
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Άλλη μια επίσκεψη στο γνωστό στούντιο, περίπου πριν από ένα μήνα (ημερομηνία ενδεικτική). Ομολογώ ότι οι προηγούμενες επισκέψεις μου στο Φ104 με είχαν ικανοποιήσει αρκετά με εξαίρεση την μουντρούχα τσατσά που μόνο ξύλο με το σκουπόξυλο δε σου δίνει. Αυτή τη φορα όμως φεύγοντας αναρωτήθηκα αν αυτό που έλαβα ως αντάλλαγμα για τα 70 μου ευρώ ήταν αρκετό...Και εξηγούμαι:

Επέλεξα το πρόγραμμα 69 - ποδολαγνεία στα 70 ευρώ. Η πρώτη μου ένσταση έχει να κάνει με τη χρέωση. Ξεκινώντας από την τιμή βάσης των 50 ευρώ, το πρόγραμμα αυξήθηκε κατά 20 ευρώ για τα δύο υποτιθέμενα "έξτρα". Δηλαδή 10 ευρώ για το 69 (τί να κάνω που είμαι αθεράπευτος γλειφομουνάκιας) και 10 ευρώ για την ποδολαγνεία (είμαι και αθεράπευτος ποδολάτρης). Και ερωτώ, καλά το ένα έξτρα για το 69αρι, το καταλαβαίνω...Γιατί όμως επιπλέον 10 ευρώ για να γλείψω λίγο ποδοδάκτυλο; Δηλαδή αυτός που γλείφει βυζί στο απλό πρόγραμμα, γιατί δε χρεώνεται εξτρα; Άλλος μπορεί να καυλώνει με την πλάτη, τους μηρούς, το σβέρκο, το αυτί της κοπέλας και να τα γλείφει κατά την συνουσία χωρίς καμία επιπλέον χρέωση. Γιατί ο έρημος ποδολάγνος να χρεώνεται έξτρα επειδή έχει μια αδυναμία στα κάτω άκρα; Αυτό είναι ρατσισμός στη διαστροφή! Κατά την άποψη μου αν κάποιος πελάτης θέλει 69 και ποδολαγνεία, είναι απαράδεκτο να πληρώνει 20 ευρώ έξτρα. Φυσικά δε με πειράζει το 10ευρω, αλλά το θεωρώ κάπως εκμετάλλευση. Αδέλφια ποδολάγνοι ενωθείτε!

Σχετικά με τη Δέσποινα έχω να παρατηρήσω ότι είναι ένα sexy κορίτσι της κατηγορίας girl next door. Όλα τα κορίτσια του studio έχουν πάρει γραμμή να είναι ευγενικά και να φαίρονται με επαγγελματισμό και μπράβο στην Άντζελα γι' αυτο. Όμως εγώ έχω την εντύπωση ότι η τέχνη έγκειται στο να δημιουργείς στον πελάτη την ψευδαίσθηση ότι την ώρα που είσαι μαζί του δεν διεκπεραιώνεις την εργασία σου απλώς. Όλα ήταν "ευγενικά" αλλά άκρως τυπικά. Είχα την εντύπωση ότι ο απόλυτος στόχος ήταν η γρήγορη εκσπερμάτωσή μου και πάμε για τον επόμενο πελάτη: η Δέσποινα (μετά από ένα συμπαθητικό τσιμούκι) κατά τη διάρκεια των διεισδύσεων κουνιούταν νευρικά και ασταμάτητα, λες και με τις επιπλέον μαλάξεις που προκαλούσει η κίνησή της θα με έκανε να τελειώσω γρηγορότερα. Όμως η τακτική αυτή με αποσυντόνιζε με αποτέλεσμα να της πώ να μην κουνιέται τόσο. Έλεος, δεν είμαι πια και ο υπεργαμέας για να σπαρταράει ασταμάτητα σα ψάρι έξω απ' το νερό.

Στη συνέχεια δε, όταν δεν τελείωσα με την πρώτη στάση και επεδίωξα μια δεύτερη με το πέος μου ημίσκληρο πλέον (μετά την αποτυχία της πρώτης στάσης για τους λόγους που μόλις ανέφερα),δέχτηκα και την εξής επίπληξη: "είδες τί γίνεται άμα κρατιέσαι και δεν τελειώνεις;;;" . Πάλι καλά που δε μου τράβηξε και το αυτί δηλαδή. Τέλος πάντων το πέος μου απέκτησε ταχύτητα τη σφριγηλότητά του και παρόλο που σκέφτηκα να την ταλαιπωρήσω αρκετά ακόμα, τελείωσα σχετικά γρήγορα , όχι τίποτα άλο, μην τα ακούσω πάλι. Στο τέλος βέβαια αφού την ευχαρίστησα χωρίς να δείξω κανένα ίχνος δυσαρέσκειας η Δέσποινα με ευγένεια αντεπέδωσε τις ευχαριστίες και με ρώτησε αν θα ήθελα να με κεράσουν ένα ποτό στο μπαρ κλπ κλπ. Το κακό είναι ότι δεν πήγα εκεί για να πιώ αλλά για να γαμήσω και μάλιστα να γαμήσω ΚΑΛΑ. Νομίζω ότι δεν πέτυχα το στόχο μου, χωρίς να θεωρώ ότι πέταξα και τα λεφτά μου. Να το πω απλά, κάνω πολύ καλύτερο σεξ χωρίς να πληρώνω...Ειναί αρκετό να δίνουμε 70 ευρώ απλά για να χύσουμε; Νομίζω όχι... Εξακολουθώ να πισυτέυω ότι το εν λόγω studio είναι από τα καλά, απλά ήταν μια ατυχής στιγμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Υπηρεσίες
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
6.490
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2013
Καλησπερα μωρο μου
2 παρατηρησεις μονο,
η ενδεικτικη ημερομηνια και το "πριν ενα μηνα" δυστηχος δεν βοηθανε..που να ξερω ποια υπηρεσια συναντησες ή τι να πω στη δεσποινα και στην καθε δεσποινα κτλ αν και το οποιο μυνημα θελησες να περασεις συγουρα κατα καποιο τροπο το πηραμε αν και θα μπορουσαμε να το ειχαμε πιο ολοκληρωμενο
πολυ πιο σωστο βεβαια θα ηταν αν ηταν up to date
ισως τα 70 που πληρωσες να ηταν "τσιμπημενα" κατα την γνωμη σου, την εποχη ,την ατομικη σου κατασταση κτλ
απο την αλλη ολο αυτο το πακετο αν ερχοσουν σε μια εκπτωτικη μας βαρδια θα το ειχες στα 40-50 και τοτε ισως τα συμπερασματα σου θα ηταν διαφορετικα
απλα κανε ενα κοπο και κανε μια εγγραφη το μαιλ σου στη σελιδα μας
φιλια
Φ
Φυλης104
10 Νοεμβρίου, 2013
Κακή κριτική για το 104!!!!
Το κράξιμο που θα φας να δούμε αν θα σου είναι αρκετό..Γλώσσα
11 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; το θέμα δεν είναι αν θα φαΐ κράξιμο αλλα εμενα προσωπικά δεν με πείθει ότι πέρασε άσχημα γκρινιάζει για την τιμή η μιση κριτική αναφέρεται ότι είναι πολλά τα 70

για το πως πέρασε στο 69 και την ποδολαγνεια τίποτα

είναι γραμμένη 1 μηνα μετά

εμενα προσωπικά δεν μου φαίνεται αξιόπιστη η κριτική
11 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπήτέ φίλε αν κατάλαβες ότι με πείραξαν 10 ευρώ εξτρα για την ποδολαγνεία, τότε δεν κατάλαβες τί ήθελα να πω με την αναφορά μου στη χρέωση. Θεωρείς ότι η κριτική μου δεν είναι αξιόπιστη. Δηλαδή πιστέυεις ότι έγραψα κακόπιστα μια κριτική για να επιτεθώ στη Δέσποινα; Για να κάνω κακό στο Studio; Αν έκανες τον κόπο να δεις και τις υπόλοιπες κριτικές μου, θα έβλεπες ότι οι αμέσως δύο προηγούμενες αφορούν το ίδιο studio και είναι σχεδόν αποθεωτικές. Την κριτική την έγραψα ακριβώς επειδή μου αρέσει το studio αυτό και θέλω να απολαμβάνω τις επισκέψεις μου εκεί
11 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άντζελά μου έχεις δίκιο για το ετεροχρονισμένο της κριτικής. Δυσυχώς λόγο δουλειάς και άλλων υποχρεώσεων δεν έχω την ευχέρεια να γράφω έγκαιρα όλες τις κριτικές. Ελπίζω να έγινε κατανοητό ότι το πρόβλημά μου δεν ήταν η επιπλέον χρέωση των 10 ευρώ αλλά η δυσμενής διακριτική μεταχείριση του φετίχ της ποδολαγνείας από χρεωστικής πλευράς. Αν φυσικά είχα επιλέξει πρωκτικό δεν θα έλεγα ποτέ γιατί η έξτρα χρεώση. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, είσαι τοπ.
12 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι μωρε το καταλαβα και εγω οτι δεν θα ειχες χρονο να γραψεις κτλ
απλα μωρε ειδικα τα σχολια που εχουν και αρνητικα στοιχεια πρεπει οσο ναναι να γραφονται φρεσκα
θα μου στηλεις την επομενη φορα ενα πμ απο πριν και θα σου κλεισω ενα ραντεβου πολυ δυνατο με οποια θες ή ακομα καλυτερα αν μπορεις ελα σε μια dream βαρδια που ειμαι και εγω να πιουμε και κανα ποτο
φιλια
Φ
Φυλης104
12 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου επειδή είδα ότι είσαι πελάτης γι αυτό ακριβώς τον λόγο σου έκανα σχόλιο.

καλος η κακός κακός για εμενα η πολιτική και οι τιμές για τα προγράμματα είναι αυτές.

σε αλλα μαγαζιά δεν υπάρχει η ποδολαγνεία και εξαρτάται από την κοπέλα.

σε αλλα μαγαζιά 70 euro είναι μονο το 69

και γι αυτό τον λόγο δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει η μιση κριτική σου να αναφέρεται στην τιμή ενώ μπορείς κάλλιστα να κανεις αλλου το σχόλιο αυτό.

2
και στην τελική δεν κατάλαβα τι ήταν αυτό που σε χάλασε με την Δέσποινα
και σου λέω ότι δεν έγραψες τίποτα από το 69 και την ποδολαγνεία έγιναν ;;;
ήταν καλή σε αυτά;;
τα ευχαριστήθηκες ;;;
ποση ώρα κράτησαν ;;;

εύλογα ερωτήματα που βοηθάν σε μια κριτική
το ποσα πλήρωσες δεν με ενδιαφέρει στην κριτική
εμενα με ενδιαφέρει πως είναι η κοπέλα στο δωμάτιο
και αν είναι καλή στο πρόγραμμα που επέλεξες

ελπίζω να έγινα κατανοητός για αποφυγή παρεξηγήσεων
12 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπερα αγορι μου θα ηθελα να ζητησω συγνωμη αν καταλαβες οτι θελω να σε ξεπεταξω....
Για μενα δεν εχει σημασια να ξεπεταξω καποιον γιατι απλα δεν θα ξαναερθει,,,σημασια εχει να περναει καλα οποιος και να ερχετε σε εμας........Μεγάλο χαμόγελο


Οσο για την επιπληξη που σου εκανα ειναι αληθεια και το ξερουμε και οι 2...Γλώσσα

Οι περισσοτεροι αντρες οταν τους αρεσει το κρεβατι απο μια γυναικα κρατιουνται για να μην τελειωσουν,αυτο τις περισσοτερες φορες εχει κακο αποτελεσμα....και για αυτο στο ειπα....Μεγάλο χαμόγελο

Στεναχωριεμαι που δεν περασες καλα μαζι μου και θα ηθελα αν φυσικα εχεις και εσυ καλη διαθεση να μου δωσεις αλλη μια ευκαιρια και να δεις οτι δεν ειμαι ξεπετα.......Λύπη


Θα χαρουμε πολυ να σε δουμε σε dream team βαρδια μας οπως ειπε και η Αντζελα...Έρωτας

Και παλι συγνωμη και ευχομαι να τα ξαναπουμε.....Money Mouth
13 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε Δεσποινάκι τώρα με έκανες κομμάτια...Ντροπή
Σίγουρα δεν περάσα και τόσο άσχημα (προτελευταία γραμμή κριτικής) , γιατί ακόμα και όταν δεν είσαι σε top απόδοση, παραμένεις καλή Κουλ. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Με πολύ χαρά θα σε ξαναδώ όταν μπορέσω. Ευχαριστώ πολύ Άντζελα. Φιλιά και στις δύο
13 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε mpouzoklidos, καμία παρεξήγηση. Σε κάποια σημεία ήταν ελλιπής η κριτική, όντως, απλά μου κακοφάνηκε λίγο το ότι τη χαρακτήριστες "μη αξιόπιστη", ακριβώς επειδή μου αρέσει το studio και η Δέσποινα και δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να διαβάλω κανέναν. Καλά να παιρνάς αρχηγέ μου.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2